Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anai33

motto na ten rok...?

Polecane posty

jak tak sobie siedzę i myślę..... że wczoraj było chujowo...dziś jest chujowo.... jutro będzie chujowo...... czyżby wreszcie długo oczekiwana STABILIZACJA??? :) co wy na to ludkowie ....też wam pasują te słowa? bo mi niestety tak. chociaż tak naprawdę innej stabilizacji oczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł..............ek
znam te słowa i mi pasują-pozdrawiam ,,dzidzie'' z wrzeszcza to ona mi je ostatnio przypomniała st...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to niej tak źle, nie narzekam (nie lubię) wiem doskonale że mogłoby być gorzej...... tylko że chciałoby się żeby było w końcu lepiej...jakieś światełko w tunelu ... ? a nie ciągle ta STABILIZACJA :) pozdrawiam wszystkich, którzy też na COŚ czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje..........
motto na ten rok - Mam wszystko w dupie, przestaje się przejmować ludzką głupotą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz rację, ludzką głupotą nie warto się przejmować, ale znów wszystkiego w dupie jakoś nigdy nie umiałam mieć :) a pewnie byłoby łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje..........
przez własną naiwność, wiarę w ludzki, przez patrzenie na innych przez pryzmat dobra, wciąż jestem przez nich w dupę kopana, dlatego też tam postanowiłam umieścić wszystko, ale dotyczy to tylko pewnych osób i tematów.Moje motto zatem jest tylko ogólnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myślałam, że Twoja chęć umieszczenia tam wszyskiego spowodowana jest konretnymi sytuacjami i osobami. Mam też niestety te wady ...naiwność, wiarę w ludzi itd , aczkolwiek życie wciąż to koryguje i wiara ta sukcesywnie maleje - nie będę pewnie oryginalna jak powiem że mam na myśli gatunek męski....pewnie się jacyś oburzeni znajdą :) Niestety albo stety - czas pokaże mam głęboko zakorzeniony optymizm czy coś takiego i resztek wiary jeszce nie straciłam mimo całej tej STABILIZACJI ;) i chyba na dziś skończę , zajrzę tu jutro a własciwie dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje motto?? \"Wasze jutro budujcie dziś!!\" moje jutro hmm.... bylo wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusek
2006 problemow na 12 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaj szalej i nie myśl co
dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior caly swiat w dupie ma
no tak jeszcze na moja sytuacje nie spojrzalam. szukam STABILIZACJI a tu juz ja mam. tylko nie wiedzialam. ale teraz docenie. w tym wszystkim co mi sie przytrafilo i przyznaje ze sama reki przylozylam nie stracilam mojego poczucia humoru. i tak mysle ze jedyne co mnie w tej chwili rucha jest zycie. ale chociaz cos. na brak tego ruchania wiec narzekac nie moge. facetow mam serdecznie dosyc. ich strata. bede ich traktowala jak kolegow bo tak zalezy im przeciez na stosunkach kolezenskich. i popieram anie33, ze kto dobry po dupie dostaje. jestem ufna, szczera i w kazdym czlowieku cos dobrego widze. i jak zycie odpalaca te cechy? no kurwa non stop po dupie dostaje. aniu odezwij sie bo brakuje mi twojego wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--WANDECZKA ->przejrzalaś mnie ...kwiatuszek dla Ciebie 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka zielona
Koniec z facetami wole byc sama niz sie meczyc w toksycznym zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa,większo ludzi jest , bywa wredna.żerują na ludziej naiwności, dobroci... Pytanie, czy warto być takim dla wszystkich, czy to się poplaca? Może warto,ale tylko dla najbliżych... Nie ma sensu pokazywać innym jakim jest się naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :D.... ja to mam klopoty by monitor zobaczyc takjak by mi po biurku spacerowal nie wspomne o pisaniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haakon, trzymaj go chlopie, trzymaj! Nie pozwól by Tobą zawładneły demony. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no proszę coś się ruszyło widzę, hejka :) widzę ze nie tylko u mnie taka STABILIZACJA występuje ... Madzor - pozdro (podoba mi się to o ruchaniu przez życie ha ha) ;) na całe szczęście mnie też poczucie humoru nie opuszcza chyba mam głęboko zakorzenione :) Haakon może alka-seltzer ? ;) niedawno zmuszona byłam nabyć po wizycie u mojej siostrzyczki... ;) wracam za chwilę Wandeczka ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny demon ktory mnie nawiedza to syn który szarpie mnie bym oddal mu klawisze ....:D z demonami o ktorych mówisz jeszcze sobie radze dzieki stokrotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dobrze drogi Haakonie, bom się marwiła, że to były jakieś widma. Synowi może trza oddać , to co się należy. Tata se weżnie za radą anai coś na drętwienie kończyn i po sprawie. A ze STABILIZAJCJą damy se jakoś radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze 3 krązki i wiadro wody...nawet net dziś dretwieje chodzi jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mnie to ustabilizuje czyt: utrzyma w pionie choć siedze...tak przynajmnie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię , bo skoro syn nadal wyrywa klawiaturkę, to pionu chyba zbrakło. Obstawiam na przechyły raz w lewo, raz w prawo.;) Anai-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Właśnie, jak to jest, że ktoś dobry, chcący dla innych dobrze i na siebie patrzący na końcu zawsze dostaje po tyłku? I jeszcze samych takich ludzi spotyka co na nim tylko żerują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziala...!!!!!!!!dzieki unikom przestal szarpać..dal za wygraną / do--tyka--> bo takie jest zycie Ldziom sie wydaje ze jak jesteś dobra to przy okazji musisz byc naiwna dlatego to wykorzystują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×