Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybaaa

Ile cm mierzą penisy waszych facetów???

Polecane posty

Gość Dziecinko
penisa to ty nie widziałaś na oczy :-D PS To było do ... OIUHFIORHFROIKNF 23 CM DLUGOSCI, 17 OBWODU,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten topik
nie ma szans bo co jedna dziewoja to głupsza (z małymi wyjatkami) A tak naprawde o ile chodzi o sex - nie liczy się długość ani grubość ale jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna 20-latka
Robiłam pomairy u moich facetów. Najwiecej radosci miałam z takim Murzynem,kóry miał 27cm.naprawde ! Mozecie wierzyc lub nie ale takiegomiał i byłam zachwycona! Niestety,mój obecny chłopak ma tylko 17 i jakos nie jestem usatysfakcjonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna 20-latka
Zaczynam brac przyklad z innych dziewczyn: zaczynam od dzisiaj używać draży kokosowych z Lidla nanizanych na mulinę za pomocą igły-groszówki w charakterze kulek analnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaa
mój ma 15cm długości. 18 latt. obwodu nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) mój jest idealny prawie 18 cm długości bardzo grubaśny 4,8 cm szerokości przy grzybku !!! mam 29 lat i stan wolny jak na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfehfe
17 cm długości, 14 cm grubości :D 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto1111
Ja mam z 17 /18 wiekszy od reszty ciala :D Nigdy nie mierzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfilityczka
zależy który?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty niedouczony
LLoki3 Zeby w obwodzie bylo 16 cm to srednica, w tym wypadku szerokosc penisa musialaby wynosic okolo 5.1 cm. Poucz sie matematyki, zanim zaczniesz opowiadac fantazje.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirli custorica
moj jak se nasiągne stawy w palcach to dochodzi w rozpietosci miedzy żebra w kaloryerze a mam takie bez żeberek tylko w lini cionglej tak na oko ze 1.53 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlecialy sie mamuski
na oko z 12 cm..obwod tez gdzies tyle...dla mnie wystarczajacy, jak mi wpycha calego do gardla to sie dlawie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz po raz
LLoki3 to goimnazjalistka co penisa jeszcze nie widziala. 4,2 szerokosci to ma penis z obwodem okolo 13 cm.Uwazaj na mamie to bo zly wzor dalas na obwod(chyba kwadratu). Ps najprosciej wziac miarke krawiecka lub kawalek tasiemki itp. i poprostu zmierzyc obwod tak jak mierzysz obwod w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizna cuś
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko jambo i do przodu
Jak uzyskac taka dokladnosc do 2 mm? nomralna a Ty jakiego masz w uzytkowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo 83
(nie)normalna nienormalnie intrygujesz mnie:-!. PS Jak tam moje winko? Na jakim etapie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was uspokoję
Nieważna jest długość w {cm] tylko długość w Moi drodzy, za przeproszeniem, niedouczeni: statystyczna kobieta wymaga aż 10. minut stymulacji łechtaczki by wyzwolić orgazm. Statystyczny chłop leje spermą już po 2. minutach. Łechtaczka leży parę cm poniżej spojenia łonowego, zatem wystarczy penis >3cm by ją zadowolić. Owszem dłuższy penis zwiększa powierzchnię dotykową dając większe doznania, ale nie jest determinantem wyzwolenia orgazmu. Zbyt długi chuj to kalectwo dużo większe niż mały/mniejszy, gdyż sprawia kobiecie ból, no chyba, że kopuluje z krową zastępując byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
a przepraszam jak wy niby mierzycie obwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowki w gaciach
Tak jak i obwod w pasie, biodrach, biuscie itd. Najprosciej tasma krawiecka. Niektorzy tu podaja wzory na obwod kola ale po pierwsze jak chca zmierzyc dokladnie grubosc jak penis nie jest w przekroju kolem a owalem a dodatkowo sama niedokladnosc pomiaru szerokosci jest duza. Dlatego jak mierzyc obwod to tylko tasma krawiecka najlepiej jak najbardziej gietka. Cdo tego pomiaru dokonujemy u nasady, po srodku przy i na żołądzi. Statystycznie najwiekszy odsetek mezczyzn ma najgrubszego penisa po srodku a przy zaladzi okolo 1 cm mniej w obwodzie. Nieliczni maja przy nasadzie najgrubszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
matko kochana,i skąd wam wychodzi aż tyle cm?ja jestem dorosłą kobietą,na oko mąż ma jakieś 17 cm ale grubości jakby wziął taśmę krawiecką to mi się wydaje jakieś kilka cm...te wasze pomiary są szokujące albo ja się nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wzięłam metra i zmierzyłam, a co :) takie tam wygłupy było. Ma 19 lat 20 cm dlugosci i 14,5 cm obwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×