Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

rutkowski moze Ty malego wzrostu ale humoru wielkiego! Zdziwi sie synus oj zdziwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEERLEEEEND!!!! chciał chronić a teraz go nie ma, choć na winko nie bój się nie doniesiemy żonce(jak się dowie to i tak odemnie) i melduj nam tu szybciutko-syn czy córa?? no ikiedyyyy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba albo się nauczę szybciej klikać albo wiecznie będę za wami w tyle ,no ale ktoś musi.ERLEND napewno się uda i będziecie mieli ślicznego bobaska, a ztym zapraszaniem to uważaj bo ja naprzykład jestem w stanie zwalić Ci sie na głowe-nawet namiot przywiozę.Aha a Ty jeszcze nie wiesz że ja zwierzę stadne jestem i wszędzę ze zobą swoją gromadkę ciągnę- normalnie już Ci chłopie współczuję:):);0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RE-NI placek włoski to dosłownie30minut(jak zatrudnisz mężą to 10) roboty efekt normalnie mmmmmm... no a miałam się już nie chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziewczyny bede robic za zyrafe 170cm GRATULACJE ERLEND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ERLAND trzymam kciuki,zdawaj relacje na biezaco,,,,,,,,,,,,,,,ale mi sie dzis udalo przyssac do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERLEND nie zapeszajmy-oki.Ale musz Ci to napisac-moja bratowa urodzila w 5 miesiacu ciazy dziewczynke0niecaly kilogram,postep medycyny jest tak duzy,ze utrzymano ja przy zyciu.Dzis ma 6 lat,jest zdrowa jak rydz,baaardzo inteligentna tylko drobniutka(co nadaje jej wdzieku piorka)a ja jestem jej mama chrzestna! Bedzie dobrze mowie Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałam sama, bede beczeć ,niiee ja już beeeeczęęęęęę buuuuuu:( ale co mi tam mam winko to się upiję-do lustra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutkowski Ty to masz oczka na mokrym miejscu-nie becz! Szef Cie objedzie ,ze masz spuchniete oczy i jestes za wrazliwa do tej pracy! :) ;) Ja niestety tez Was pozegnam.Do jutra wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ,a gdzie malisanka??? pokazała się godzinę temu i \'\'amba fatima\'\'-czyli była i nima ani jej u nas ani na gg nie odpisała taka padnięta ,czy tak dobrze sie bawi??!!No i prawidłowo niech sie bawi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nadążam czytać . Erlend gratuluje. klikam na gg z Asią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak bardzo sie cieszę ,ze już troszke wszystkim lepiej ,dobre humorki a i wieści niesamowite. Erlend czy możemy zostać cioteczkami? Będziemy maleństwo rozpieszczać Co Wy na to dziewczyny-najwyższe władze odezwijcie się i wydajcie swoją opinie.Pliis Z wielkim usmiechem na twarzy życze spokojnej nocy i koklorowych snów. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepuszczam ,wciaz jestem,dobrze ze jutro wolne.................a ja drineczka sacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia jestem ale moge zostac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śpiochy - napewno smacznie już śpicie, a ja wróciłam ze spacerku z pieskiem i przyszłam powiedzieć dobranoc. ..Taki spacer przed snem to jest to. Jagqdusia dawno Cię u nas nie było pozdrówka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagqdusia masz rację internetowa ciocia to byłoby fajnie, ale jak się dzidzius urodzi to ERLEND z radości zapomni o nas i nici z bycia ciocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu Ty też nocna mara, juz śpisz ? ..Myślę o Kropci, ciekawe jak Ona tam biedna, czy już jest z synem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Re-ni o reeety o ktorej godzinie Ty z psem spacerujesz?No tak,Ty jestes\"sowa\",ja :skowronek\"o tej nieskowronkowej porze leze w objaeciach Morfeusza ! Tez mysle o Kropce,ale mam nadzieje,ze powolutku wszystko im sie jakos