Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrredna suka

Faceci się mnie boją...

Polecane posty

Gość wrredna suka

Mimo, że jestem atrakcyjną kobietą i podobam się facetom, boją się do mnie podejść, zagadać. Widzę, jak na mnie patrzą, jak się uśmiechają, ale nic poza tym. Wybierają zawsze milsze i zazwyczaj głupsze (niestety) koleżanki. Nie wiem co jest, nie jestem oschła, zimna, nie bluzgam na facetów... Może nie jestem też uśmiechnięta od rana do wieczora i nie liżę im dupy jak większość kobiet, mam jakiś dystans na początku, ale to chyba nie powód?? Mam dość ostre rysy twarzy, generalnie uroda południowa, kompletne przeciwieństwo słodkiej blondynki. Koleżanki mi mówią, że wyglądam jak wredna suka. Ale czy to moja wina? Wcale wredna nie jestem, wręcz przeciwnie - jak kogoś dobrze poznam, jestem bardzo miła, pomocna, zabawna itd. Wszyscy są w szoku. Tylko te problemy na początku... W tej chwili jestem sama, rzuciłam, faceta, no i jak tu poznać kogoś nowego, skoro wszyscy się boją? (nie wiem czego) Może boją się, że nie dadzą mi rady w łóżku, bo myślą, że mam super ognisty temperament? Może wy wiecie panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo
Po prostu badz soba - trafisz w koncu na takiego, ktory sie odwazy i nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrekowski
kobietę należy kochać i nigdy nie wolno się zastanawiać dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
wredna suka---> faceci sie boja pieknych kobiet niewiedzialas o tym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poprostu twoje podejscie ich odstrasza? moze zbyt wysoka samoocena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki tez nie podejde
jezeli z gory zakladasz ze nie dam Ci rady w lozku, to sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm
a moze masz jakies meskie cechy? w zachowaniu? moze przeklinasz duzo, albo nie wiem, chlejesz piwsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienonie
a mogłabyś udowodnić jak wredną suką jesteś....np. obrzuć mnie wulgarnymi epitetami, nie stroniąc od kurew, ich rodzin i narządów płciowych...wtedy będzie mi łatwiej ocenić Twój indywidualny przypadek i odpowiedzieć na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światła brak
a ja podobno sprawiam wrażenie zwykłego skurwiela...bo często mam zaciśnięte...albo cwaniaka...jak sie głupio uśmiehcam zęby i też się do nikogo nie wdzięczę poza tym przeważnie chodzę w skórzanej kurtce...czyli niby skóra fura i komóra...a to nie jest prawda...ale to też źle...bo gołodupiec ze mnie :o a wracając do tematu...takie kobiety jak Ty intrygują...i fakt...przyznam się...ja się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
wredna---> w to ze wszyscy wola grzeczne to nieuwierze . Mezczyzni maja zawsze nierozwiazywalny dylemat , pragna aby kobieta byla niedostepna , a jednoczesnie ulegla ich zabiegom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo
Mysle, ze na poczatek wiecej usmiechu , rozmawiaj duzo z ludzmi, spontanicznie, jesli mozesz to nie patrz sie zbyt dlugo i przenikliwie w oczy faceta na 1 spotkaniu - wiekszosc strasznie to oniesmila choc ja np bardzo to luibie dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki tez nie podejde
pewnie poprostu jestes niesympatyczna! niektorzy ludzie maja taki wyraz twarzy, czy to wkurwienia, czy to mowiacy "nie podchodz - nie zycze sobie" i tyle! dlaczego kazda kobieta ktora nie ma poprostu powodzenia u mezczyzn na pierwszy rzut oka, odrazu uwaza, ze jest taka "twarda", "feministyczna" i wogole mezczyzni sa "slabi":) mezczyzna patrzac na kobiete z jej twarzy wyczytuje jaka ona jest osoba. mila, sympatyczna, czy moze glupio, ordynarna dziwka:) dopoki sie nie pozna danej osoby mozna tylko na takiej podstawie snuc domysly! to chyba oczywiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, ze najgorsza rzecza, ktora moglabys sobie uczynic byloby udawanie uleglej kobiety ;) Badz soba i prosze nie mysl schematami, typu- mezczyzni wola :) I pamietaj, zawsze masz szanse 50 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo
Ok wierzymy Ci zamiast siedziec tu i truc dupe idz na miasto i sie zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale faceta
rzuciłaś...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
wredna---> facetom niedogodzisz :) zawsze cos im niepasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra bruneta
zdaje się jesteś...a nie wredna suka nie łam się...w końcu kogoś złapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo
Suniu ale ja radze od serca wejdz miedzy ludzi i zacznij brac calymi garsciami z zycia - bo siedzac na necie i rozprawiajac o tym cofasz sie do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo drogi
;) rady są OK, ale cofać nie możesz sie inaczej, niż tylko do tyłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Oj, przyłączam się do problemu :) Też tak mam, ale się domyślam, dlaczego. Może, wredna, mamy to samo? Primo: kiedy kolega przyprowadza do pracy swoje dziecko, nie jestem w stanie się nim zainteresować, podczas kiedy w przypadku innych koleżanek taki odruch jest naturalny. Secundo: jestem konkretna aż do bólu, zarówno w sprawach zawodowych, jak i damsko-męskich. Problem w tym, że o ile faceci w tych pierwszych jakoś sobie z konkretem dają radę, to w tych drugich wcale i grają w enigmę (a ja wolę: wóz albo przewóz). Ja się więc irytuję, a oni są zniechęceni. Tertio: niestety, nie umiem zachować kamiennej twarzy indiańskiego wojownika. Jeśli coś mi się nie podoba, albo z czymś się nie zgadzam, to nie muszę nawet ust otwierać - to po mnie WIDAĆ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
wredna---> badz soba czy uwazasz ze wartosciowy facet chcialby miec laske typu doda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygladasz
opisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież da się wyczytać
że jest ostrą brunetą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
wredna, jeśli nie jesteś okularnicą ;) to i tak jesteś do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież da się wyczytać
tylko do zgrabnej pasuje określenie wredna suka...krzywa to już tylko suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka
zal mi was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież da się wyczytać
mi też siebie żal :o a w normalnym życiu nie używam słowa suka...wcale a wcale...serio przepraszam to się już nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×