Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Wiedziałem, że na miłe Panie mogę liczyć. Ja tęsknię choć moja żona jest bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie to dobrze sama pracuje i jeszcze dzialka ...........kupa pracy a co wpadne juz nikogo niema ? Erlend to gdzie ci sie zona zapodziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.............w naszej kawiarence zawsze sie duzo dzieje,,,,,,,pozdrawiam wszystkich,i nasz nowy nabytek ERLAND--to gdzie jest twoja zona--skoro sie przemogles i zaczoles klikac.............kropeczko ja tez trzymam kciuki zeby w szystko sie dobrze ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff,zdobyłam dostęp do kompa,jestem wielka!!!!!!!! Właściwie to chyba powinnam zmienić nik na \'\'rutkuś zdobywca\'\' nie dość że młodzieżto jeszcze wieczorami mm \'\'wygryza\'\' mnie od klawiatury i bądz tu człowiekudobry i wogóle,no przecieżjak nie rykniesz, to się nie dopchasz, normalnie cię zadepczą( przy moim wzroście- 158cm to nietrudno mnie stratować. Powiedz mi Aśka, jak Ci się udało wyegzekwować od dziecka ,że kompa ma tylko w dni wolne od nauki!!!!????? ja też tak chcę.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzieciaki tylko w dni wolne od szkoly bo inaczej cala nauka by legla w gruzach ,zwlaszcza mlodsze,,wiec teraz nie dosc ze mam duzo pracy i z czasem nie umiem sie wyrobic to jak mam chwile to mnie nie chca dopuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagdusia jakże Wam zazdroszczę u mnie niestety dzieciaki \'\'klikają\'\' na okrągło z małymi tylko przerwami, w zasadzie to oni siętylko wymieniają przy kompie, dochodzi jeszcze do tego mm i odpadam już w przedbiegach.O przepraszam ,młodzi nie piszą jak są na basenie ale wtedy to i ja tam z nimi siedzę,niestety z nauką nie mają najmniejszych problemów więc właściwie oprócz troski o ich zdrowie nie mam powodów żeby ich w tym klikaniu ograniczać.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste wytlumaczylam mu od poczatku ze szkola to jego praca i musi sie uczyc adni wolne od szkoly sa na odpoczynek i relaxs ale on ma tylko 11lat ze starszymi mi sie nieudalo wiec staram sie nie popelniac tych samych bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie oooo ale mam zaległosci ,coś piszecie o przyjaźni ,tęskonocie ,szczęściu.... a ja dopiero przyszłam z pacy po tak długiej nieobecnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpoin13
rutkowski ale z ciebie puszek okruszek :) ;) i Ty mi chcialas odebrac golabka na imprezie u Bialej?Dziewczyno goruje nad Toba 4 centymetramiii ;) oj dziewczyny z ta walka o kompa to tak jest-jak mam dostep ,to nikogo nie ma,jak dzieci klikaja, to tu sie tyyyle dzieje!Ale taki juz los Wladzy Rodzicielskiej (tylko gdzie ta wladza kurczeee,jak ciagle ulegam ich lamentom"no maaaaamooooo ,puuuuscccc nassss") Ale ida wakacje-moze wtedy wreszczie bede JA panowac nad klawiatura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly uczy sie bardzo dobrze ale poziom jest wysoki bo szkola jest katolicka i jeszcze te jezyki obce ja mu nie pomoge musi sam Dzien zlecial i jutro do pracy pogoda ladna22stopnie juz wam zazdroszcze jutrzejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma niewiele więcej-13 ale tak jak pisałam z nauką nigdy nie miał większych problemów,pozatym że jest cholerny m gadułą ale na nieszczęście nauczycieli ma tak rozdielną uwagę że potrafi w jednej chwili się bawić, rozmawiaćz kolegą i odpowiadać pani z tematu który właśnie przerobili, córcia ma też11 lat ,ale to już jest wyjątkowo ambitny typ ,mimo że czasami naprawdę brakuje jej czasu na naukę(basen ,tańce, chór ,kółko teatralne) to itak nakoniec roku średnia wychodzi jej na5,0. Ijak im zabronić kompa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem dostępu do kompa, to ja mam z Was chyba najlepiej,ale z kolei jak coś się z nim dzieje to wtedy klapa, jestem ciemna jak tabaka i przydałby się syn. Na przykład jakiś czas temu, coś popierniczyłam niechcący, \"błąd w uruchamianiu programu\"- taką miałam