Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomeks

Czekam na CUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Tomeks

Nie daję wiary a jednak to fakt Zostałem znów zupełnie sam Zrównał się bilans mych zysków i strat Od kiedy tylko siebie mam Nie pragniesz mnie Nie czujesz nic Z innym dzielisz swój czas - ja wiem Przegrałem już tę próbę sił Czy coś łączy dziś nas Czekam na cud na jeden twój znak Bym mógł cofnąć czas Czekam na cud najmniejszy twój ruch Bo wciąż wierzę w nas A jeśli kiedyś wydarzy się tak Że zechcesz wrócić do mnie znów To moje serce stopnieje jak lód Nie będę pytał siebie już Czy pragnę cię Czy czuję coś Czy z inną dzielić chcę czas - ja wiem Odnajdę cię odwrócę los Czy tak może się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Aniu wróć....daj spróbować odwrócić wszystko to co zrobiłem tobie złego. Byłem głupi i dzisiaj to wiem. Stało sie tak, ze los odpłacił mi za to kim byłem, a teraz wracają wspomnienia i ty, twoje ciało. Aniu, to straszne ,że nigdy nie będziemy ju razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bongo
Zawsze chciałaś żeby ludzie cię pamiętali Zostawić swój ślad na społeczeństwie Czy nie wiesz że Twoje życzenie spełnia się dziś?? Kolejna ofiara ginie dziś... Czy ona naprawde opowiada kłamstwa?? Czy ona nie rozumie że jest w niebezpieczeństwie?? Mała dziwka która poszła i powiedziała KŁAMSTWO I już nigdy nie powie żadnego kłamstwa NIGDY KURWA NIE KŁAM MNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Byłem głupi i dzisiaj to wiem, mam dopiero 28 lat ale czuje ,że już przegrałem swoje życie i los. Kochałem ją tylko czas, który mnie zmylił - nasze wspólne 7 lat troche mnie zachwiało w pewnosci ,czy to miłość.A jednak była i dzisiaj wiem,że tylko ona mogłaby byc matką moich dzieci i moją zoną - tylko ,ze moje szanse są dzisiaj prawie żadne... Wiem ile wycierpiała wtedy, kiedy nie dawałem jej znać o sobie, kiedy byłem z tą inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ANIA____
Zamilcz, zamilcz, Już nie chcę słyszeć ciebie, Nigdy więcej. Krwawi moje serce. Znikaj, znikaj, Już nie chce widzieć ciebie, Nigdy więcej, Znikaj jak najprędzej. Dałam ci wszystko, Co mogłam dać, A w zamian za to Ty, Odpłacasz się tak. I choćbyś upadł na kolana, I choćbyś błagał, To już nie działa na mnie, Żegnaj. Twoja strata. Zabieraj wszystkie swoje rzeczy Nic tu po tobie, Twój czas już minął, Od dziś jestem twoim wrogiem, Ty moim wrogiem. Koniec, to koniec, Zbyt wiele myśli, Bije się w mojej głowie. Przeciw tobie. Zapomnij, zapomnij, O wszystkim tym, Co było między nami, Bo to już za nami. Dałam ci więcej, Niż mogłeś mieć, A w zamian za to tak, Odpłacasz się. I choćbyś upadł na kolana, I choćbyś błagał, To już nie działa na mnie, Żegnaj. Twoja strata. Zabieraj wszystkie swoje rzeczy Nic tu po tobie, Twój czas już minął, Od dziś jestem twoim wrogiem, Ty moim wrogiem. Spełnić chciałam każde, Twoje życzenie Gdybyś tylko chciał, Gdybyś tylko chciał. Mogłeś wszystko mieć, Na palca skinienie. Cierpliwość moja skończyła się. I choćbyś upadł na kolana, I choćbyś błagał, To już nie działa na mnie, Żegnaj. Twoja strata. Zabieraj wszystkie swoje rzeczy Nic tu po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narratorka
Czekasz na tę jedną chwilę, serce jak szalone bije, zrozumiałem po co zyję, wiem że czujesz to co ja. Ej za krótko trwa godzina, niech się chwila ta zatrzyma, swoim szczęściem chcę nakarmić, calutki świat zdziwiony tak. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. Miną lata gwiazdy zgasna, fotografie w głowie zasną, gdy nas ludzka złość rozłaczy, ja i tak odnajdę Cię, kiedy rozum kaze zwątpić, czekaj zadrzy swiecy płomień, bo po drugiej rzeki stronie, ja dobrze wiem tam ogród jest. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bongo
To jest tlumaczenie kultowego zespolu wiec moze byc popieprzone , az wstyd ze je umieszczam pod tym co wyzej jest Cerekwicka :O Tak mocno cię potrzebuję Tak cierpię gdy cię tu nie ma W moich snach cię widzę ale budzę się sam. Wiem, że nie chciałaś odchodzić. Twoje serce chciałoby zostać. Ale siła, którą zawsze cię kochałem w końcu puściła. Jakoś wiedziałem, że zostawisz mnie w ten sposób. Jakoś wiedziałem, że nie zostaniesz. I we wczesnym, porannym świetle Po cichej, spokojnej nocy Zabrałaś moje serce. W moich snach cię widzę. Mogę ci powiedzieć co czuję. W moich snach mogę cię trzymać. To takie realne... I ja ciągle czuję ból... Ciągle czuję twoją miłość. Ciągle czuję ból... Ciągle czuję twoją miłość. Jakoś wiedziałem, że zostawisz mnie w ten sposób. Jakoś wiedziałem, że nie zostaniesz. I we wczesnym, porannym świetle Po cichej, spokojnej nocy Zabrałaś moje serce. Chciałem, byś została...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
