Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawcza.

wszyscy jesteście śmieszni!!!!!!!

Polecane posty

no dobrze przyznaję się. jestem alter ego - kradne nicki:( przepraszam!! ja tylko chciałam mieć swoją własną dziewczynę😭 czy to grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory, kradne nicki, juz nie bede, wiem co to znaczy pozniej czegos szukac:P, ale tamto bylo naprawde denne, tzn podszyw doskonaly ale z ta swedzaca cipa to mnie nie szmieszylo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta.... nie będę się wypierać bo to nie ma sensu! denerwujecie mnie i tyle! może w jednym się pomyliłam...na forum z pewnością istnieją normalni faceci- tacy jak np. przedłurzacz orgazmów...poziom jaki on sobą reprezentuje charakteryzuje się wypowiedziami na temat, dojrzałością komentarzy i nie próbowaniem poderwania wszystkiego co jest na tym forum \"chetne\" kradne nicki nic do Cibie nie mam, ale jestem cięta na facetów Tobie podobnych. nic na to nie poradzę. to jest silniejsze ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem ze ten podszyw nie byl wysokich lotow ale tak sie nie robi ze sie cos zabiera :P i nie zawsze moge miec dobre pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kradne nicki, byl taki czas ze moderia kasowala wszystkie moje posty zanim sie pojawily bo nick moj dawny im sie nie podobal....znam ten bol, wiecej nie bede, najwyzej cie zjade jak bedzie cos denne, hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też żałuję że te topiki zostały wykasowane.... w jednym z nich kradne nicki poruszył bardzo istotną kwestię MOICH upławów, które rzekomo są zielone:D hahah....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz wszystkiego na poważnie, mało kto tu sobie nie robi jaj, takie to już forum, a jak chcesz grzecznie i na poważnie to pozostaje życie uczuciowe. Ja ze swej strony mogę Cię zapewnić, że nie będę pisał: duże wargi sromowe, tylko duże wrota stalowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uplawy bunny byly straszne a fuuuuuuj:):):) no ale smiesznie sie czytalo:)...nie zebym miala zlosliwa satysfakce ze bunny ma uplawy..ale ze w ogole je ma...tzn ze napisales ze to ona....a to nie ona....łorewer, hehehe:) wlacza mi sie glupawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tony 🖐️!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie masz takiej władzy żeby mi już podziękować....zresztą to ja założyłam ten topik i mam prawo wyrażać swoją opinię. skoro wam się ona nie podoba.... świetnie. o to tu chodzi żeby prowadzić dyskusję ale bujda - zwracam honor, widzę że masz olej w głowie kradne nicki - o Tobie niestety narazie nie mogę tego powiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo spostrzegawcza....kurde skoro juz jestesmy takimi przyjaciółkami to może będę mogła Ci obciągnąć? nigdy nie robiłam tego z zakonnicą(no chyba że siostra Hieronima też się liczy? w zasdzie to ona mi obciągała więc uznajmny że z Tobą to byłby mój pierwszy raz:D... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spostrzegawcza powiem szczerze ze mi wisi co o mnie myslisz i jaki stosunek masz do mnie i nie mam nawet zamiaru przekonywac cie ze jest inaczej niz tak jak myslisz i bawi mnie to ze tak latwo ciebie podejsc podzekowale ci a ty juz wzielas to do siebie i sie wypowiadasz na ten temat :P po co przeciez jestem polglowkiem wiec i tak to do mnie nie dotrze kobitki ale przyznajcie ze jest smiesznie jak przychodzicie na forum a ja juz dzialam przynajmniej kilka nowych rzeczy o sobie sie dowiedzialyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz spostrzegawcza masz może i rację, że jesteśmy nieokrzesane chamy, ale my to mamy w genach, z dziada pradziada, myślimy całe dnie tylko o przedłużeniu gatunku. Epoka kamienia łupanego, to były czasy, za włosy i do jaskini:), a teraz jakieś sms, kwiatki, czułe slówka, gesty itp. Ile to się trzeba dzisiaj napracować.Sama widzisz coś w nas zostało z prehistori:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinkbunny moze powiesz mi jaki mam poruszyc za ciebie temat bo sie wstydzisz pod swoim nickiem moze masz jakas chorobe weneryczna ktorej sie wstydzisz :P to pod nickiem pozdro cos naplodzimy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kradne nicki, bo sie zdenerwuje.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups :O nie wiedzialem ze podsluchujesz ale jak chcesz to mozemy obrac frat na pinkbunny ja tam sie dostosuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owijam się skakanką wokół moszny i robię potrójne salta skacząc z dachu sklepu spożywczego w Rozworowicach Średnich. Mam przy tym potężną erekcję śledzionynie fajne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pod nickiem Chochliczka:D pozdro juz mi sie znudziła:) zresztą możemy coś napłodzić pod każdym nickiem. przecież wiem że Twoja kolekcja jest \"gigantyczna\" :) jesteśmy niezwyciężeni!!!!:D mam same choroby weneryczne(przecież te zielone upławy nie pojawiły się znikąd;) ) ale na jutro jestem zarejestrowana do lekarza więc możesz sobie darować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zlosci sie na mnie ze lece na kilka frontow musze sie jakos ratowac zeby byc na powieszchni :P a w waszej klutni nie chcem byc strona wiec bede kolaborowal po jednej i po drugiej sronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że temat podupadł i pewnie znajć życię popadnie w zapomnienie zaraz po moim poście:o dlaczego znalazłem się na liście beznadziejnych facetów mogę wiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnej kłótni przecież:) np. pozdro tylko tak biadoli, że ją wkurzam....tak naprawdę mnie uwielbia:P nie martw się kradne nicki każdy nas lubi tylko nie kazdy ma odwagę się do tego przyznać:) PM co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunny ty psychopatko znowu broisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wywalano tyle razy że nie zliczę:)...może to dlatego że miałam nick \"JuryTyDupo\" :D PM nie drażnij lwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kradne nicki, ni mo cie na czacie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×