Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do siebie szacunek

Jestem pusta i nie należy mnie szanować??

Polecane posty

Gość Bo Chochliczek jest cudowny
Slepy jest Stevie Wonder.ja mam jaskre.:classic_cool: bo nie wiem - egzamin w gimnazjum zaliczyłes ? Wyksztalciły ci sie 3-o rzedne cechy płciowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
guano Ci do tego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie hipolicie.
i pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooo
bo nie wiem - znasz jakieś słowo obce.No qrwa rewelacja. Tyle,ze hiszpanie czy meksykanie uzywaja go w innym znaczeniu. Dla hiszpana guano to nie gowno tylko odchody.Czyli zxe nie skonczyłes gimnazju, i jesteś petakie z gimnazjum. Na lekcje qrwa !!! Uczyć się.Bo jełopem zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Chochliczek ma rację ! i go lubię za to ... A ten "bo nie wiem" to jakiś jak dla mnie oszołom do odstrzału przez takiego (cenzura) potem widzimy ten rasizm co w polsce panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie hipolicie.
i tu mamy obraz waszej tolerancji :o ktoś ma odmienne zdanie i jest be :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
wiesz Chochliczek, tak już w życiu jest, że wybieramy to co uważamy za słuszne. Lubisz "obciągać" to smacznego" tylko po co piszecie o tym na forum, szukacie poparcia, bo intuicja podpowiada, że to co robicie jednak nie jest właściwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Toleruję wszystkich ale na tolerancję nietolerancji nie można sobie pozwolić z tego biora się nacjonalistyczne ruchy czy faszystowskie. Nie wolno zabraiać ludziom robic swoje, ale jak ktoś inny im zabrania to dla tych nie ma tolerancji. Trzeba uważać żeby nie popaść we własne sidła. Ktoś powie że mużyni są czarnuchami i niewolnikami do roboty czy cokolwiek takiego i my mamy mu pozwolić na swobodną wypowiedź w ramach tolerancji? absurd :/ takie ruchy trzeba zgnieść w zarodku. a nie mochery nazywają ludzi śmierdziuchami żydowskimi i mówią do nich raus . za takie odzywki ja bym im zrobił proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie hipolicie.
pewnie..jełop to przecież tak przyjemne określenie kogoś kogo bardzo się lubi i szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
ja tu studiuję ludzkie(nie zawsze) zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaaaa
a płaca Ci chociaż za to? (moim zdaniem jesli robisz to ze stałym partnerem to jest to OK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
Jeśli ułatwi Wam to udzielanie mi rad to podpowiem, że w każde mgliste lutowe popołudnie zakładam strój płetwonurka i udaję się do najbliższego marketu Lidl, gdzie wylizuję odbyty zmęczonym kasjerkom w kasach od 2 do 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
Kaziu piłeś od rana, czy od wczoraj cię trzyma ? - co za bełkot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik to ty jesteś nożem
chrzczony ? I nic nie mówisz ? Bracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
podszywacie się, bo argumentów brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie hipolicie.
poczytaj czasem siebie bo się gubisz niewiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
jasne Chochliczek dla ciebie określić jako jełopa to powiedzieć komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Wiem z doświadczenia że nie toleruje się u nas w państwie, a raczet w tym kraju, bo chce się odciąć od stwierdzenia że polska to u nas, bo robi się tu niegościnnie, żydów, murzynów, arabów, pedałów, ludzi którzy robia inaczej niż po bozemu, kobiet z temperamentem, facetów tolerancyjnych ... aj lista jest nieskończona Kto ma podobne odczucia i choć trochę się zgodzi ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby studiowac
bo nie wiem - zeby studiować,to trzeba wpierw pokończyć szkoły. I mieć jakis swiatopoglad.Z twoich postów wynika,że ani jednym ani drugim nikt cie nie pokarał.Także szoruj do budy.Jak dorośniesz,wróc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Najgorsze jest to że wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy znam profesorów z takimi pogladami że włos się jerzy na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem
mam "szorować do budy" bo ci w niej nudno samemu? nic z tego nie znoszę chamów siedź w niej sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonimus
Tak jak ktoś powiedział... jesli kobieta robi z połykiem czy uprawia anal tylko z jednym ukochanym facetem to jest zupełnie w porządku. Gdybym miał taka partnerke to nosiłbym ją na rękąch za to że potrafi sprawić taką przyjemnosć. Nie rozumiem dlaczego kobiety są potępiane w momencie kiedy robią taką właśnie przyjemnośc stałemu partnerowi, na dodatek kiedy jest miłość między nimi. Wkurzyłem się tym bardziej bo to co wymieniła autorka topiku jest moim tylko częściowo spełnionym marzeniem. Dziewczyny róbcie wszystko na co macie ochote tylko muscie być pewne swojego faceta, żeby później nie wyskoczył z tekstem typu k..... bo to wina faceta a nie wasza jeśli w takiej sytuacji tak powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby studiowac
Ja szkołe skonczyłem juz dawno.I o studia sie otarłem :-p A chetnie jeszcze bym raz wrócił,posiedział w ławce,nie martwil sie o kase,pograł w pilke,zajął sie warkoczem kolezanki :-p Ale niestety.:o Na wszystko przychodzi czas.Obciagac z polykiem też trzeba umieć.Moze ci sie przydać w wosku.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Chochliczku zrobilem offtopic ponieważ wszystko jest spowodowane nietolerancją czy tematem jest połyk czy pedał czy żyd po prostu część ludzi ma klapy na oczach i mózg składający się paru komórek niezbednych do podtrzymania procesów życiowych, a na jakiekolwiek rozważania już nie starcza szarej masy. A do tego pranie mózgu robi im giertych, czy rydzyk czy kaczka i tak kwaczą jak się je zakoduje. Ten gatunek człowieka w zasadzie jest niewinny bo kwacze jak mu się każe ale wniosek w tym że nie należy dopuszczać do głosu oszołomów ponieważ oni kształtują ta szara masę niestet i wtedy 50% naszego społeczeństwa staje się oszołomami. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co przeżywasz
Kaziu, co za tolerancyjne poglądy - zuch ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Mam nadzieję że to nie był sarkazm. Prosiłbym o dłuższe wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co przeżywasz
nadzieja matką głupich :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonimus
Chochliczek, forum jak forum, ale tworza go ludzie i ci sami ludzie później powiedzą tutaj, albo na żywo biednej dziewczynie, która chciała sprawić przyjemność chłopakowi, że jest k... wpedzą ja w kompleksy itp. Kurwą i kobietą nie szanującą się jest kobieta, która za pieniądze uprawia sex, albo co chwile sypia z kims innym. Wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
Apropos kurwy to i tak wpędzili ją w kurestwo waceci co nie chcieli żeby żona łykała i kazali innej niewinnej dziewczynie robić . a ona z biedy np sie zgodziła więc dla mnie hasło kurwa odbija się od kobiety i trafia spowrotem w faceta. Ale to nie do ciebie Pseudonimus ty masz spoko poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co przeżywasz
prostytucja to zawód, kurestwo charakter, tak tak "obciągary" wasz charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×