Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybaaa

Ile cm mierzą penisy waszych facetów???

Polecane posty

Gość gość
fejsbókowa króIowa--jesteś pierd.olnięta wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp34
mój am 19 i obwodu 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od każdego wyniku tu mozna odjąć srednio 2-3 cm i to będą wmiary realne. Sredi penis faceta według badań ma około 15 cm a tu jakoś same wielkie się zdarzają, a kobiet większość niezadowolona , taki mezalians.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka29
Moj mężczyzna tj. obecnie od niedawna mąż ma 21 cm dł i około 15 w obwodzie i sobie bardzo chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długi jak lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Członek mojego 21-letniego mężczyzny ma 13 cm długości i 12 obwodu. Jest moim pierwszym partnerem, więc jest mi idealnie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielicie od rzeczy, wszystkie przeprowadzone badania polegające na samodzielnym mierzeniu i mierzeniu przez personel medyczny wspomagane nawet farmakologicznie potwierdziły że podawane wymiary przez facetów odbiegają od rzeczywistych. Te wymiary które tutaj wypisujecie to anomalie rzadkie jak białe kruki a rzeczywistość jest o wiele skromniejsza, co nie zmienia faktu że facet i tak ma wiekszego niż np. goryl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego i małego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że wszystkich zgasiłem, teraz szukają informacji o gorylach i normalnych rozmiarach męskich pałek :D przyniesie to jakąś korzyść, wyleczy z kompleksów kilku koniobijców... Nie dziękujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13cm dlugosci, i 12,5cm obwodu i w niektorych pozycjach musze uwazac, by nie sprawiac partnerce bolu. Nie wiem jak to dziala w wypadku 23cm, do polowy wkladacie, czy mierzycie od o***tu do wierzcholka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż go baba naga poczuje w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 19 i czasem boli lekko ale jakie mam orgazmy hmmm ☺ uwielbiam jak mi wsadza go calego w pozycji na misjonarza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości policzyłem średnią długość podawaną przez was i wyszło 17,2 cm. Okazuje się, że jakby odjąć te 2-3 cm to wyjdzie średnia krajowa :-) Trzeba gość 2013.09.29 przyznać rację :-), że zawyżacie wyniki o te 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie zawyza. co ty socjalista jestes i wszystkim po rowno? co z tego ze srednia jest mniejsza? czyli jak srednia wynosi 15 to kazdy ma 15? ty wiesz synku co to jest srednia? spalo sie na matematyce ? Oczywiste ze wiekszosc co tu pisza ma duzego, bo inaczej by sie nie chwalili. Ktos kto ma 10 tu nie napisze, bo sie wstydzi. pozdro dla kumatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wychodzę z psem na spacer, średnio mamy po trzy nogi. Tylko żaden z nas nie ma trzech nóg. Ot, i cała "średnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis mojgo faceta ma 14 cm długości i 12 w obwodzie. Uwielbiam się z nim kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci ogolnie lubia zawyzac. dlugosc penisa, obwod bicepsa i wiele innych rzeczy. Kazdy uwaza sie za lepszego niz jest w rzeczywistosci. Ale w wielu przypadkach zycie to weryfikuje i z super maczo faceta wydobywa sie zakompleksione glupie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma 23 lata 16 dlugi 18 gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 gruby ? to chyba przesada. Moj nadgarstek ma 18 cm. I nie wyobrazam sobie cos takiego wlozyc do kobiecej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety...moze dlatego ze jestem bardzo wysoki ? nie mam pojecia mam 203 cm szczerze wolalbym miec 15 w obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaże swojego i powiecie ile ma cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata 100 cm ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a nogę po kolano i jak w wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie nie wiem, duzy z 25 i dosc gruby :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×