Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALE FRAJER ZE MNIE

ZOBACZYŁEM JĄ WCZORAJ W METRZE 21.02.2006 godzina 8,16

Polecane posty

Gość wielkie nosy
no jak tam batony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
w nocy mialem wrocic, a nie nad ranem, a noc byla od dawna :P piwo cale jedno dla towarzystwa ze wzgledu na zdrowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosek przynajmniej kaca dzis nie masz;) ja wczoraj wieczorem przez impreze u sasiadow najpierw przez 3 godz sluchalam w kolko czterech piosenek Elvisa:o ,a pozniej o 24 kiedy sie polozylam przerzucili sie na techno!!i tu dopiero zabawa byla udana ,bo krzyczeli niesamowicie, spalam z poduszka na glowie:P teraz spokoj, cisza - moge sie uczyc, zajrze z wieczora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
🖐️powinnas sie odwdzieczyc, zrobic tez fajna impreze i ostro poszalec ;) rozchwiany gust towarzystwo mialo, ale moze dopalacze zalaczyli i na techno :O pozniej im sie zebralo. moja noc ostatkowa wymarze z pamieci, dawna taka durna nie byla ;) ucze sie bo jak nie bedzie 5 dostaniesz zakaz wstepu na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale mnie xena rozwalila
hmm widzisz Ty sie poprostu nie czytasz sama! nie powiedzialas ze lubisz jak facet prowadzi, tylko powiedzialas ze sobie "nie wyobrazasz" zebys Ty miala prowadzic a on siedzi obok i czyta gazete!!!! widzisz roznice? nota bene, to dosc dziwne powiem szczerze, bo z reguly jest jakas forma "wymiany" za kierownica bo obie strony chca troche za kolkiem posiedziec, a Ty tutaj widze, wolisz szofera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz,że zakaz wstępu mi grozi ,to bede sie starać, zeby Ci zawodu nie sprawić:P impreze to chyba metalowa bym musial zrobic zeby sie odpowiednio odwdzięczyć;) a ja to dawno nie bylam na fajnej imprezie, z koncem liceum skonczyly sie najlepsze balety. 18-stki najmilej wspominam:)- wtedy bawilismy sie na domowkach , a na studiach to ciagle kluby, nie ma atmosfery. u siebie nie lubie robic imprez , bo trzeba pilnowac zeby towarzystwo za bardzo nie zdziczalo;) techno to muzyka dobra na fazę, moze cos rzeczywiscie wzieli:D no ale mnie xena rozwalila ciesze się ze humor Ci dopisuje:) pewnie ze widze roznice, Ty tez powineś cos zauwazyc jesli przeczytales caly topik tzn. moj wspis gdzie informuje ze to byla mala prowokacja:P wymiana za kólkiem jest niezbędna, nie pozbawie faceta przyjemności podziwiania pieknych widokow za szyba, zwlaszacza w gorskich okolicach, a i prowadzic bardzo lubie. szofera hmmm , co mi po facecie ktory by mnie tylko wozil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy nos
mam na imie kasia. mam blond wlosy i bardzo duzy nos(jak muminek) :( mam figure faceta i male cycki. studiuje psychologie na UW :O dzieki za wysluchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
dobrywieczor 🖐️ a mi sie wlasnie marzy dobra impreza z ostrymi klimatami bo dawno na takiej nie bylem :( 18nastki milo sie wspomina, fajne imprezy i tony alkoholu, imprezy do rana bez zmeczenia, a teraz to lenistwo naszlo :O w klubach tez jest niezle, ale trzeba miec odbre towarzystwo, a kiedys jakos latwiej bylo o to :O jak za bardzo hasaja to za leb i bedzie cisza, spokoj :P od techno to mi sie nie dobrze robi :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu:P 🖐️:P to juz wiem czego sluchasz, na codzień też tak ostro Ci wieza przygrywa? ja jestem zakochana w klimatach muzycznych lat 80-tych;) a italo disco szczegolnie sobie upodobalam. ja chyba zle kluby wybieram:( bo nawet towarzystwo nie jest w stanie nic zdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
cos Ci jezorek dzisiaj lata :P generalnie to mocniejsza muzyke preferuje, ale jak bawic sie to przy wszystkim moge :classic_cool: a skoro towarzystwo Tobie nie pomaga sie dobrze bawic to slabe ono ;) od dawna chyba nawet klub70 jest popularny i tam tego typu klimaty wiec chyba nie masz co narzekac ;) powiem Ci w tajemnicy, ze wlasnie takie stare przeboje, ktore byly odgrzewane na imprezach najbardziej kojarza mi sie z 18nastkami i w ogole dobrymi imprezami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyles:D:D:D w 70-tce bylam kilka razy muzyka rzeczywiscie super;) tylko tam studentow malo:P a towarzystwo na studiach mam takie niby rozrywkowe ale na mnie nie dziala. a Wideoteke czasami ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
no ja tam jeszcze nie zawitalem, kiedys chyba nawet sie wybieralem, ale wyladowalem w innym klubie :O😭 kiedys zdarzylo mi sie obejrzec, ale od dawna nie ogladam TV wiec niestety nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze pamietasz ta melodie ktora sie zaczyna wideoteka, mam teraz fiola na punkcie tej francuzkiej piosenki z baletu(chyba)romeo i julia . wlasnie jej slucham:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
niestety nie 😭 ale jak podasz tytul i wykonawce to sobie sciagne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
les pois du monde- romeo et juliette. fajnie miales te 18-tki bo u mnie to juz tylko wspolczesna muzyczka leciala. sciagnij tez fancy get lost tonight i scotch mirage , bo je tez bardzo lubie, poznasz moj gust muzyczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
ok, zaraz poszukam :classic_cool: trzeba bylo rzadzic sie samemu przy kompie to tez bys miala to co chcesz :P ja tak robilem, kto szerszy ten lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaą
nie czytalam calego topiku, ale ja nie uznaje znajomosci zawieranych na ulicy. A wiesz dlaczego? Bo facet, ktory zagadauje mnie na ulicy albo w tramwaju, leci na moj wyglad (tak jak ty na dziewczyne z metra). Mam do takich gosci taki sam stosunek, jaki wy, panowie, macie do dziewczyn, ktore leca na wasze samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
szczupla tym bardziej powinna sie przemknac :P to co teraz slysze: seether "remedy"; kult "wódka", die toten hosen "should i stay or should i go"; ostatnie pewnie znasz z lagodniejszej wersji The Clash ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaą
widze, ze ifftopik monstrualnie sie rozrosl. Wracajac do glownego watku, mysle, ze frajerzyna-autor dostanie kosza i to mu da do myslenia. Kobieta to nie samochod ani pies, ktory kupuje sie, bo ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
za chwile juz odslucham Twoich kawalkow, nie tylko niemieckie, a zespol jak najbardziej ten :P lilaaaą wyluzuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaą
hehe, nie jestem spieta. Wy tu sobie od paru dni gadacie o luzujacych sprawach, a ja przeczytalam pierwsza strone i pomyslalam, ze go zalozyl facet frajerzyna z malom fjucinom:) i daje wyraz swemu niezadowoleniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
a kiedy napisalem, ze z osiolka sciagalem :P zaraz wkleje Ci link do tego kawalka ;) a Twoje akurat na impreze sie nadaja, lubie :classic_cool: lilaaaą a czy nie pisze to dziewczynka z wielkim tylkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×