Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moilolitttta

czy jest tu osoba, która spotkała swoją miłość w niewlaściwym momencie życia?

Polecane posty

Gość moilolitttta

poznałam go, on nie ma nikogo...serce mówi - próbuj a rozum - jeszcze poczekaj co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora22
próbuj. Dlaczego masz nie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moilolitttta
..facet jest potwornym babiarzem a ja nie wierzę, że na niego wpłynę..jedna zona zostawila go juz z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla czego niewłaściwy moment
zycia? Bo nie widzę związku tematu z treścią topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moilolitttta
mam duze klopoty finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 1234
co to znaczy duze? czy sa jakies perspektywy na poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co pieniądze mają
do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 1234
to, ze nie chcę się wywnętrzać..nie cierpię, gdy ktoś się nade mną lituje, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotkałammmm
To było jakoś na 1-2 roku studiów. On był typowym dzieciakiem, który wolny czas spędza jeśli nie na nauce to na grze na komputerze, albo na piciu z kolegami. Ja natomiast skakałam z kwiatka na kwiatek jeśli chodzi o sprawy sercowe. I tak trafiliśmy na siebie. Zaiskrzyło. Długie rozmowy, kłótnie itp itd. Za dużo zostało powiedziane, w którymś momencie. Rozstanie. Po paru latach znów zaczęliśmy się spotykać. Ale wtedy zrozumiałam, że ta znajomość nie ma szans. W przeszłości za dużo padło złych słów z mojej strony, on za bardzo mnie zranił, bym mogła mu to po prostu wybaczyć. Jesteśmy dobrymi znajomymi - czasami tęsknię za czymś więcej, za nim.. ale nasza szansa została zaprzepaszczona. Pewnie inaczej by było gdybyśmy poznali się później, gdy obydwoje byliśmy już o wiele bardziej dojrzali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1234
do ja spotkalammmmmmmm----------> wiesz, ja po prostu nie wierzę w to, że on zmieni podejscie do zycia. Facet jest rozpaprany przez baby, poza tym boję się, ze będzie się mścił, bo narozrabiałam mu w życiu..spotkalam go w chwili gdy bylo mi wszystko jedno w życiu chcialam sobie najpierw poukładać sprawy, ale tylko posypalo mi się dalej teraz on się odezwał, wie, że mialam ciężki okres, ale dla mnie on po prostu ..ech..nieważne:o pociąga mnie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1234
poradzi ktoś coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1234
no tak, tyle, ze ja unikam związków a tu bym wpadła z deszczu pod rynnę kurde zle mi bez jego towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1234
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×