Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filomenka

orkiestra - zespół -Opolskie

Polecane posty

Ktos poleci jakiś dobry zespół z dolnegośląska, lub opolskiego.......wiele przesłuchałam zespołów i niestety nie umiem wybrać. Większośc nie potrafi śpiewać, jak koguty pieją, maja piskliwe głosy oś jak z disco polo, fałszują..........kilka jest o mocnych , silnych głosach i nie fałszują , ale sa bardzo drodzy i przypuszczam ,że cięzko będzie się do nich dostać. Moze ktoś ma doświadczenia i wie jaki zespół sie sprawdza?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
poproś o nadranie demo... zazwyczaj każdy zespół dysponuje płytyką, z jakiejś imprezy... i na pewno jeżeli są dobrzy... to chętnie pokarzą... ja osobiście znam sporo dobrych zespołów z tego regionu... w cenach ok. 2000zł... nie wiem czy to dla ciebie dużo czy mało... na pewno dasz rade coś dobrać... dobrą metodą jest podpytanie znajomych... którzy już mieli wesele... czy byli zadowoleni z zespołu... oni na pewno zdradzą ci szczegóły, których nie zobaczysz na płytce demonstracyjnej... a mogą być istotne... np. długośc przeraw-jakie robi dany zespół :) życzę powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mi chodzi tak do 2000 zł .wiesz np 1400-1500...posłuchałam kilka demo z www....ale fałszują, i te głosy piskliwe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
zależy też czy na 1 czy 2 dni bierzesz ten zespół... poprawiny to zazwyczaj... dodatkowo 400-500zł... powiem ci szczerze... że zespół na weselu to ważna rzecz :) nie ma co przesadzać... spotkałam się w Wrocku z kapelami po 6000-8000tyś... i optócz większej ilości członków zespołu... właściwie nie ma różnicy... natomiast poniżej pewnej kwoty... nie znajdziesz nic dobrego... no chyba, że zdecydujesz się na DJ-a... oni biorą znacznie mniej... a też znam kilku dobrych... niektórzy nawet część utworów sami śpiewają... nie oszukujmy się 90% kapel i tak gra z dyskietek... instrumenty w większości są na pokaz... więc DJ to może być też dobre i tanie rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
a 6000-8000zł oczywiście miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
a pewnie zaraz mnie ktoś skrytykuje ale www odradzam... to jest branża... w której najlepsi dziłają z polecenia... możesz też podpytać innych fachowców których już zamówiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukałam na www..przesłuchałam i jak juz pisałam wiele zespołów poprosty piszczy i fałszuje..dziwne te głosy sa takie piskliwe diskopolowe. Mnie interesuja mocne silne głosy, ładnie brzmiące.......jeszcze czas to jeszcze poszperam moze:)......nie mam się kogo poradzić bo nie robia wesel moi znajomi...a jak robia to mi nie odpowiadaja te zespoły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
poza tym na www pewnie te dema są w mono... ze zwględu na rozmiar, dlatego tak piszczą... trzeba zadzwonić i umówić się na spodkanie... to najlepsza forma sprawdzania... jeżeli znalazłaś już, np fajną sale, czy fotografa itp... to ich spytaj... oni na pewno też coś polecą... dobrek kapele często mają pozajmowane terminy na rok do przodu... to też musisz wziąść pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata10001
witam! a czy może być zespół z innego województwa? jesli tak to prosze podaj adres e-mailowy to wyśle namiary na zespół który ładnie śpiewa i czysto a resztę omówicie telefonicznie pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzek z jabłka
podajcie jakies namiary na zespoły z opola, opolskiego. tez jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
hej ja tez szukam zespolu z tego regionu. wesele dopiero za rok ale wiadomo ze trzeba znalezc wczesniej. podajcie prosze nazwy sprawdzonych zespolow!!! jak na razie te ktore przesluchalam sie nie nadaja:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemtu...
opolskie; Rodos,Brawo,Eliot... ale duzo zespolow ze slaska takze zagra na weselu w opolskiem... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grajek bez...ek
Dobre kapelki mają zajęte terminy z rocznym wyprzedzeniem,ale też tanie,dwu,trzy osobowe,wywołujące szum w necie,który cichnie po sezonie,bo dwa razy trudno jest kogoś nabić w butelkę.Proponuję sprawdzić ades.. http://katalog.wp.pl/Muzyka/Solisci i Grupy.Tak na spokojnie przepatrzyć około 360 propozycji (nazwy kapel,adresy stron,telefony) i wytypować coś dla siebie.Opinie pojawiające się w necie są bardzo przesadzone w tą czy w drugą stronę.Najlepszym sposobem jest,polecenie osobiste(nie,nie w necie) ,zapytać,gdzie można "ich" posłuchać podczas pracy.Potrzeba na to czasu,a jak ktoś go nie ma to pozostaje strzał w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grajek bez...ek
Jest tak dobre kapele nie Trąbią,że tylko one nikt inny,to nie znaczy że nie posiadają swoich stronek internetowych.Jakaś informacja musi być.Szukajcie takich co istnieją,ale nie muszą "dmuchać w trąby" i kwilić jak dziecko w kołysce,które chce cycusia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevis
witam ! Jeśli jeszcze szukacie zespołu na wesele to wyślijcie wiadomość na e-mail. pozdrawiam brevis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do doświadczonej
Nie proponuj dziewczynie dema! To największa pomyłka!Kto mądry wybiera zespół po przesłuchaniu dema czy wizycie na stronie internetowej? Najczęściej są to PODRASOWANE nagrania nie mające niczego wspólnego z rzeczywistością? Można też naciąć się na oszustów, którzy nie mają takiego składu w zespole, jaki podają na stronie i zamiast wokalistki, która się Wam podoba, będzie wyła jakaś amatorka od siedmiu boleści! Doświadczona może jesteś ale z pewnością nie w tym temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Polecam Ci Szafę Grającą :) szafa_grajaca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divertimento
Zapraszamy www.divertimento.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka111
POlecam ci zespół BackGroup Grali u nas na weselu, byli rewelancyjni, fajnie bo umawiaja się na spotkanie , pokazują Demo wyjaśniaja jak prowadza imprezę Na żywo zagrali jeszcze lepiej niż na prezentowanym materiale gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do WITKI111
Cześć WITKA111! Byłam na ich stronie, wyglądają ok, demo też mają niezłe, ale czy perkusja nie zagłusza gości?:P Jak prowadzą samą zabawę? Organizują jakieś konkursy? No i jak u nich z długością przerw w graniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka 111
Naprawdę grali super, wszystko brzmiało genialnie. Zabawy prowadza tylko poprosili nas zebyśmy przed weselem sami sobie wybrali które zabawy maja przeprowadzić, znaleźliśmy dwie które nam odpowiadały. Myślę że będziesz z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka 111
Apropos przerw to grali ok 50 minut nastepnie 10-15 minut przerwy. W przerwach puszczaja muzykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estee lauder
za 2000zl to nie znajdziesz takiego zespolu, ceny zaczynaja sie od ponad 3000tys w gore.. za zespol na zywo, bez falszu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w temacie, szukam zespołu na wesele. Najlepiej, jakby grał również w rockowym klimacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Rura!!!! Zawdzięczamy zespołowi wspaniałą zabawę weselną! Wszyscy nasi goście ciągle świetnie się bawili. A my nie chcieliśmy schodzić z parkietu mimo iż obowiązki młodych wzywały. :) Są ŚWIETNI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×