Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALE FRAJER ZE MNIE

ZOBACZYŁEM JĄ WCZORAJ W METRZE 21.02.2006 godzina 8,16

Polecane posty

Gość lilaaaą
mam dorodny tylek i jestem z niego bardzo zadowolona :D a tak serio, to co sie dzialo przez te 4 strony topiku i dlaczego wy teraz o osiolkach i piosenkach, a nie o chlopcu, co nie mial smialosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
no, a o czym mozna gadac na erotycznym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódeczka niczewgo sobie, podoba mi sie:), druga chyba jutro o 6:30 sie obudze:D;) wykorzystalam linka od Ciebie bo ostatnia cos sie nie sciagała;) znam ta wersje tez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
wodeczke wszyscy lubia? :P pobudka bedzie bardzo szybka zapewne, a ten kawalek "should i..." jest genialny :classic_cool: nie moglas slyszec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
o wlasnie, kawal dobrej roboty odwalamy :classic_cool: pewnie jak ona sie znajdzie to on zaginie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
hehehe pewnie tak, a do lozka to sie nie wybierasz chociaz na kilka h? ;) oczywiscie jesli masz ochote mozemy dalej konwersowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
tez fajna wersja, ale wole mocniejsza ;) wodka pod wieloma postaciami naraz jest podstepna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
nie chce rano zbudzic sie z dziwnym uczuciem, ze ktos sklal mnie za brak snu :P no to bede rowniez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
dobranoc 🖐️ w umiarze wszystko jest nieszkodliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaą
zastanawiam sie nad celowoscia tego tematu? po co on podal date i godzine? moze liczyl, ze dziewcze samo sie znajdzie, zglosi sie o powie: bierz mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE FRAJER ZE MNIE
JESTEM, JESTEM. LILAAAĄ- DOKŁADNIE TAK JAK PISZESZ. MIAŁEM NIEWIELKA NADZIEJĘ, ŻE MOZE I "ONA" TU ZAGLĄDA. JEŻELI CHODZI ZAS O TWOJE PODEJRZENIA CO DO WIELKOSCI MOJEGO PYSIORKA TO FAKT, MASZ RACJĘ JEST NIEWIELKI, ALE JA JESTEM ZADOWOLONY. JUTRO JEST WTOREK, CZYLI MIJA TYDZIEŃ OD KIEDY JA ZOBACZYŁEM PO RAZ PIERWSZY. nIE UKRYWAM, ZE MAM NADZIEJĘ ZNOWU JA ZOBACZYĆ. NIESTETY PRAWDOPODOBNIE NIEŚMIAŁOŚĆ ZNÓW WEŹMIE GÓRĘ I ZNOWU NIE ODWAŻĘ SIĘ ZAGADAĆ. JESZCZE JEDNA SPRAWA- NAPISAŁAŚ, ŻE LECE NA WYGLĄD. ZGADZA SIĘ, BO W PRZECIWIEŃSTWIE DO KOBIET , MY "FACECI" JESTESMY WZROKOWCAMI I TO JEST PIERWSZA RZECZ NA KTÓRĄ ZWRACAMY UWAGĘ. PS. WIELKIE DZIĘKI DLA LUDZI, KTÓRZY PODTRZYMUJA PRZY ŻYCIU TEN TOPIK. JESTEM WDZIĘCZNY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORĄCO. TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosek🖐️ zgadnij jaki mam dylemat:P no jak myslisz??? -should I stay should I go:D ;)-podoba mi sie naprawde:classic_cool: -w wersji toten jak tam zdrówko i co z Twoja nozka? ALE FRAJER ZE MNIE - reanimuje z przyjemnoscią;) rowniez pozdrawiam i bede trzymac kciuki jutro o 8:16;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
🖐️ w wielkim skupieniu i cierpliwoscia godna mnicha tybetanskiego oczekiwalem na nocne podniesienie tego tematu ;) ja tam zdecydowanie stay i wiedzialem, ze sie spodoba :classic_cool: ogolnie zdrowie lepiej, a z noga bywalo lepiej :O jak tam sprawy biznesowe, pozalatwiane? :P kup sobie chlopie tez tulipanka, jak bedzie tez miala to zapytasz czy macie taka sama odmiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dylemat tez rozwiazany zdecydowanie stay;) sprawy biznesowe ,jasne od zawsze sa pozałatwiane:P a Twoje?:) oj co ta nozka taka dokuczliwa:o ja w tamtym roku tak stłuklam sobie mały paluszek u nogi ze przez tydzien nie bylo mnie na uczelni , bo nie moglam załozyc buta:D a mowia ze paluszek i glowka to szkolna wymowka:P dobry pomysl z tym tulipanem, pelna konspiracja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
