Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALE FRAJER ZE MNIE

ZOBACZYŁEM JĄ WCZORAJ W METRZE 21.02.2006 godzina 8,16

Polecane posty

Gość wielkie nosy
🖐️ gratuluje najwyzszej z mozliwych ocen, a powiedz mi dziecie drogie grzeczna bylas i zasluzylas na prezent? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
najpierw klikasz przycisk FREE, przeniesie Cie na nowa strone, czekasz ok 20 sekund, az skonczy sie odliczanie, wtedy pojawia sie cyferki/literki do wpisania i klikasz download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
zaproponuj jakas wymiane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
hehe, pytam co mi zaproponujesz w zamian za takie mixy: Strangelove (Club Vocal Mix) Strangelove (F.a.x.x. Mix) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
zgadzam sie :classic_cool: chwilowo sa problemy z serwerem, na ktorym sa te kawalki, wiec jak tylko sie pojawia to dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosek ja za 15 minut musze wyjsc:( jakby co to jutro dokonczymy nasza transakcje, da sie;) a ten kawalek co Ci podalam jest w Twoim guscie muzycznym -ciezki, kiedys przypakowo sciagnęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
baw sie dobrze, moze tym razem bedzie dobra impreza :classic_cool: ja tez niedlugo wychodze, ale sprawdze jeszcze w nocy czy uda mi sie sciagnac kawalki, rano bylo ok :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
wymagajace dziewcze :O ale nic to za latwo byc nie moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
🖐️ system jest jak najbardziej :classic_cool::classic_cool::classic_cool: niestety caly dzien probuje te dwa mixy dla Ciebie sciagnac, ale nie wychodzi 😠 udala sie tym razem troche bardziej impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo fajnie, ale nie :classic_cool: :D mi sie podoba pierwsze 90 sekund, ale pozniej za mocne jak dla mnie;) ale ten Twoj kawalek ugly kid joe zaczął mi sie podobac:classic_cool: mozemy wymienic te mixy na dwie inne piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
cos mi sie wydaje, ze marudne tez dziewcze jestes skoro impreza nie byla :classic_cool: ;) no to jak najbardziej poprosze ten kawalek :classic_cool: ok, podaj inne tytuly, moze bedzie lepiej, ale o tych tez pamietam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy kawalek to C.C. Catch fire of love :classic_cool: a drugi to Denny Keith Keep on music. z savage jestem bardzo zadowolona :classic_cool: wiec jak z mixami nic nie wyjdzie to nic sie nie stanie;) a jak Twoj wczorajszy wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
dzisiaj dostaniesz te nowe kawalki :classic_cool: moj wieczor byl ekscytujacy, obejrzalem film "underworld evolution" i poszedlem spac wczesnie ;) to juz wszystko masz zaliczone, zadnej wiecej poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego filmiku. ostatnio nic fajnego nieogladalam nawet- boze naprawde dzis marudze:D wszystko pozaliczane, mam juz luz, do nastepnej sesji oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
nic specjalnego z tego filmu, myslalem, ze lepszy bedzie :O drugi kawalek juz sie wysyla, lada chwila bedzie :classic_cool: a gdzie moj system 😭 fire of love slyszalem juz wczesniej, tytul tez goracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie dajcie mi program do sciagania piosenek jesli mozecie??dzieki ):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
goraco sie zrobilo i trzeba sie rozebrac, w koncu na erotycznym jestesmy :P generalnie systemu to wszystko mam co mi sie podoba, ale goodbye blue sky nie mam i nie moge znalezc :O wyslij mi 😭 program do sciagania: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=emule&btnG=Wyszukaj+w+Google&lr= ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×