ulozy. Jagoqa -dawno Cie nie bylo,fajnie,ze znalazlas chwilke na doklikanie sie do nas!:) .Wiesz,Twoj nick kojarzy mi sie z jagodami i zawsze jak widze Twoj wpis,to mam takie milo-apetyczne skojarzenia!Chyba brakuje mi swierzych owocow i warzyw-chceee wiosnyyyy ze slonkem -bo same widzicie,ze swiruje i sie\" napalam \"na nick jagqdy ;) Malisanka jak pierwszy dzien w pracy?Ciezko bylo wpasc w zwykly rytm? Asiunia odnosnie Twojego wzrostu-Ty nie bedziesz \"robic u nas \"za zyrafe,Ty bedziesz pelnic funkcje reprezentacyjne-z taaaaakimi dluuuugimi nogami,nie moze wszak byc inaczej!:) ;) Co do propozycji \"cioteczkowania\"-zgoda,moge byc wirtualna ciocia :) ,ale.....poczekajmy troszke :).Ja rozumiem ERLENDA i jego lek \"przed zapeszaniem\"-tez tak reagowalam,balam sie cokolwiek kupic maluszkowi dopuki sie nie urodzil! :) . A tak juz \"wchodzac \"na moj ogrodek-wczoraj wieczorem zdenerwowalam sie na corcie i to tak powaznie.Wyobrazcie sobie\"godzina 22 a ona pyta meza,czy da jej samochod bo sie zdzwonila ze swoja paczka i chce jechac do pabu do miejscowosci oddalonej od nas 30 km.Na dodatek padal deszcz i byla kiepska widocznosc! Czy Wasi nastolatkowie tez ozywaja okolo 22 w nocy?A usypiaja okolo 2 nad ranem?Normalnie mnie to straaaasznie zlosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milego islonecznego dnia zycze spadam do pracy🖐️ 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim......Skorpionku co do dzieci,,,ja sama gdy mialam nascie dopiero wieczorem zaczynalam zycie towazyskie,ale wracalam o5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Witam Słonecznie !!! Jak się spało Dziewuszki, bo ja miałam jakieś dziwne sny, ale ja w sny nie wierzę. A co do mojego nocnego spacerku Skorpionku, to u nas na osiedlu jest to normalne o tej porze. Takich jak ja z pieskiem jest więcej.poza tym młodzież się jeszcze pałęta, więc jest gwarno Miłego dnia i duuuuuuuuuużo radośsci Pa ! - biegnę po kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki.U mnie przepięknie słoneczko swieci ,ptaszki śpiewają kawke pije sobie i czytam zaległości.Do pracy szłam z przyjemnoscią i dzień zleciał tak szybko niemalże \"lotem strzały\" Ciekawe jak Kropeczka...Dziewczyny nie pamietacie już jak sie balowało i wracało? Przypomnijcie sobie :)Teraz to są samochody a ja z imprezy szłam na piechotke nawet 15km.-warto było:) pozdrawiam cieplutko,miłego dnia 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej 1 U mnie tez słoneczna pięęęęękna pogoda, a to wiadomo - przyjemniej i weselej. ...Malisanka - to były czasy, zasuwało się na piechotę w trzaskający mróz w cienkich pończochach - nogi czerwone jak raki. To było normalne, człowiek się cieszył i był szczęśsliwy, a teraz ? ..Skorpionku - dla naszych pociech - nastolatków nie ma przeszkód ja mam to za sobą jeżeli chodzi o córkę. Nie pozwalałam jej wracać póżno do domu, teraz mi to wypomina, że inne dziewczyny mogły a ona nie. Ale i tak się przewaznie nie słuchała, zresztą ja tez nie byłam inna -nigdy nie wróciłam na czas do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki i Ty Erlendzie. Wpadłam się przywitać w ten przepiękny słoneczny dzień. Ominęło mnie wczoraj winko ale nadrobię to przysięgam. Mąż dzisiaj wyjeżdza i juz mi smutno ale niedługo znowu przyjedzie. Trzymajcie się na razie Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miłe Panie. Oczywiście, że się zgadzam na tyle cioć. Tym bardziej, że dzisiaj się dowiedzieliśmy na 100 % że to bliźniaki.Nie wiemy co bo nie chcemy wiedzieć. Żona marzy o córecce a ja też. A wczoraj nie mogłem wpaść na winko bo byłem w pracy. Ale dziękuję serdecznie za zaproszenie. Na pewno o Was nie zapomnę drogie Panie i będę do as zagladał regularnie. A może i moja żona się do Was przyłączy. Ona już o Was wie i prosiła serdecznie pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×