Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GUS

OGŁASZAM POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI OBECNEJ NA KAFETERII

Polecane posty

1-Wandeczka 2-kobieta 3-Toruń 4-32(jeszcze) 5-1/2 6-mama mówi, że nie powinnam o tym obcym ludzio opoiwiadać 7-konkrety mnie nie rajcują , wolę słodkości 8-wyższe od Wałęsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Magdalema 2. żeńska 3. Sieradz 4. 18 5. jeden jedyny 6. wszystkie gdzie czuje dominację faceta 7. zupa grzybowa 8. uczę się w LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wiele...ale moim ulubionym alter ego jest bunny;) 2. zależy jakim nickiem się bawię:D 3. Poznań 4. 21 5. 2,5 6. pozycje czego? ...nie rozumiem:o... ale przed komputerem zawsze siedzę w pozycji klasycznej-\"na krześle\" *ulubiona: na jeźdźca, 69(o obciaganiu z siarczystym połykiem chyba nie muszę wspominać, bo to jest zdaje się ulubione zajęcie każdego na tym forum:D ), od tyłu + koniecznie mocne ciągnięcie za włosy;) 7.potrawa?:o jestem na diecie;) 8.niepełne wyższe (AE Poznań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do
spowiedzi i opowiedz księdzu wszystko ze szczegółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do
to bylo do predluzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz jakich wielu
1. podszywacz 2. M 3. a chuj ci do tego ciulu😠 4. a chuj ci do tego ciulu😠 5. 2 ręce:classic_cool: 6. klasycznie prawą ręką:classic_cool: 7.słonecznik, chipsy z biedrony, bigos 8. średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł..............ek
:) :D 1.DIABEŁEK 2.K 3.TRÓJMIASTO I HEL 4. 25 W MARCU 26 5.OJ....NIE POWIEM 6. 69; NA JEZDZCA 7. KARPATKA,SCHABOWY,ŁAZANKI 8.WYŻSZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ojciec dyrektor 2 pomazaniec bozy 3 torun 4 67 5 niezglebione sa wyroki pana 6 po bozemu 7 kazda zakrapiana 8 kandydat do nobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
1. turecki absztyfikant, aktywista kobziarz i inne odmiany tureckiego 2. facet 3. wrocław 4. 23 5. 0 :D 6. patrz wyzej 7. pizze, pierogi 8. UWr, prawnicze (praca magisterska sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
studiujesz na tej samej uczelni co ja, i na tym samym wydziale co ja, tylko na innym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
hehe, ups, zbyw wiele danych :D poza tym napisałem, ze studia prawnicze, administracja tez sie do nich zalicza wiec moze ten sam kierunek a moze i nie, chyba ze o ekonomii mowa ;) i moze w innym trybie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
a na jakich jestes dziennych czy zaocznych, ja jestem na ekonimii, nie martw sie i tak niewiem kim jestes, a ty nie wiesz kim ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
sorry mialo byc na ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
na dziennych, jakby co to pozdrawiam wszystkie panie mijane na korytarzu ;) czuj sie pozdrowiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
ja jestem na zaocznych, tez cie pozdrawiam, ale egzaminy mialam w tygodniu, moze sie minelismy na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
mozliwe, ale tamten tydzien miałem wolny i nie bywałem raczej na wydziale wiec marne szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
a jak tam juz po sesji jestes, ja na szczescie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
po sesji, obyło sie bez poprawek nawet :) coz za sukces, teraz miesiac wolnego sobie urzadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. el diablo 2. Facet 3. Kraków 4. 30 5. 6 6. wszystkie :-D 7. jem wszystko, jestem ekonomiczny w utrzymaniu ;-) 8. Wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
ja z poprawkami, ale najwazniejsze ze zdane wszystko, pozdrawiam, ide ogladac m jak milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 PSEUDONIM-> Edddytek 2 PŁEĆ-> kobieta 3 MIASTO-> Warszawa 4 WIEK-> 23 5 ILOŚĆ PARTNERÓW SEXUALNYCH-> 😠 co to za pytanie! 6 ULUBIONE POZYCJE-> na jeżdźca 7 ULUBIONA POTRAWA-> pizza pepperoni 8 WYKSZTAŁCENIE-> studiuję jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
do M jak milosc jeszxcze 15 minut :D pewnie masz stary model i musisz juz go rozgrzeac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
jeszcze jestem chwile,a co tez ogladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
czasami, trudno nie wiedziec o co tam chodzi jak sie ma kobiety w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turecki
wy tak zawsze mowicie, a ogladacie tak samo jak kobiety te wszystkie telenowele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Egibska Bogini 2. Kobieta 3. Hamburg 4. 26 5. Scisle strzezona tajemnica:) 6. To zalezy od nastroju 7. Pierogi i falafel 8. Wyzsze prawnicze Ps. do tureckiego, skad ten nick, masz cos z turkolandia wspolnego czy to tylko tak dla zmylki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.slotkakodka 2.kobitka 3.wawa (tfu..) 4.27 5.ochrona danych osobowych 6....mrrau...ta, co wszyscy 7.oliwki każde 8.dane w opisie, ale to o niczym nie świadczy, zapewnim Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki absztyfikant
egipska boginio , nick specjalnie raczej niczego konkretnego nie oznacza. moae tylko w minimalnym stopniu zainteresowania ale nie pogłebiane. Na pewno nie jestem jednym z tureckiej koloni w okolicach Hamburga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
et, to ja też się \"spiszę\" 1. marusia 2. K 3. poznań 4. 27 5. 3 6. praktycznie wszystkie, byleby z moim lubym :) ale najlepiej od tyłu i \"na pagony\" :) 7. zupa ogórkowa (chyba?) i ponadczasowy gzik z pyrami :) 8. za kilka miesiecy wyższe :) (mam nadzieję ;) ) - chemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×