informację, i nie chciała się strona otworzyć, bądż tu mądry człowieku. No ale teraz może będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ja tylko jestem \'\'nikczemnego wzrostu\'\' jak mówi mm ale waga super ciężka i czasami szybciej i łatwiej byłoby mnie przeskoczyć niż obejść. Wiecie co straszna ze mnie chwalipięta, zrobiłam ze swoich dzieci\'\'EINSZTEINÓW\'\' no sooooryyyy ,no ale ja już tak mam że lubię się chwalić Ich osągnięciami-obiecuję ,że to się już nie powtórzy(no może czasami) ale wybaczycie mi tą odrobinę snobizmu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona w szpitalu - na patologii ciąży. Czekamy na naszego "okruszka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutkowski nie marudz :) ;) ,nasze dzieci to nasza duma i radosc.I bardzo dobrze,ze sie nimi chwalisz! Masz czym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion u Ciebie to przynajmniej dzieci lamentuj o dostęp ja niestety zregółymuszę walczyć z synem\'\'młody no nie bądz rus ,puść matkę na sekund kilka , no dobra na minutkę\", a On skubany sti nademną z zegarkiem\'\' mamusiu kochana twój czas się kończy ,no w końcu sama mówiłaś że tylko minutka\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjecie dziewuszki ???? O widzę, że zrobił się ruch w naszej Kawiarence. Pozdrawiam Was Kochane. Ja też muszę walczyć o kompa ale już niedługo tylko się córcia obroni i komp będzie mój !!!!!!! Na razie Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ERLEND już gratuluję kiedy Twoja rodzina się powiększy???(czyt. kiedy stawiasz) dziewczynki słyszycie ERLEND choć sam jeszcze otym niewie ,zaprosił nas na \'\'pępkowe\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERLEND bedziesz tatulkiemmm :) -gratuluje Ci i Twojej zonce.Bedzie dobrze-zobaczysz,ja lezalam plackiem pare miesiecy (mialam szef okrezny i inne problemy)i doczekalam sie 2 dzieci!!!!! Tylko musisz sie uzbroic w cierpliwosc-dzidzius na razie ma lokum w brzuszku u mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biała my żyjemy, jako tako ale żyjemy a Ty???? opóściłaśswoje szczęście, cieszę się bardzo i wiesz co zapraszam Cię i całą resztędziewcyn(inie tylko) na placek włoski i lampkę pysznego morawskiego winka -tyle że wytrawne ,więc jak która woli to jest i szampan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam to napisać. Mój mm poczytał (sama mu dałam) co się działo u mnie na urodzinach i stwierdził, ze mam - cytuję \"niesamowite koleżanki. I bardzo dobrze bo nie będziesz tak za mną tęsknić i masz z kim porozmawiać\". PS. Ja jestem od Was wyższa 164 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany znowu impra?Ale kusisz dziewczynooooo;) na to winko to sie skusze jak nic!Wypije za nas ,nowego i nowiutenkiego malenkiego lub malenka! ;) :) (erlend ty wiesz kogo mam na mysli prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zmieniłam mojemu synusiowi opis na gg-\'\'ciiii, bo krystian śpi\'\' ale rano będzie ubaw jak młody to zobaczy-\'\' mama, taki obciach!!!\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala o retyyy co on sobie pomyslal :) ;) ,ze twoje internernetowe kumpele to niezle ziolka ,a zwlaszcza \"nawalony\"skorpion.Co za wstyddd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ty ze swoim wzrostem to u nas możesz za zwiadowcę robić , bo nawet nie stając na palcach widzisz co się wokół w tłumie dzieje!!!! Skorpionku pij do woli tego winka akurat ci u nas dostatek więc w każdej chwili doniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boimy się bo to nasza 4 próba. Jak wszystko dobrze pójdzie to w sierpniu zapraszam na 3 dniowe oblewanie ale na razie cicho sza. Nie zapeszmy proszę. I dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkoś spoko, dziećmi trzeba sie chwalić, bo na ogół rodzice tylko narzekają, mnie się to podoba.Placek włoski ?,znowu jakies nowości ?a winko i owszem nie odmówie. ERLEND - gratulacje,to Ty tęsknisz nie tylko za żoną, bądz dzielny , wszystko będzie dorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×