Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

do kingusi jeszcze raz zamiescisz ta strone na jakim kolwiek poscie to cie ukatrupie!!! Hungerka no coz moge Ci tylko powiedziec ze dobrze zrobilas, nie warto byc z takim człowiekiem, tkwic w chorych zwiazkach!! Dobrze zrobilas :) teraz zajmij sie soba :) wiem ze dobrze mi mowic :) ale trzymam kcikuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam słonce sie czujesz?? Lepiej czy gorzej?? ja cwiczylam dzis godzinke, jutro wyklady, w niedziele wyklady!! A od poniedzialku chyba laba do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ojej... a Wy nadal ćwiczycie? :) jak miło Was tu widzieć :D ja Wam powiem, że jak ćwiczyłam wtedy "z Wami" to schudłam 10 kg, ale pozniej sie nie pilnowałam i znowu jestem gruba i brzydka :P ale po sesji zaczynam od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo prosze prosze ubodlo mię to :) witaj słonec :P jak sie Hungerka trzymasz?? radzisz sobie jakos?? Ja chyba pojde do pracy :) :D no i zjadlam jzu 3 paczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka wazne zebys byla naprawfe szczesliwa a jak z nim jestes to ok. Ja kolejny samotny wieczor mam, dzis zaliczylam zaliczenie na 4 :) nie wiem czym pisalam, ale od wtorku ide do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Tu gruba Miska.Juz ma internet i sie melduje.Narazie nie ma zbyt duzo czasu ale niebawem Was nawiedzi.Teraz juz spada ale jak wroci to chciała by wiedziec czy gagatka jest z opolskiego(jesli to nie tajemnica) Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka to nie tajemnica :D ale ja akurat nie z tego wojewodztwa jestem :) pierwszy dzien w pracy, bylo ok, ale jutro bedzie gorzej, wraca wampir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nic nie jadłam ;( pije tylko słabo słodzoną herbatę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tłumacze wampir to moja naczelniczka, jak na razie nie wrocila!! Jutra mam ciezki egzamin a ja zamiast sie uczyc mysle o niebieskich migdalach, a tak na prawde robie wszystkom zeby sie nie uczyc!! No ale przeczytam to jeszcze raz i ide spac!! Jutro juz bede strasznie stara :o ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Hungerka ja jestem :P ale tak jakby mnie nie było!! Czasu mi brak!! Wlasnie z jednej pracy leca na druga :o Mam nadzieje ze szybko bede w domu :) pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja ja przed sniadaniem, choc zjadlam juz kromeczke malusia i jablko!! zaraz bede jadla 2 kromki i jeszcze obiad dzis mnie czeka spaghetti i tyle (choc nie wie bo widze sie z michalem a to roznie bywa) Ale mi w brzuchu burczyyy ojojoj na sluba tak haruje, nistety, choc najpierw musze dlugi spłacic!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo ale chyba za maz nie bede wychodzic, jak 5 miesiecy przed a ja juz mam stresiora!! A tak na marginesie to robie podchody do odchudzania, na raie wychodzi mi to malo skutecznie!! Ale staram sie, codziennie podejmuje walke, czasami wygrywam, czasami przegrywam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karela
Zaczęłam wczoraj swoją dietkę :) Wiadomo, magiczny poniedziałek. Uh, będzie ciężko. Gdzie te czekoladki z nadzieniem kokosowym. Ale wiosna, nie ma się co nad sobą użalać! Czytam chociaż lovetrap.pl, to mi pozwala zachować motywację. I mam jedne spodnie rozmiar 36, punktem honoru jest wciśnięcie się w nie do czerwca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Karela joł Hungerka :P ja siedze pokornie w pracy, za oknem deszcz!!! Nic mi sie nie chce!! Na koncie mam juz platki z mlekiem, za jakas godzine bede jadla kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta22_
