Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybaaa

Ile cm mierzą penisy waszych facetów???

Polecane posty

Gość gość
co za chory temat nie mam zielonego pojęcia ile ma penis mojego faceta i mnie to wcale nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to będziecie zadowoleni, ja stanowczo zaniże tu średnią, mam tylko 10cm jak mi stanie i 10,5cm w obwodzie. Mierzyłem sam bo żadna dziewczyna mnie nie chce. Pewnie dlatego, że mam bardzo małego. Zazdroszczę facetom co maja przynajmniej te srednie 17,5 cm. Może wtedy cos przynajmniej by se człowiek bzyknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co to mierzyc w ogóle??? Ma być dobrze i tyle!! 16 czy 17 niewielka roznica - jak sprawny to i 14 moze miec. Oby dawal orgazmy i ****** jak nakrecony. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artela
17-21cm, w zależności od stopnia podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 12 cm i kobiety w czasie róchania wija sie z rozkoszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczcie sie raz, że rozmiar jest wazny ale nie jest jedynym waznym parametrem. Mozesz miec wielkiego drąga ale operator jest cienki i szybko konczy i nici z udanego współżycia. Oczywiscie 10cm korek moze miec trudnosci z dogodzeniem i bedzie sie musial napracowac i nagimnastykowac ale sie da - no chyba, ze tez pierdoła sie trafi ;) To są indywidualne sprawy i nie ma 2 takich samych. Trzeba popróbowac znalezc podobny temperament i wtedy wszystko sie da. Dużym jest łatwiej bez dwóch zdań - ale też się więcej od nich wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak ma 7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 14 wiecej bym nie przyjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 cm i gruby ale najważniejsze że dobrze wali wszystkie dziury i nie tylko moje koleżanki też są zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny mierzy swojemu facetowi!Wszystkie wpisy zamieszczają tu faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego ma 14cm i jest boski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom wiadomo że nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:08 nie bądz śmieszny facecik piszesz ile masz ok to jest realne ale nie pisz jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczszcz
-------------------...DOBRE...hah.OIUHFIORHFROIKNF -oklamala,bo oczywiscie,wy facetki,gdzie tam !!! Wy byscie mierzyly pewnisy waszym"facetom"?Oooo !!! NIE !!! ___TO ON !!! Jak zwu=ykle !!! To co wam sie nie podoba,lub uwazacie ze wam stawia w zlym swietle przed innymi.,.."TO ON !!!!.A widzisz,zaklamana facetko OIUHFIORHFROIKNF ,jak cie zalatwila magdaaaaaaaaaaaaa !!! No oczywiscie...ja sobie mierze wszystko dokladnie a pozniej ide zameldowac o tym mojej facetce.No pewnie !!! Podaje tez inne rzeczy.Tak przy okazji.Np.ile razy dzis sikalem i czy byl stolec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....Nauczcie sie raz, że rozmiar jest wazny ale nie jest jedynym waznym parametrem. Mozesz miec wielkiego drąga ale operator jest cienki i szybko konczy ..... szkoda ze wy,facetki nie macie takiej "wiedzy" o was samych !!!!Regola jest ze niemal kazda tylko czeka na zaspokojenie a "operatora" macie w nosie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek gość
16 cm długość i obwód również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12cm. Gdy wkłada w pupę to mnie boli. Biorę go w pupę tylko do połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×