Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GUS

OGŁASZAM POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI OBECNEJ NA KAFETERII

Polecane posty

Gość CHYBA NIE
TO KOLEZANKI ILE BIORĄ W TAKIM RAZIE, NO BEZ PRZESADY JAK SIE JUZ PUSZCZAC TO ZA PORZADNE PIENIADZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m Gdańsk 25lat 2 jeździec, boczna, od tyłu Wszystkożerny, małowybredny wyższe niepełne (piszę pracę magisterską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA NIE
JA SIĘ NIE CZEPIAM TYLKO STWIERDZAM FAKT, ŻE SIĘ NISKO CENISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanosze sie ze smiechu
Zanosze sie ze smiechu Obojniak Greenwich 27 Nie powiem Karlowata sosna sushi wyzsze medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jak wyżej i jeszcze jeden. 2. K 3.Jaworzno 4.22 we wrześniu 5. od 1go lipca- 1 :P 6. Na jeźdzca, klasyczna tylko nóźki troche inaczej ;) 7. kurczak nadziewany serem z zielonymi oliwkami i chili, banany w czekoladzie 8. w czerwcu licencjat UŚ dz, lef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
co to jest dz, lef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA NIE
do pink bunny, niewiem czy sobie nie robisz żartów a jeśli nie, to ja nie miałam na myśli że jesteś jakaś gorsza przez to co robisz tylko chodzi mi o to, dlaczego tak mało za to bierzesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.pierdzibaczek 2.plec brzydka :P 3.miasto cudow 4.w sile wieku:P 5.tolerancja zony sie skonczyla:P 6.na pieska 7.grochoweczka, bretonska i wszystkie gazotworcze 8.farmacja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Bubulo 2 M 3 Nowy Sacz 4 24 5 3 6 Na pieska 7 Kalmary panierowane 8 Wyzsze (jeszcze) niepelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. kaska21 2. kobieta 3. Ełk 4. 22 5. 2 6. wszystkie oprocz na jeźdźca 7. kuchnia tajlandzka 8. średnie,studentka administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastiiigerl
1 nie mam 2 kobieta 3 3miasto 4 15 5 5 6 na pieska, na jezdzca i na stojaco 7 galaretka ze spermy (hehe a serio to koktail z mleka cyckowego) 8 gim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nadworny podszywacz:) 2. piękna 3. Poznań 4. 20 5. całe forum kafeterii:D 6. \"na zająca\" 7. surowa marchew 8. niepełne wyższe (filologia ang) 9. IQ powyżej normy:) 10. 90/60/90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESZCZE JA
1-~~~~~~~~~~~~~~~ 2-KOBIETA 3-RADOM 4- 49 5-tylna lokietkowo kolankowa 6-wloska 7-srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chochliczka
to jak te nóżki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chochliczka
ops przepraszam miało być do Loży Szyderców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na ramionach
to już nie klasyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, nieważne, na pagonach czy jakos tak.. ale to czasem. nieważne jaka nazwa, ważne że fajnie jest :) szczególnie że działam często w aucie to każda pozycja jest \"pognieciona\" i i tak wymyślamy nowe nazwy ;] np na jeźdzca to juz jest na zabe, bo tak jakoś pokracznie mam kolana :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.rudy102 2. kobieta 3. Kozia Wolka 4.63 5. 69 6. na żabę 7. magulon i derce 8. niewykształcona i nie mondra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. PinkBunnny 2. kobieta 3. Chujniki Dolne 4.24 5. 2 (Franek i Zenek) 6. każda w ktorej moge obciągnąc z siarczystym polykiem 7. pasztet popularny i gęsiwo z Biedronki (ostatnio lidla bo duzo promocji jest) 8. zawodowe niepełne (fryzjerstwo), ale nie pracuje bo mnie wylali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenada, podszywacze fuck off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek86
1. różnie;) 2. kobieta 3. Tychy 4. za kilka dni 20:) 5. 3 6. hmmm... 7. naleśniki z serem 8. niepełne wyższe(pedagogika na UŚ) Pozdrowionka dla ludu tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×