etap nie stawania na nodze juz mam za soba na szczescie, u mnie pieta, staw skokowy i kostka troche sie zepsuly :O mam lepsze wymowki na zwolnienia :P do tulipana powinien miec czekoladki w zanadrzu i z zaskoczenia poczestowac ja, wtedy juz nie oparlaby mu sie, podsunalby z adwokatem i calkowicie oddala by sie w jego ekhm ramiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktykowałeś tą metode podrywu?, bo widzę,że jest opracowana w najmniejszych szczególach:P z adwokeatm ,moze lepiej odrazu z wodka ;) i wisenka zawsze jest w srodku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
ja jestem z tych niesmialych 😭 :P metoda zostala opracowana na szybkiego na potrzeby biedaka ;) z wodka to nie zbyt dobry pomysl, moglaby sie upic i zaczac dobierac sie do niego juz w metrze, a przeciez On do pracy jedzie :O :P z adwokatem zgodzilaby sie na wieczor na kolacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie to zaplanowałeś;) moze autor jeszcze zdąży zajrzeć przed jutrzejszym spotkaniem w metrze i skorzysta z Twoich rad;) cos nie chce mi sie wierzyc ,że jesteś nieśmiały:P ale braku pomyslowosci nie mozna Ci zarzucic napewno. a ta cierpliwosc mnicha to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
jak nie zdarzy przeczytac to bedzie czail sie kazdego dnia przez nastepny miesiac w metrze z tulipanem i czekoladkami :classic_cool: oby tylko wymienial i jedno i drugie ;) z czego masz egzamin? z cierpliwoscia to prawda, czasami niestety prawda :O no i do tego ta niesmialosc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sobie pomyslalam ze moze wykorzysta jednak ten pomysl z czekoladkami z wodka, bo przeciez niektorzy lubia tak w miejscach publicznych:P anielska cierpliwosc :classic_cool: dlaczego Ci przeszkadza? a niesmialosc to do czasu ,pozniej znika:P masz ochote mnie przepytac?;) - Unia Europejska a dokladnie instytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
przepytanie niezle brzmi na forum erotycznym :classic_cool::P ale az tak publicznie, tym bardziej, ze metro zapchane to i ciezko technicznie by bylo :P czasami lepiej wyrzucic cos z siebie niz to stlumic, a tak bywa z ta cierpliwoscia czasami :O, a wiesz jeszcze ta niesmialosc to juz w ogole nie odzywam sie do ludzi ;) ktora z instytucji sprawuje kontrole nad finansami UE? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja to sobie pokrzycze i mi lepiej , ale pozniej mam wyrzuty sumienia, ze za duzo komus wygarnęłam:o moze zostawmy jednak to przepytywanie:P -wiesz zastanawiam sie nad tym Twoim pytaniem i nie wiem:o to pewnie ktoras z instytucji o krorej nie musze nic wiedziec:P. budzetem zajmuje sie Parlament. takich trudnych pytan to ja nie bede miala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
no i czasami tez bym wolal wykrzyczec cos tylko o tym mysle juz po wszystkim, a czasami to i lepiej, ze tego nie zrobilem, zlotego srodka sie nie znajdzie ;) hehe Trybunał Obrachunkowy sie takie cos zwie :P to powazne pytanie, wiec faktycznie dobrze, ze go nie bedzie ;) Lucy to jakie mp3 dzisiaj mi zaproponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka xena
najpierw sie dowiem-co to za Lucy?:o ps TO nas nie obowiazuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×