Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość iloncia
hej, ja wlasnie sciagnelam sobie 2 zestawy cwiczen z megauploadu, zapisalam na dysku, ale teraz za nic otworzyc sie nie da, jakiego programu mam uzyc, bo juz sama nie wiem:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
Hej chciałabym sie przyłaczyc do was dziewczny ale... ile razy sie do tego zabieram wytrzymuje 2- 3 tygodnie a pozniej odpuszczam . :( czy znacie jakies stronki z aerobikiem ?? zebym mogla sobie sciagnąć z cwiczeniami aerobik- jakis przykładowy fim czy cos?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka żyjesz?? Bo ja dzis umieram, ale z przeharowania. Wczoraj chyba swoje mozliwosci przecenilam bo wysprzatnie domu na blysk, z praniem, myciem garow, sprzataniem u babci i koszeniem trawy (a okiełazanc ta bestie nie była łatwo) to jednak za duzo> Ale w nageode jadlam wczoraj grilla :D ale byl taki se. Dzis maila z rana cwiczyc ale polamana jestem, zostawie to na wieczor :) Ale sliczna pogoda :) tusia zapraszamy zapraszamy :) nie wiem skad mozesz sciagac cwiczenia, podobno na aresie sa! Nie wiem bo mnie z ta strona nie laczy! Ja mam ze stronem torrenty ;) hungerka jak masz tylko kase to czemu nie :) ja poki co to w maju biduje (odkladanie na swooj slub, poza tym ide na kuzynka michala, splacanie dlugow, rachunkow i w portfelu zostanie mi 100 zł na caly miesia a do tego taka ładna toreeczke widzialam za 50 zeta :P dobrze ze mam uscilane 150 zł na ciuchy jeszcze z poprzednich wyplat i jednego bona ba kosmetyki :) ufff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
super a skąd dziewczyny jestescie?? jakie polecacie cwiczenia na brzuch biodra i uda?? Ja od jutra chyba cwiczyc zaczynam- aerobik- kumpela ma mi przywieźc jakies płytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiufiu jaka pozytywna energia z kolezanki bije :) prosze prosze az chce sie zyc :D Ja tez wczoraj cwiczyłam, tak z 40 minut, a moze i wiecej było :) Pikną nam reklame zrobiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
hehe hungerka świetnie świetnie może troche ludzi sie przyłaczy i wszystki razem bedziemy cwiczyc ja zaczynam od dzisiaj chyba. Kumpela przywiozła mi chyba z 7 płyt z aerobikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
aha hungerka a czy Tamila Web "Chce mieć taki brzuch",to można sciagnac czy jak?? musze kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tak z rana ti zajrzałam :) moj brzuch zaczyna byc juz parwie fajny (ale prawie robi wielka roznice) dzis na pewno cwicze :D ehhh len mnie dopadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normlanie ile te zaproszenia mnie zdrowia kosztuja!! Najpierw 30 minut ustawialm zeby dobrze koperta sie wydrukowala, kiedy doszlam juz co i jak to okazalo sie ze koperta nie przejdzie kolejne 20 mint z głowy!! Po 20 minutach doszłam do tego ze trzeba popychac !! Po czym zepsulam 5 kopert juz a nie mam zapasowaych!! Po za tym moj przyszły małozonek mi tak cienienie podniósł ze lepiej dla niego zeby sie nie pokazywał u mnie przez najblizszy rok!! (poszło oczuywiscie o zaproszenia-bo on nie ma czasu zeby mi wypisac jego rodzine)!! Takze Aniu przygotowania do slubu wcale nie sa takei fajne!! Jezeli sie wczesniej z michalem nie pozabijam to moze za 3 miesiace o tej porze bede wlasnie najbardziej zdenerwowana przyszla panna młoda!! No i jeszcze przez te zaproszenia nie ćwiczyłam :( cholera no :( ide do spania z tego wszystkiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :D WLasnie skonczyłam drukowac te