Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

axxk

czym wyczyścić przypalone żelazko??

Polecane posty

Gość gość
wystarczyl sam ocet - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam kartka sol i zelazko na maxa. mi pomoglo a mialam wtopiony material z przypalenia tak ze przy prasowaniu zaciagal ubrania. wszystko zeszlo doslownie po chwili. zadnych rys na zelazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja! Żelazko przedtalo grzac po soli! Temat powiniwn się nazywać Jak Zepsuć Żelazko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość beata
Do majka167: Czy naprawiono Ci żelazko w serwisie gwarancyjnym? Ja właśnie moje nowe dwumiesięczne zepsułam przez czyszczenie solą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka87
U mnie sól nie działa, octem nie próbowałam. Próbowałam sztyftem ze sklepu za 25zł i nic a nic! po paście do zębów zeszło bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pastą do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujjka
Na moje nowiutkie teflonowe żelazko pomógł ocet..... dzięki za rade. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeila
Witam najszybszy sposob na przypalone zelazko to pasta zwykla do zebow na lekko rozgrzane zelazko na gabeczke na kladamy paste i delikatnie pocieramy :)szybko bezbolesnie i nietrzeba kupywac nowego zelazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrzej1952
Żelazko nie działa po czyszczeniu solą przez rozregulowany termostat, lub nagar na stykach termostatu. Trzeba po prostu kupić miernik elektroniczny (multimer) za kilkanaście zł i sprawdzić przy nastawieniu na maksa temperaturę stopy (nie powinno być więcej niż 200 stopni C, jeżeli temperatura dalej rośnie, a termostat nie wyłącza, to je wyłączyć i dać do serwisu do regulacji termostatu). Można też samemu, mając jakie takie pojęcie zdjąć pokrętło termostatu i w trzpieniu pokrętnym (na którym nasadzone jet pokrętło) jest śrubka regulacyjna termostatu (potrzeba bardzo cienkiego i małego śrubokręta) i nią wyregulować temperaturę maksymalną na 200 stopni C. Jeżeli włączymy żelazko na maksa z rozregulowanym termostatem to możemy faktycznie spalić grzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm z tą solą.ZELAZKO NIE DZIAŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sól też sprawiła, że żelazko przestało działać. Okzało się, że sól zapchała coś w środku także, nie trzeba od razu wyrzucać żelazka. Akurat mi naprawił teść elektryk. Polecam też gorący kwasek cytrynowy lub specjalne sztyft tylko w jego przypadku trzeba omijać dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×