Czesc dziewczyny...ja rozpoczełam odchudzanie troche ponad miesiac temu- - chodze na aerobic 4 razy w tygoniu - PBU, PBU mix, Step, Super line, ATC( antycellulit) i Fat Burning - w domu jezdze codziennie 1 h na rowerku stacjonarnym - i zaczełam sie zdrowo odzywiac Czekam na efekty - przed rozpoczeciem odchudzania wazyłam 60 kg przy wzroscie 168 cm....narazie nie wiem ile waze hehehe, wejde na wage za jakis miesiac :-) Trzymam kciuki za Was..i za siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou ja zaraz klade sie spac dzis pocwiczylam 8 minut abs i tyle!! Ale kuzwa czas wziaźć sie za siebie bo za 5 miesiecy sluba ja w praniu jeszcze!! Tak wiec od jutra tudzież od poniedzialku startuje!! Przede wszystkim bede mniej jesc i wiecej sie ruszac!! Ciekaw tylko jestem ile w tym prawdy ale musze choc z 2 kg schudac do 12 kwietnia bo mam slub kuzynki i tzreba jakos wygladac czesc Aneta22 ostro startujesz :) szkoad ze brak mi tego zapału :) (ale badzmy szczerzy czasu tez mi brak :o) Ja w sobote startuje z 2 opakowaniem tabsów, moje piersi znow sie pwoiekszyly, szkoda tylko ze wroca do swych normalnych rozmiarów Dzis dzwonilam po wyniki cytologii, II grupa - kamien spadł mi z serca Dobranoc, jutro pobudka przed 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcję skurczania zołądka a co za tym idzie odchudzenie uważam uroczyscie za rozpoczete :) zjadam co prawad juz 2 kromki ale szybko mi sie strawily :) Musze zlikwidowac boczki :) bo brzucha nawet nie mam duzego, ale te boczkiii wwwrrr mam nadzieje ze za 2 tygodnie skurczy mi sie zoladek i przestane byc caly czas glodna :) Wczoraj sie wlasnie dowiedzielismy ze swiadek michala zostanie tatusiem :) i pewnie bedzie slub w maju :) pierwszy raz widzialam zeby przyszly tatus sie tak cieszyla (przyszla mama nie wiem czy cieszy sie tak samo bo jej jeszzce nie znam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj ahoj Dzien odchudzania -III :) jest oki :) musze tylko przestac tyle chleba jesc!! :) dzis cwiczylam 45 minut :) sukces :) A Hungerka gdzie sie podziewa?? A gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) jak dobrze ze dzis nie mam szkoly, wstalam rano pocwiczylam :) pojadlam snaiadnko posprzatalam, teraz wybywam na miasto pozbywac sie resztek mojej wyplaty :) wczoraj wydalam cala 13stke :( zaszalam :D a w poniedzialek kupuje kompa i skad ja mam na to wszystko kase!!??? I jeszcze co miesiac odklasdam po 400 stowki na wesele (a moja wyplata to tylko 1000 na reke ) kuzwa !! Ale za to juz nie nic innego nie mam!! :( Lece pod prysznic papaty Kwiatek for you 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Ty jestes porzadna dziewczynka :) Ja nie wydawalam nic (an swoej potzreby czyli ciuchy) przez 4 miesiace!! teraz sobie odbijam :) Na moich nogach odbijajai sie sobotnie poranne cwiczenia!! chodzic nie moge --zakwasy!! (jakas epidemia czy co!!) Dzis cwiczylam godzinke i chyba mało zjadłam bo: platki z mlekiem potem jablko, potem mala grahamka z szynka i serem i ogorkiem, potem troszke zeimniaczkow i rolade z kurczaka!! I sie dzis najadalam!! Zreszta od soboty chodze nazarta (po tostach) :) Ide lulu bo jutro znow nawał roboty!! (w piatek sie obijalam bo poczta nie podzielia poczty eheh ale brzmi, za to dzis zapier.... jak mały samochodzik!!) A jutro powtórka z rozrywki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie nie jestem listoniszka, wprowadzam poczte do systemu elektronicznego lol :D A ja jestem glodna !! I to wlasnie teraz zjadlam 2 kromki lae czuje jakbym nic nie zjadla, ale zaraz doprawie sobie maslana :) Wracam do pracy :) trzymaja sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam az 3 :) jedno juz na dniach 12 kwietnia ale nie ide bo mam szkole a to daleko jest (pod Czestochową) drugie mam w maju w Łańcucie i ide no i trzecie moje :) Ja tez nie jem słodyczy, ewentualnie sporadycznie, ale ja i tak nie przepadam za słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou hellou :) jestem radosna jak swinka w blocie :) wlasnie skonczylam cwiczyc :) zakupialm sobie w piatek plyte DVD Twoj osobisty trener :) wczoraj cwiczylam lacznie 90 minut dzis 50 a jutro nie wstane z loza i nie pojde do pracy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×