do Tomka--->momento a skąd jestes? moze ona wróci, hę? napiszesz cokolwiek jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Słuchajcie sensowne panienki Prawdziwy król Julian tu stoi Uwielbiam, kiedy laseczki wprawiają w ruch wesołe ciałka Gdy ruszacie bioderkami, róbcie to słodko smacznie i zdrowo Zgoda? Gdy słodka jest, bez makijażu ma być Figure ty masz, dla faceta już się liczy Gdy słodka jest, bez makijażu ma być Figure ty masz, dla faceta już się liczy Ten cudowny wdzięk I długi lęk Gdy się budzę za te cuda każdy by pękł Ten cudowny wdzięk I długi lęk Gdy się budzę za te cuda każdy by pękł Macie w sobie to, jak titanic nas ciągniecie na samo dno Wy macie w sobie takie coś, my faceci tak jak leci nie mamy dość Macie w sobie to, jak titanic nas ciągniecie na samo dno Wy macie w sobie takie coś, my faceci tak jak leci nie mamy dość Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Gdy słodka jest, bez makijażu ma być Figure ty masz, dla faceta już się liczy Gdy słodka jest, bez makijażu ma być Figure ty masz, dla faceta już się liczy A kreskę zrób na oku sobie i też I puder rzuć na nosek sobie, gdy chcesz I brewki czarną sobie kredką to zrób Pomadke i facetów masz już u stóp Gdy ładna buzia twa i bioder łuk Każdy by od razu mógł No bo wy macie w sobie to coś My faceci tak jak leci nie mamy dość Gdy ładna buzia twa i bioder łuk Każdy by od razu mógł No bo wy macie w sobie to coś My faceci tak jak leci nie mamy dość Whoo! Wha! Whoo! Wha! Whoo! Wha! Whoo! Wha! Mało! Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to... Mało! Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Wyginam śmiało ciało Dla mnie to mało mało Dla mnie to mało mało Dla mnie to mało mało Trzy, dwa, raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
:) to byl podszyw :) Ja jestem z Lublina... Ania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Anulka często o niej myśle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
facetowi odbilo z rozpaczy :o jaki cud? stary moze Ty przesadzasz, co? moze sprawa jest do odkręcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
sa 3 mozliwosci: -ona nie wróci -ona wróci, ale się waha albo zwleka -no i moze byc tak, ze znac to ona Cię chce ale jako kumpla przestań się dołować - masz doła i ci sie wydaje, ze wszytsko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
ok, juz nie zartuję..widzę, ze i tak cię to nie pocieszy przestań rozpaczać - moze ona tez ma poczucie winy, jak ma zrobic krok to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Ona nie ma prawa czuć sie winna, zawsze był mi wierna i to tylko ja jej nie doceniłem. Do dzisiaj pamiętam jej łzy, pamiętam jak w w tamtą ciemną późna noc,kiedy wracaliśmy , kiedy powiedzialem, ze odchodzę do innej uciekła z mojego samochodu i biegła chodnikiem, do domu była troche drogi. Kiedy przejeżdzam koło ulicy Chodźki, zawsze ją widzę tam jak biegnie, przebiega przez rondo, koło Unitry. Dopiero teraz dociera do mnie cały ogrom bólu ,który był wtedy w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
no kurde..nie mazgaj się, ok? czasami tak wychodzi, ze to co się dostaje nie bylo tym co się planowało co do tej nocy to z tego, co pamietam facet, z ktorym spedzalam noce a pozostali raczej by nie tęsknili (a bylo to dawno temu)ma juz teraz zonę, więc to raczej nie bylam ja) kurna stary, no nie wiem co Ci radzić ja raczej grasuję w stolicy a nie kolo Chodzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Napisałem do niej poł godziny temu.Napisałem "Przepraszam".Nie odpisała jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Koło Chodźki :) wracam zawsze z pracy, jestem chyba masochistą, bo ostatnio stale tamtendy wraca, staram sobie ja przypomniec, tak dawno jej nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
a nie mozesz zagadac? przeciez jej nie przyjdzie do glowy, ze po 7latach sie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Napisałem do niej, ale sie nie odezwała jak narazie może jutro..., nie po 7 latach, my bylismy ze sobą 7 lat, a nie widziałem jej już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
i tu jej szukasz? no kurde nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks
Nie tutaj tylko dałem wyraz swojego smutku, dobranoc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-jola
no dobranoc..wiesz ja sama komus zalazłam za skórę ale 7mies temu i teraz mnie męczą wyrzuty, paps :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zrob cos z tym. Glowa do gory i zacznij dzialac. Przepros. Porozmawiaj. Nie koniecznie zaraz o wielkim powrocie ale jezeli tylko ona bedzie tego chciala... Zycie jest krotkie i mamy je tylko jedno. Trzeba je przezyc dobrze i w zgodzie z soba. Wszyscy popelniamy bledy. Nie mamy na to juz wplywu wazne zeby umiec przeprosic, zrozumiec blad i wyciagnac z niego wnioski. Jak nic nie zrobisz to mozesz sie juz nigdy nie przekonac czy przypadkiem ona wciaz na Ciebie nie czeka. Przeciez to Ty odszedles z jej zycia to przeciez nie przyjdzie do Ciebie i nie bedzie Ciebie ponownie prosic. Jak chcesz sprobowac wrocic to Ty musisz zrobic ten krok. A ja trzymam kciuki. Mam nadzieje ,ze nigdy mnie moj Mis nie postawi w takiej sytuacji ale ja jestem bardzo stala i trwala w uczuciach. Bede dlugo czekala na jego powrot i bede wierzyla, ze kiedys sie stanie. Ale na razie jestem pelna nadziei na to, ze odbudujemy wspolnie co razem zniszczylismy. A jestesmy w dosc podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj dalej
Czekaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×