Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku. [23.02] 20:19 Re-ni Są podobne topiki gdzie miłe i sympatyczne panie dobrze się znają i chętnie zapraszaja , ale "nowym" trudno się zaklimatyzować. Spotkajmy się i porozmawiajmy, tak wiele nas łączy......radości i smutki każda z nas pragnie wsparcia . ZAPRASZAM SERDECZNIE ! serce jest bogactwem , którego się nie sprzedaje ani nie kupuje , ale które się ofiaruje . [23.02] 20:50 biała wdowa Witam.Lubię przytulne kawiarenki.Będę tu wpadać od czasu do czasu bo w pracy nie bardzo mogę a w domu muszę się bić o komputer z córką (pisze pracę bo w czerwcu się broni).Na dobrą kawę z kawałkiem serniczka zawsze znajdę czas.Pozdrawiam. [23.02] 21:05 jak zwykle Czy będzie wielkim nietaktem, jeśli zapytam "panie w średnim wieku" czy mają wypróbowany sposób na schudnięcie? To prawdziwa sztuka schudnąć po 40-ce.Dużo bym dała za to.Nie używam słodyczy, chleba, ziemniaków i nic [23.02] 21:51 Re-ni Cześć. Jak miło że jesteście mam nadzieję ż na dłużej a juz się martwiłam. Biała wdóweczko -czy faktycznie jesteś wdowa? napisz coś więcej. Ja też muszę czyhać na wolny komputer, wpadaj jak najczęściej. Jak zwykle - jeśli o mnie chodzi to ja jestem chuda i wręcz przeciwnie chciałabym przytyć .myślę że lepiej być grubszą niż taką chudziną jak ja. WIęc witaj w "kawiarence" serce jest bogactwem , którego się nie sprzedaje ani nie kupuje , ale które się ofiaruje . [23.02] 21:58 biała wdowa To takie przewrotne-Wyszłam za mąz drugi raz ale mąz jest daleko,widujemy się za rzadko jak na świeże małżeństwo.Czujemy się z tym bardzo żle ale na razie nie ma widoków na zmianę,niestety. [23.02] 22:03 biała wdowa Re-ni - ja muszę uciekać.Piesek mnie prosi o nocny spacerek i muszę iść spać bo wstaję o 5.Ale jutro wygonię córkę to może dłużej popiszę.Pozdrawiam wszystkich,którzy tu zajrzą i życzę miłych snów.PS. A może jutro nie będzie prezesów to z pracy się odezwę.Pa. [23.02] 22:06 biała wdowa Do jak zwykle-ja jestem "przy kości" co bardzo we mnie kocha mój mąż,więc się nie przejmuj.A odchudzić się na razie nie mogę bo mam za sobą rok sanatorium.Pozdrawiam. [23.02] 22:16 Re-ni To Ty taka słomiana wdowa jesteś , tym barsziej zaglądaj tu często , na pewno czasami jest Ci smutno . Ja męża mam w domu , ale to tak jakby go nie było. Mam 3-oje dzieci , 2-oje poza domem , tylko najmłodszy z nami /21 l / i 2-e wnuczki w wieku 2 l i 6 ms. serce jest bogactwem , którego się nie sprzedaje ani nie kupuje , ale które się ofiaruje . [23.02] 22:18 kropka45 Cieszę się że powstał taki topik. Oby jak najwięcej dziewczyn tu zaglądało. Fakt że my średniaczki mamy sporo problemów , które w grupie łatwiej rozwiązać.Pozdrawiam założycielkę i panie które juz się tu wypowiedziały [23.02] 22:25 Re-ni Cześć witam Cię Kropeczko rozgość się zapraszamy. Masz rację że w grupie razniej, pisz często,też mam nadzieje że będzie nas więcej POZDRAWIAM serce jest bogactwem , którego się nie sprzedaje ani nie kupuje , ale które się ofiaruje . [24.02] 11:05 Re-ni Witam ! Szkoda że tu tak cicho, sama chwilę posiedzę. "Biała wdóweczko " ja też mam pieska -"jamniczka"- "Jak zwykle"- przynajmniej się starasz bo nie używasz słodyczy itd. faktycznie mężczyzni wolą takie kobiety / w naszym wieku / "Kropka" - napisz coś więcej o sobie. Na razie serce jest bogactwem , którego się nie sprzedaje ani nie kupuje , ale które się ofiaruje . [24.02] 12:09 biała wdowa Witajcie dziewczyny.Pozdrawiam Kropeczkę-jest nas więcej.Mam przerwę na śniadanie to chwilkę popiszę.Jem biały serek,który uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
O cho......ra prezesi.Uciekam.Będę po południu.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej co tu się narobiło ??? Przemieniłam się w czerwoną , 10 wpisów z wczorajszego dnia zapisane są jako jeden , nic z tego nie kumam . pierwszy raz spodkałam się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drugie imię