cholrstea! Oczywiscie nie obyło sie dzis bez zepsutej koperty i zaproszenia Dzis tez nei cwiczylam, bo byłam na grillu :) jutrro cos pocwicze choc pol godzinki :) no i gdługi majowy spacer :) akurat jak pojdziemy z małym na spacer :) to akurat :D a wiec dobranoc :D udanej podrozy i wypocznij :) i moj michal jest na dobrej drodze zyby byc martwy tez1 Ach faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc :) wczoraj cwiczylam godzinke :) ołjeee dzis tez musze ale nei wiem jak to zrobie :D Ide o rfyzjera ale nie mam zadnego pomysłu na sciecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam sie i znikam,pojawiam sie i znikam la la la la... I znow nie mam czasu....la la la la Postaram sie byc jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) Mi ska Ty zabiagana kobieto :D hehe a ja wczoraj cwiczyłam godzine, dzis jak dobrze pojdzie to pocwicze 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekowa za linki :) Ja wczoraj tylko 11 minut cwiczylam, ale za to duzo po schodach chodziłam (bo kibelek nam remontujam i tzreba wychodzic na 2 pietra wyzej) Wczoraj tez bylam zalatana, bylismy u ksiedza, bylam na solarium i zakupach kosmetycznych :) Dzis kupilam od kolezanki krem na celullit jakies rozgrzewajacy :) no ciekawe :) czy podziala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywac kochana to ja dopiero bede w koljny długi majowy weekend :) bo az 3 dni bede miec luzu :) choc pewnie bedziemy musili uczyc sie hulac :D cieżko własnie haruje a jak :D potem na 16 ide na swietlice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy sie gadatliwe zrobily:) Ja wreszcie mam chwile czasu by do Was napisac.Cholera w ciaglym stresie zyje.Doslownie jestem posrana.Musze sie obronic przed 6 czerwca.Nie wiem jak to zrobie ale musze.A jeszcze mam 2 egz do zaliczenia i pare kolosow +praca magisterska.Boze uspijcie mnie... Ciesze sie ze zdjecia doszly.Widzicie ja to mam co zrzucac ale Wy?Z kosci na osci:)jak to sie godo:P Nie moge sie doszukac zdjec z Rodos...tam troche lepiej wygladalam.To byly czasy odchudzania sie sie tu z Wami na topiku.Dlatego tez chce Wam pokazac te rezultaty. Niestety na Rodosie Miśka znow przytyla przez tych pieprzonych Wlochow...kucharzy!!!No i wygladalam tak jak na fotach ktore Wam przeslalam.A i te byly starannie wybierane:P Co do mezusia to moje kochane kobitki ja Wam z calego serca zycze takiego meza jak ja mam.Oczywiscie nic nie ma za darmo ale dzis to jest moj SKARB!Doslownie cale moje zycie to ON.Az strach sie chwalic by mi go jakas nie dmuchnela:P Tylko dzidziusia nam brakuje...:( A teraz UWAGA!!!Musze sie juz streszczac... MISKA WAZY 64KG!!!SCHUDLA 2.5KG!!!BARDZO SIE CIESZY!!! No i musi juz isc... papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to ja Wy cos piszecie to dlaczego ja mam byc gorsza?? :) Miska co nas nie zabije to nas wzmocni :) pomysl ze amsz jeden stres ktory skumulował wszystkie Twoje problemy a nie tak po koleji :P Ja tez obrone mam w przyszłym roku :D fiufiu Mi poki co sen sedza z powiek slub :) i taniec choc taniec przebija wszystko cholera no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo :) a wiesz ze wykapalam zskads dance beach z tej serii :) podobne cwiczonka :) ale ile ja z tym zachodu przeszłam :) szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz uzbroic sie w cierpliwosc :) przesle Ci a najbliszym (ale nie krótkim czasie -->> niestety wiele spraw na głowie) Tylko nie wiem w jakim programie to odtworzysz bo mi chodzi tylko w nero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×