Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_D_

MIŁOŚĆ ON - LINE GG

Polecane posty

Gość Dziewczyno sama napisalas
...zakochalas sie w obrazie tego faceta ktory sama na podstawie jego slow (ale wlasnej interpretacji) ulozylas. Skad wiesz ze on nie klika jeszcze z paroma dziewczynami oprocz Ciebie? Skad wiesz jak pachnie, jak sie porusza, czy nie beka przy stole i takie tam...to co w Twojej glowie sie zrodzilo, to obraz na podstawie wlasnych marzen ktore podlozylas pod zdjecie i literki na ekranie. Posluchaj tych ktore to przezyly i nie zadawaj sobie bolu dobrowolnie. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Tak, czasem się zapominam i liczy się tylko ta chwila, ale mimo tego, iż bardzo mi na nim zależy, z dnia na dzień myślę coraz więcej o naszym spotkaniu, o nim, itd, to chyba narazie jest okej, czekam do spotkania, narazie nasza znajomość nie ma na mnie złego wpłyswu, nie ogranicza mnie w robieniu innych czynności, w nauce,, tak bardzo chciałabym z nim być, ale wiem, że to nie możliwe bo od 5 lat ma dziewczynę i pewnie będą za jakiś czas małżeństwem, ale mimo to, mimo takiej świadomości, zależy mi na nim bardzo mocno Pozdrawiam Was serdecznie, mam nadzieję, [gorąco tego życzę], że wszystko się Wam ułoży, Trzymjacie się cieplutko, b ądźcie silnem dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Co mam zrobić,?? przerwać to, zamierzamy się niebawem zobaczyć, boję się spotkania, bo nie wiem co się stanie, to są emocje, a czasem ciężko nad nimi zapanować, ale on ma dziewczynę i już teraz w tej chwili to jest romand, i co więcej jeśli będzie jedno spotkanie to pewnie będziemy mieli ochotę na kolejne, a tak nie można, więc co?? A mi tak bardzo zależy, może skończyć to zanim nie stało się nic poważnego, ale po prostu nie myśleć i czekać do spotkania, ale ja wiem, że jeśli będzie jedno będą także kolejne i w końcu nasze pieszczoty on line, przeniesiemy na real, a to już będzie szczyt, a Bartosz Karoliny nie zostawi, tego jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę dziś to co pisałam wczoraj. Naprawdę uważaj bo z twoich wypowiedzi wychodzi już to że jesteś zauroczona i zafascynowana . Wsiąkłaś ale spróbuj trochę się ochłodzić. Nie daj się skrzywdzić bo to cholernie boli. Najlepiej przeczytaj jeszcze raz wszystkie wpisy ze swoim włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO M_D_ czytam twoje wypowiedzi - i tylko ja, ja, ja. Wolisz zapomnieć o tym, że ma dziewczynę, czy może ona nic cie nie obchodzi?? Nigdy nie zastanawiałaś się, jak ona by sie poczuła, gdyby dowiedziała sie o waszych ,,rozmówkach\", szczególnie tych erotycznych? koleś tez jest beznadziejny - pewnie uważa, że nic złego nie robi... może rzeczywiście pasujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Lidkaa to jest to, czuję tak samo, właśnie, zanim nawet bartek wysłał mi zdjęcie, oczarował mnie, styl pisania, słowa, sposób w jaki odpisywał, wszystko, i nie wierzyłam że można się zakochać w taki sposób, bo byłam przekonana, że potrzebny jest kontakt bezpośredni, jednak nie, bo ja właśnie z dnia na dzień się zakochuję, i wiem, ze to nie będzie dla mnie dobre, ale chcę spróbować tego zakazanego jabłka, i sama się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Masz rację, gdyby Karolina dowiedziała się o tym jak rozmawiamy o tym, że w góle rozmawiamy, zerwała by z Bartoszem, bo to jak zdrada I tak jest, że z mojej strony to bardzo egoistyczne, bo ja tak samo jak ona czułabym się zraniona ale nie umiem tego przerwać, bo za bardzo mi zależy, ale jednocześnie nie chcę się pakowaćw kłopoty i mieszać komuś życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Teraz czekam, az Bartosz pojawi się na gadu - Gadu, Obawiam się, ze kiedy spotkamy się, to nie będę w stanie oprzeć się jego dotykowi, chciałabym go pocałowac, poczuć... wiem, ze to złe, bo krzydzę jego dziewczynę, ale nawet jej nie znam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M D posluchaj innych co przezyli cos tak sam przykrego ,nie pchaj sie w to,bo facet albo bawi sie twoim kosztem albo chce Cie wykorzystac.Najlepiej zrobisz konczac z tym odrazu. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Chciałabym, bo nie będzie z tego nic dobrego, ale jest nam dobrze mimo, ze na odłegłość, ale oboje się relaksujemy, lubimy rozmawiać, czasem kłócić się, i myśleć o sobie..... tak bardzo by mnie skrzwydził, gdyby okazalo, że chodzi tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkaj sie z nim ! to wszystko juz za daleko zaszło i to jest jedyny sposób by albo znim byc albo o nim zapomnieć:p p.s teraz ma dziewczyne, ale po spotkaniu z toba juz jej może nie być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
spotkam się z Bartkiem, nie wiem jak to bedzie po spotkaniu, chcialabym kolejnych, Chyba chciałabym być z nim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
no to już coraz poważniej wygląda, napewno się nie wycofam choc moze powinnam, al,e nie chcę tego, chcę się spotkać, a co będzie później to Bóg tylko wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trudnym charakterem