koniecznie musisz mieć swój topik, nie ważne, że jest już wiele podobnych? przerost ambicji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć --Moje drugie imię nie wiem o co Ci chodzi ale miło że wpadłaś --dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drugie imię
jakieś kłopoty z percepcją, no cóż zdarza się w średnim wieku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęło się
Zaczęlo się interesująco, kontynuujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sama nie wiem
a średnik wiek to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa xxxx
hahaha....no właśnie, jaka jest średnia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj \"No sama nie wiem\" Dobre pytanie , ja jestem po 40-ce, więc zaliczam się do średniego wieku. Każdy jest mile widziany , Dla mnie liczy się człowiek i to , żeby czasami pogadać. ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredni wiek to 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni - jezeli rzeczywiscie jest to nowy topik,i beda na nim \"ludzie\"nowi tzn.ktozy sa na Forum od niedawna to jestem za.Masz racje ze ciezko jest sie zaklimatyzowac gdzies ,gdzie ludzie pisza juz ze soba miesiacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zapytowywuję
nie licz na to, że nowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala sie zalapac ,troszeczke mi brakuje do 40,ale moze to nie istotne,chetnie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do - ja sie zapytowywuje, dlaczego myslisz ze to nie nowi ludzie beda sie tu wpisywac.Przeciez Ci \"starzy\" maja juz swoje Topiki,to po co im skakac z jednego do drugiego.A moze jestem naiwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lep
he he he jeszcze jak naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mysle ze nie mam co tu szukac,albo nie, jeszcze troche zostane i poczytam.A moze sie rozkreci i bedzie fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sama nie wiem
ja mam 42 lata i chętnie z Wami zostanę,jak będzie ciekawie oczywiście,bo jak mamy rozmawiać o przepisach kulinarnych i o naszym zdrowiu to ja spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lep
żeby było ciekawie, to sama musisz być interesująca a nie stawiać wymagania, to be tamto be - a co paniusi odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sama nie wiem
ze mnie żadna paniusia tylko kobietka, co mnie interesuje? Literatura,muzyka,to jak inni radzą sobie ze swoimi dorastającymi dziećmi,to jak radzą sobie ze sobą po 40 -stce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem nowa, wpisałam się już wprawdzie na topik o bratnich duszach, ale tu też mogę spróbować, chyba się nie pogniewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest kawiarenka ......więc mozna się napić kawki a jaką podajecie:) ja lubie rozpuszczalną z mleczkiem bez cukru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sama nie wiem
tego właśnie nie rozumiem,jak można pić wspólnie kawę w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Dziewczyny - witajcie Roztargniona - własnie tak myślę, kobiety zbyt dobrze się znaja i nie koniecznie zalęży im na nowych , chociaż są bardzo sympatyczne . Więc witaj ! napisz coś więcej o sobie Jagqda - pewnie że to nie istotne, śmało dołącz No sama nie wiem -napisz w jakim wieku masz dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sama nie wiem
w wieku dorastania,a czemu pytasz o dokładny wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwa - proszę bardzo rozpuszczalna ? jak nabardziej ,co kto sobie życzy.Myślę że częściej będziesz wpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie chodzi o dokładny wiek, ja mam 3-oje dzieci ,najmłodszy jest w wieku dorastania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sama nie wiem
ja też mam troje ,najmłodszy ma 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×