Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

a ja juz w tej pracy usiedziec nie moge :( znowu spoznia mi sie okres :( mam juz dosc :( do tego zapomnialam telefonu i nie pojde na solarium bo brak mi czasimierza a mam mało czasu jednym słowem piatek 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj dziewczeta moje :) dzis humorek dopisuje bo ja wlasnie sie wczasuje :) ale tylko jeden dzien :) ale dobre i to :) okres dostałam ufff odchudzam sie dalej :) ale nie cwicze bo czasu brak mi starsznie. Własnie robilam sobie porzadki tzn robie dalej, w przerwie pisze :) jeszzce tydzien i wyplata jupi jupi :) zostałam przeniesiona :( do innego wydzialu do ludzi!! Bleee (tzn na okienka) skonczyło sie nic nie robienie, siedzenie na kafe :o żal ściska :( ładna pogode dzis mamy :) dobra zabieram sie za sprztanko :) trzymaja sie :) Aaaa m,usze sie pochwalic moj przyszły małżonek (juz za 42 dni bedzie małoznek) został inżynierem, obronila sie chłopina na 5 :D ciesze sie :) bo caly czas bylo gadanie ze bnedzimey to robic ale po obronie (sprawy slubne) teraz jak sie go pytam (o zwykle rzeczy) to słysze po slubie .. :) a potem po ślubie to nie wiem co bedzie mowił ( bo chyba nie po rozwodzie :P:D) no lecem :) buzka i pisac mi tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc znow :) witam sie lipcowo :) do slubu pozostał miesiac...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......................................... boje sie :( do tego moj przyszły małzonem tak mnie wkurwie ze szok!! Tłuke mu do tego jego ciemnego łebka ze musimy zaczac chodzic do poradni, ale nie on nie ma czasu, mam załatwic. No wiec dostałam 2 nr telefonu do 2 roznych osob i jedna wyjechala na wakacje wroci po 14 lipca wedlug niego to juz za pozno, a druga jednak mi nie podpisze. Wiec od tej soboty bedziemy chodzic na poradnie *a jednak sie dało)!!!! Zabic to za mało!! Ja se chyba z z nim powaznie pogadam!! No !! Nie cwicze,a le i tak mam wrazenie ze jestem vchuda :D tzn na pewno schudłam :) ale kto to wie ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze baby! Na Was to zawsze mozna liczyc.Mnie tu prawie nie ma... Mowie Wam dziolchy jaki ja mam zapierdziel kolo chalpy...Ledwo zyje...Ale pergola juz stanela i jest cudnie.Mury tez juz rosna...Bedzie piknie! Tylko cholewcia przytylo mi sie znowu:(buuuuu Nie pamietam juz kiedy cwiczylam,nawet o rowerze nie ma mowy:( Bylo 62,5kg a jest 64,2kg:(I ten wstretny brzuchol.Wy to laseczki pewnie jestescie:) Gagatka ja tez mojego M tuz przed slubem chcialam palka zabic.Tak to juz jest ale za to po slubie te pierwsze miesiace sa naprawde miodowe;) Hungerka jak tam sesyja?:) Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tyje.Juz jest 65,2:(Nie mam kiedy cwiczyc...Od poniedzialku znow zaczynam diete.Nie moge na siebie patrzec.aA juz bylo fajnie...62,5kg... Z ta sesja to Cie rozumiem.Pomysl ze ja w pazdzierniku bede sie bronic.Mam doslownie koszmary w nocy. Gagatka Ty pewnie zapierdzielasz z przygotowaniami do slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do slubu przeszlo tydzien ................... boje sie :) na wadze 55 :) choc dzis bylo 54,8 ;) JUTRO NAPISZE WIECEJ BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie. U mnie tradycyjnie na spalanie zbednych kilogramow - silownia. Przy okazji rzeźbię ciało :) Generalnie sporo tu się naczytałam o oriitekach, stepperach. Ja jednak uważam, że podstawą jest bieżnia! I ogółem bieganie :) Oczywiscie na 1 miejscu dieta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ostanio nie mam na nic czasu ale musicie mi wybaczyc!! dzis waga pokazala 54,6 juz od 1,5 roku takiej wagi nie mialam :) w czoraj zmiecilam sie w spodnie w ktorych rook nie chodzilam :) czuje sie znakomicie odchudzam sie Hungerka dalej stosuje diete nie laczona tyle ze tylko do poludnia jadam same jogurty a na obiad jakies miesko z surówka i tyle. wczoraj zeby sobie odpoczac od jogurtow zjadlam bulke z pomidorem i obwarzanka!! jeszcze tylko tydzien :) dzis mam urlopik :) szkoda tylko ze pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jeny gagatka Ty jeszcze tydzien jestes panienka:P Zazdroszcze Ci wagi!!! Hungerka ile wazysz?Ja juz 66kg:(masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) jeszcze jutro i skonczy sie sajgon!! W domach mamy III wojne światowa polaczona z atakiem terrorystycznym!! Jakos sie nie czuje ze jutro bede panna młoda :) moze jutro poczuje!! Dzis mialam swietny sen - az mi sie smiac chciało jak sie obudzilam - sniło mi sie ze Michal nie mogl przyjsc na slub bo musial isc do pracy, ale za to powiedzial ze przysle swojego kolege to go zastapi :) moja waga sie nie zmienila 54 - czasami z hakiem czasami rowne - 3 chyba nie zobacze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze gagatka!!! Ja tez nie czulam dzien przed ze biore slub.Poczulam w sobote o 3.00 w nocy.Nie moglam spac i jeszcze dom sprzatalam.Jeny jakiego wtedy mialam stresa w d...Latalam jak nakrecona. No to kochaniutka!!! WSZYSTKIEGO NAJ NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!! Trzymam kciuki zeby jutro wszystko bylo pieknie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) za 8 godzin i 14 minut sie zacznnie :D w nocy lekko nie mogla zasnac ale 3 tabletki zrobily swoje :) wlasnie siedze z maseczkami (twarz wlosy) i jem jogurta :) za 24 godziny bede sie kladla :P jako zona dzis snilo mi sie tylko ze mialam czarne balerinki, padalo i welonem rzucalam w kosciele :P wstawac kobitki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dzieki za foty!Wreszcie ogladnelam:)Pieknie wygladaliscie!!! Jeszcze raz serdecznie gratuluje.Nadal czekam na relacje ze slubu! Pozdrawiam serdecznie swiezutka zoneczke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska naprawde sorrki ale caly czas zapominam napisac tych relacji :P ale na szzcescie maz w pracy wiec zona ma czas dla siebie :P Pogoda w dzien slubu wyszla cudowna (no oze troszke za cieplo bylo), najpierw mialam fryzjera potemmakijaz a potem umowialm sie z tata ze po mnie przyjedzie!! CZekam na niego 15 minut, 30 minut i sobie mysle ilez mozna jechac po mnie, stało sie mu cos czy co, dzwonie do domu 0 pojechal; juz dawno.!! Mama stersa ma mowi siadaj w taksowe i przyjezdzaj, tesc tez byl gotowy do odwiezienie mnei!! Ale mowie czekam jeszcze 5 minut i dopeiro jade!! (wszystko było by ok ale sam fakt ze dochodziła 12 ja sobie jeszzce w spokoju mialam wypic kawe i cos zjesc, a popza tym zar z nieba sie leje, a ja paraduje po ulicy i szukam taty) w koncu sie znalazl szukal mnie na innej ulicy (biednemu tacie tez sie stres udzieli, a moj ojczuylek nie uznaje komorki) Pozniej wszyscy sie smiali ze mnie ze chcialam zwiac jkeszcze przed slubem :) Przyjechalam do domciu, kolo pierwszej zaczelam sie szykowac, ale nerwow jeszcze nie było bo anwet mamie wymalowalam paznokcie!! Prtzyjecah moj maz- podobno nie wiedzial co powiedziec jak mnie zobaczyl!! :) Pojechalismy do kosciola i caly czas sie zastanawialismy dlaczego sie jeszzce nie stresujemy :) no i caly czas nie moglismy uwierzyc ze to my sie hajtamy :) w kosciele było super, szybko zleciało, kasiadz byl ekstra :) caly czas sie smial do nas, na przkeazcie sobie znak pokoju podaje M. reke,a pn "nie" nie to nie sobie mysle niech sie lachnie :) podchodzi do nas ksiadz i mowi_ najpierw sobie na zgode potem mi :) na przysiedze chyba mialam najwiekszego stresiora!! I jedynego :) oczywiscie sie pomylilam ale juz nie wiem w czym :) Michal zamiast patrzyc sie na mnie patrzyl sie na ksiedza ale dalam mu znaki ze ma namnie sie patrzec :) Potem zyczenia :) nie pamietam nawet co kto mowil :) potem obiad, taniec i sesja (nie udana bo zlapala nas burza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem juz byla zabawa choc o 8 maialm juz wszystkiego dosc mialam ochote isc do domku!! Ale troche drinkow enregy i alkoholu i po godzinie bylam jak nowo narodzona :) na oczepinach jak rzucalam bukietem (dobrze ze nie moim) pobily mi sie 2 panny - i z bukietu zostały strzepy - ale przynajm,niej byal zabawa! :P w domu bylam kolo 5 tzn bylismy hehe :) a kolo 17 poprawiny :) i tyle przygotowan i tak szybko mineło!! a teraz rzeczywistosc czyli praca, pobudka o 6 :( urlop sie skonczyl (mialam tylko tydzien) przytylam to co schudlam, bo zcazelam normalnie ( aczasami wrecz nienormalnie) jesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale tu pustki... Gagatka swietna opowiesc.Jeny Ty juz ponad miesiac jestes mezatka.Jak Ci sie podoba malzenstwo?He? Hungerka Ty szybko zdawaj te poprawki i wskakuj tu do nas. Wiecie jak mi dupa urosla...65.7kg ale sie nie odchudzam.Olalam to narazie.Trzynastego wylatuje z M na wakacje.A jak to na wakacjach,dieta nie ma prawa istniec.Wracam za 2,5 tygodnia i wtedy o tym pomysle. Narazie spadam bo mam kupe roboty. Pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) ale titaj cisza?? Hungerka no i jak poprawka??? My w koncu w tym tygodniu odnierzemy fotki ze slubu od fotografa!! :) jzu zdarzylam zapomniec ze byla jakis lsub :P chyba znow przyplatała mi sie grzybica!! :o jak nie usune ja domowymi sposobami to trza isc do lekarza!! a poza tym to zimno, zimno i jeszcze raz zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) fotek nadal nie mam :o grzybica se poszla (wiyta u lkearza byla jednak konieczna) a tutaj nadal cisza :( szkoda ze topik umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ale tu cisza!!!Umarli wszyscy czy tak schudli ze juz topik nie potrzebny? Nie wiem czy cos pisac... Juz sie nie odchudzamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×