Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie matka polka

pokarm w piersiach

Polecane posty

Gość nie matka polka

Od miesiąca nie karmię, jednak krople mleka delikatnie wyciekają mi z piersi. Piersi są miękkie, nie mam żadnych guzków ani zgrubień i nie wiem co powinnam zrobić z reszta mleka? Zostawić, bo samo zaniknie zupełnie czy powinnam odciągnąć laktatorem? Nie chciałabym nieuważnie uruchomić laktacji. Dziecko dawno zrezygnowało z cycka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka72
Po odstawieniu synka od piersi (po16 miesiącach) jeszcze przez dwa lata miałam mleko. Brałam nawet Bromergon, ale nie pomógł. Wreszcie pokarm sam zanikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,ze sam zniknie,jezeli zaczniesz odciagac to tak jakbyś dała znać,ze mleczko jest jeszcze potrzebne i wtedy nie zniknie,piszesz ,ze masz miekkie piersi to znaczy,ze pokarmu nie jest duzo,poczekaj jeszcze troche:)nic z tym najlepiej nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli piersi Cię nie bolą i niemasz niczego niepokojącego to nie rób nic. nie odciagaj laktatorem bo to dla organizmu oznaczać będzie, że chcesz pobudzić laktację. Jak moje dziecko zrezygnowało, to przez pierwsze dni czułam ból, odciagał tylko tyle mleka aby poczuć ulgę, po miesiącu mleko całkowicie mi zanikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz poczekać, aż piersi przestaną produkować mleko. Możesz kupić specjalne wkładki laktacyjne, abyś nie miała plam na bluzkach czy koszulach. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Ja tak robiłam i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×