to je się wpierdalać nie będę za stary jestem za głupi nie brunet mam problemy z samym sobą...po co kogos tym obarczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez go nawet nie widziałas, skad wiesz? aha a zdięcia Ci jakies pokazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Tak, mam fotki, Liczy taki kontakt emocjonalny, dużo czasu minęło, zanim poczułam go, w zasadzie pierwsze miesiące nic nie znaczyły, ale po pół roku zaczynałam myśleć, że jest ciekawym, specyficznym facetem a teraz zakochuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
spotkaj się z nim..bardzo możliwe że jego aparycja Ci się nie spodoba..co innego zobaczyć zdjęcie i prowadzić rozmowy kontrolowane a co innego rozmawiać i widzieć kogoś na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALmysłisz o tej A ODNALEZIONA
I przez takie larw z netu dzieci zostaja bez Ojców, żony bez mężów. Do cholery nie możesz znależc wolnego. W twojej wypowiedzi brzmi tylko ja, ja , ja postanowiłam , zbrnełam , pragne . Gówno prawda,że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALmysłisz o tej A ODNALEZIONA
I przez takie larw z netu dzieci zostaja bez Ojców, żony bez mężów. Do cholery nie możesz znależc wolnego. W twojej wypowiedzi brzmi tylko ja, ja , ja postanowiłam , zbrnełam , pragne . Gówno prawda,że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALmysłisz o tej A ODNALEZIONA
I przez takie larw z netu dzieci zostaja bez Ojców, żony bez mężów. Do cholery nie możesz znależc wolnego. W twojej wypowiedzi brzmi tylko ja, ja , ja postanowiłam , zbrnełam , pragne . Gówno prawda,że myslisz o jego dziewczie. widac to po wpisie " nie moge sie doczekac jego dotyku......... Cholera jestes egoistyczną larwą i mam nadzueje , że sie sparzysz na tym. Że bedziesz płakała tak ajk napewno bedzie płakala tak jak na pewno bedzie płakała Karolina. To sie nie ukryje predzej czy później sie wyda. I jeszcze jedno nawet jezeli odejdzie od niej nie bedzie z Tobą to tylko chwila fascynacji , która przeminie. A konsekwencje zostaną. Znam to z Autopsji . Nie zbudujesz szczesci ana czyimś nieszczęsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj tego wyżej, rób swoje, kieruj sie uczuciami i najwazniejsze to rozwiąż ta sytuacje, lepiej teraz niż pózniej a do spotkania musi dojsc:) a to czy on zerwie z ta swoja dziewczyna to juz jego wolny wybó, i żadnej w tym twojej winy nie będzie, nie zmuszasz go zeby z toba gadał, sam chce, jest wolnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam z tym co pisze MAL............... Nie zbudujesz swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu, bólu i smutku. Przyjdzie taki dzień, że ty będziesz płakala....... Skąd to wiem............z życia.........próbowałam, wierzyłam straciłam prawie 4 lata, a on wrócił do żony, której nie kocha. Teraz ja płaczę, ale to minie.Nigdy więcej nie wejdę w taki układ bo to wcześniej czy póżniej obraca się przeciw nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile on ma lat
i z jakiego miasta jestescie,znam takiego jednego bartka i dziewczyne karoline, moze chodzi o ta sama osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.............
Tojest fascynacja i takie rozmowy są jak seks telefon . Czy można sie zakochac w seks telefonie. Brniesz w cos bez przyszłosci a on jest zwyklym gnojkiem, ktory nie kocha żadnej albo poprostu sie z tobą bawi. Poczytaj jak to brzmi: " dotykam cie ach........... ojej zaraz eksploduje. Marze o tym i widze oczami twoje ciało." Sorki i to cie kręci. To cie tak pcha do niego, to jest miłosc. NIE TO ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenadą są wypowiedzi ludzi którzy, nie mają zielonego pojęcia o tym konkretnym przypadku a wypowiadaja się, jakby wiedzieli wszystko najlepiej, nikt z tutaj obecnych nie jest prorokiem :p skoro niektórym sie nie udało, to nie musi oznaczać, ze ten konkretny przypadek tez jest skazany na niepowodzenie i pociagnie za soba tylko ból i płacz :p niech sie dziewczyna z nim spotka , to nic złego wkoncu, a może wiele wyjaśnić w ich relacjach:p p.s nie przemuj sie ta ludzką zawiscią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA.......
A DLACZEGO NIE MYSLISZ O TEJ DRUGIEJ??? Ups bo ona sie nie liczy. facet ma kobiete jakby nie miał to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
jagger - dzięki, Tak, spotkam się z Bartoszem, bo oboje tego chcemyi myślę, że jeszcze bardziej się sobie spodobamy, już tyle czasu klikamu więc naturalne jest to, ze trzeba się w końcu spotkac, porozmawiać, a jeśli do czegoś między nami dojdzie to tylko dlatego, że oboje tego chcieliśmy Jagger - jak masz na imię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Ma 23 lata, nie ma rodziny więc nie robię niczego złego A własnie o tym, zeby się przekonać jaki jest naprawdę, potrzebne jest spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
Bartek chce tego samego co ja, gdyby było to jednostronne dałabym spokój, ja nikogo nie szukałam to że się poznaliśmy to owszem wynikło z mojej inicjatywy, ale nie klikała ze świadomością, że szukam kogoś, tylko po prostu w tym dniu miałam ochotę na kliknięcie do niego i to zrobiłam, potem sam się odezwał, i tak się ciągnęlo aż do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×