Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sasza_i_ja

CO MAM TERAZ ROBIC?

Polecane posty

chlopak z ktorym chodzialm dwa lata nagle zaczal miec watpliwosci do naszego zwiazku.ja prawde mowiac troche tez ale to dlatego bo jezli ktos jest niepewny to znaczy ze mu nie zalezy.do tego nie moglam za bardzo na niego liczyc.no ale dowiedzialam sie wlasnie ze spotyka sie za moimi plecami ze swoj eks.nawet nie raczyl zerwac ze mna.moze najlepszym wyjsciem bedzie nie robic nic.i tak sie nie odzywa dwa tyg.a moze to ja powinnam zerwac pierwsz tak oficjalnie.chodzi mi o to ze juz przyuzwyczajalam sie do myslui ze to koniec ale wiadomosc o tej dziewczynie wytracila mnie z rownowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co robic bo to jednak boli,ale tez nie chce zwiazku w ktorym tylko ja sie staram. zawiodl mnie juz nie raz i od dawna a teraz jeszcze zdradza.jakby bylo malo tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
spotyka sie za twoimi plecami z ex?!? bezczelny!!! nie rozpaczaj tylko zapomnij o nim, jeszcze na dodatek nie odzywa sie 2tygodnie?!? co z niego za chlopak nie daj sie tak traktowac!! olej go, po co tracic czas skoro oboje macie watpliwosci a on Cie zawiodl nie raz jak napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
przykro i współczuję Ci:(Jak go kochasz to może porozmawiaj z nim?i wyjaśnijcie na spokojnie tą całą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
te watpliwosci to pewno ta jego ex spowodowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam za odpowiedzi.wszyscy znajomi spia a ja nie mam komu sie pozalic.piszcie o nim tak dalej bo mi sie robi lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to czlowiek wart ciebie najwidoczniej... uznaj to za skonczone nie odzywa sie?tym lepiej -dla ciebie juz go nie ma i niech tak zostanie od dzis jestes juz naprawde wolna kobieta :) i mozesz robic co tylko chcesz (tylko nie zadreczaj sie przez to, faceci niestety bywaja rozni...) trzymaj sie! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
To jest bardzo ciężka sutuacja najbardziej dla Ciebie i bolesna:(.Ale może to lepiej że to wcześniej się stało a nie później?Najgorsze,że Cię okłamuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi to ze jakos przelknelabym swiadomosc ze to juz koniec .ale wlasnie dzis dowiedzialam sie o tej dziewczynie i wytracilo mnie to z rownowagi ktorą w koncu osiagnelam ciezka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
chcesz zebysmy go z blotem zmieszaly? zawsze problemom i rozstaniom sa winne obie strony, skoro on ma watpliwosci to albo faktycznie jest glupi i niedojrzaly, nie wie co to milosc i jak przyszly gorsze dni lub po prostu rutyna to on nagle zafascynowal sie byla dziewczyna albo ten wasz zwiazek przezywa kryzys i on w ten sposob probuje odreagowac, albo chce sie rozstac tylko ze jest zbyt slaby zebyzerwac wiec przestal sie odzywac w kazdym przypadku jednak widac ze chlopak jest niedojrzaly, nie za bardzo umie rozwiazywac problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje wam bo bardzo mi pomagacie w tej ciezkiej chwili.zeby go dobic na tym forum dodam ze przez ostatni rok to ja go utrzymywalam,tlumaczylam ze skoro on teraz nie ma kasy to ja pomoge ,moze kiedys bedzie odwrotna sytuacja .i teraz tym bardziej czuje czuje sie jak wariatka,ktora tak dala sie wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
tym bardziej powinnas o nim zapomniec, skoro spotyka sie z byla oficjalnie bedac z Toba to powinnas go skreslic z zycia - po co Ci taki koles!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
zapomnij o pasozycie!! wiem ze to trudne bo sama przez to przechodzilam i niejedna noc nie przespalam, ale pamietaj ze jestes wyjatkowa i na pewno trafisz na dobrego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az trudno uwierzyc ze mozna sie tak pomylic. przez niego czuje sie jak totalna idiotka. wiem ze jest tylko jedno wyjscie-zapomniec o nim.ale zastanawiam sie czy zostawic to tak jak jest.bo podejrzewam ze on nawt nie czuje wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
zapomnij o pasozycie!! wiem ze to trudne bo sama przez to przechodzilam i niejedna noc nie przespalam, ale pamietaj ze jestes wyjatkowa i na pewno trafisz na dobrego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w tym tkwi moj problem.ze ja tu cierpie a on sobie teraz siedzi z nia w najlepsze i ma wszystko w dupie.gdzie tu sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Moim zdaniem powinnaś pokazać mu że on nic dla Ciebie w tym momencie nie znaczy.Przez swoje postępowanie taki człowiek traci szacunek jak można mu później zaufać.Ja uważam,że sie nie da.Ja do takiego człowieka nawet słowem bym się nie odezwała.A to jest najgorsze traktować jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spruboje zapomniec.prawde mowiac juz mi sie to troche udalo ale dzis znow wrocilo z ta wiadomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
On na Ciebie nie zasługuje i nie jest wart Ciebie.Zasługujesz na kogoś lepszego.A on jest bardzo niedojrzałym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wlasnie tak powinnam zrobic:nie odezwac sie juz slowem.tylko ze w chwili takiej jak ta mam ochote wykrzyzec mu w twarz moja wsieklosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Pokaż mu swoją godność.Ja z takim człowiekiem nawet nie chciałabym słowa zamienić.Niech wie,że coś ważnego stracił!!!i niech się czuję z tym bardzo źle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wlasnie podejrzewam ze on sie teraz czuje wysmienicie.w koncu nie dzwonie,nie musi odbierac moich telefonow i sie tlumaczyc.takie zerwanie to po prostu marzenie dla faceta.nikt mu nie przeszkadza w rozwoju nowego zwiazku itd a ja czuje sie jak niepotrzeban lalka,ktora teraz bez slowa usuwa sie w cien bo juz jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
A Ja myślę,że tak on teraz rzeczywiście się dobrze bawi.Może chce działać na dwa fronty?Nie uważasz,że to dziwne że Ci nic nie powiedział o o swojej ex?Ja z takim facetem dałabym sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy chce dzialac na dwa fronty.poki co nie odzywa sie juz dwa tyg .ale moze ma to jeszcze w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze nie chce juz z nim byc.tylko wkurza mnie ze on nawet nie ma swiadomosci jaka jest swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Możliwe?Nie powiedział Ci o niej?To jest podejrzane.Może już są od dłuższego czasu ze sobą.A Ty o tym nic nie wiedziałaś?Widać,że on kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote zadzwonic i mu wszystko wygarnac ale z drugiej str nie chce robic z siebie wariatki. jeny plakac mi sie chce jak pomysle jaka bylam idiotka ze mu wierzylam.jak mozna byc tak perfidnym???jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej ex to chyba mozliwe.oni mieszkaj w tym samym miescie a my wynajmowalismy mieszk razem tam gdzie studiowalismy.zawsze czulam niepokoj jak jechal do domu ale mu wierzylam bo uwarzalam ze podstawa zwiazku jest zaufanie.i jak tu teraz uwiedzyc znowu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Nie,nie dzwoń do niego.Nie ma sensu,będzie się cieszył,że tak CI zależy na nim.Postaraj się zapomnieć o nim.Napewno znajdziesz kogoś wartościowego kto będzie na Ciebie zasługiwać!!!Bądź silna.Strasznie się zachował i podle.Ja bym nie wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×