Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwa pytania

Mam dwa pytania

Polecane posty

PIERWSZE PYTANIE: Do kobiet: Czy któraś z was ma aż takie owłosienie? Co mężczyzn: Czy któryś z was widział na żywo kobietę z aż takim owłosieniem? http://www.girlfur.com/gal/atkhairy/sissy421/images/sis002RWL_054586035.jpg http://www.girlfur.com/gal/atkhairy/sissy421/images/sis002RWL_054586026.jpg DRUGIE PYTANIE: Do kobiet i mężczyzn: Czy to jest sperma czy wydzielina z pochwy? A jeśli wydzielina z pochwy to wynikająca z podniecenia czy z choroby? http://www.girlfur.com/gal/atkhairy/sissy421/images/sis002RWL_055484060.jpg http://www.girlfur.com/gal/atkhairy/sissy421/images/sis002RWL_055484038.jpg BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
zadne foto sie nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiem ci, bo jak juz ktos wspomnial nic sie nie pokazuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak klikam juz te linki z forum to kazde mi sie wyswietla...ciekawe czemu wam sie nie wyswietla, sprawdze na drugim komputerze chwileczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie umiesz
wkleić linka bo żadne foto nie wchodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggia
nic sie nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki zszywacz
bo to trojan,hahahahahaha-fotki nie weszly za to trojan zapewne wlazl wam na kompa hahahahahahahhahaahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi już się uaktywnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smieszne z tym trojanem hahahaha!!!! wszedlem z drugiego komputera i tez sie wszystkie zdjecia pieknie wyswietlaja z tych linkow wiec nie mam pomyslu czemu wam sie nie wyswietla??? czego to moze byc kwestia? moze ktos mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a mi juz komp siadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci sie juz uaktywnilo trojan tak , bardzo zabwane..., no nie wiem co zrobic moze wam powiem jak znalazlem ta strone ale bedzie ciezko bo ona nie byla jako pierwsza w wyszukiwarce:( czemu do cholery wam sie te linki nie wyswietlaja, gdyby administrator forum cos tu mieszal to mi na drugim komputerze tez bys ie nie wyswietlaly, moze macie inna wersje windowsa albo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszcie się że wam się nie wyświetla....mi się wyświetliło i teraz będę miała uraz na psychice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
wklej te linki ze spacja po nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pinkus 🖐️. ozesz kurwa, dobrze powiedziane:)odpowiedz na 1 pytanie - nie, ja tak nie mam:)odp. na 2 pytanie - to moze byc wszystko, sluz, upławy albo sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PinkBunny czemu o kurwa mać!!! wyswietlily ci sie zdjecia i tak na nie reagujesz? nie zdziwilbym sie bo moga robic wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzialem ze to pewnie administrator forum blokuje nowe linki puki ich sam nie obejrzy albo macie cos nie tak z waszymi komputerami (ci ktorym nie dzialaja linki) a tobie dziekuje za odpowiedz:) az takie wrazenie robia na was to niewinne dziewczę? przeciez ona sie taka urodzila a poza tym na swoj sposob jest nawet ladna, zgrabna, ma ladna buzie a jak by sie wydepilowala to nawet nikt by nie wiedzial ze kiedys tak wygladala, pewnie z reszta wiele z tych ktore sie depiluja , gdyby sie nie depilowaly to tez by tak wygladaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o siet jakie to babsko zarosniete.. az pod pepek.. o rany julek, niezle niezle, ja az tak nie mam, wogole tak nie mam bo sie gole na zero od pipki do pupy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ 👄 🌼 ❤️ achy i ochy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pozdro:) nie kłam że tak nie masz. przecież widziałam zdjęcia w galerii:D :P ja niestety mam jeszcze gorzej....cała jestem zarośnięta futrem....i to różowym(o zgrozo)....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idz kobieto!!! Ja tak nie mam, mam jeszcze gorzej:D Rosna mnie na plerach nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mężczyzną i sam nie mam aż takiego owłosienia, więc gdybym spotkał taką kobietę uciekłbym z krzykiem przerażenia.a co do wydzieliny to to mi raczej wygląda na jakiegoś grzyba;)a jeśli nie to z pewnością inne świństwo. ale z jednym muszę się zgodzić.gdyby kobiety się nie goliły istnieje duze prawdopodobieństwo ze po tylu latach golenia tez by tak zarosły:oprzykre ale prawdziwe bunny uwazaj na swoje serce.Wiesz przeciez ze lekarz zabronil Ci przezywania gwałtownych wzruszen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzi
To jest typ owłosienia łonowego męskiego, mam poprostu wade genetyczna, alebo nadmiar androgenów ale nie widzę wasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki zszywacz
czestuje was trojanem hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×