Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filomenka

orkiestra - zespół -Opolskie

Polecane posty

Gość gość
W dzisiejszym natłoku zespołów weselnych ciężko coś wyłowić wartościowego, ale ja znam jeden zespół, przy którym się bawiłam doskonale na dwóch weselach. Posiadają świetny wokal, dobry sprzęt i są naturalni. To czysta przyjemność ich słuchać i jednocześnie bawić się. To zespół Rura! Są niesamowici!!!! Szczerze polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście zespół Rura jest niesamowity. To jak grają, śpiewają i prowadzą wesele z prawdziwym powerem jest zdumiewające. Widać, że są fachowcami w swojej dziedzinie i wiedzą jak się robi dobre wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście zespół Rura jest niesamowity. To jak grają, śpiewają i prowadzą wesele z prawdziwym powerem jest zdumiewające. Widać, że są fachowcami w swojej dziedzinie i wiedzą jak się robi dobre wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojej strony mogę zaproponować dobrej klasy zespół Motiv com, który zresztą nie trzeba specjalnie reklamować, bo w swoim regionie są dosyć znani i lubiani. Mają bardzo dopracowane zabawy weselne i duży repertuar i można dogadać się bez problemu na temat pierwszej piosenki i jakie by się chciało usłyszeć na danym przyjęciu. Ogólnie pogodni i niekonfliktowi ludzie i są w elemencie muzyczno – wokalnym bardzo profesjonalni. Myślę, że nie będzie to żadna strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rura Band są to prawdziwi spece od wesel. Warto na nich postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zadowolony ze współpracy z grupą muzyczną Motiv, bo pracę na przyjęciu weselnym wykonali wzorowo, a nawet więcej. Na początek przy podpisywaniu umowy z Panem Grzegorzem mogłem obejrzeć filmiki z poprzednich imprez i na wszystkie pytania dostałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Na samym weselu było wszystko włącznie z przepięknymi dźwiękami saksofonu. Mogę śmiało zaryzykować, że lepszego zespołu od nich, to raczej nie znajdziecie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest tych zespołów ale ja też polecam Rura Band. Mają mnóstwo pozytywnyc opinii bo naprawdę są niesamowici. Już przy pierwszej rozmowie spytali o szczegóły i mimo tego, że chcieliśmy mieć u siebie takie raczej mniej znane utwory, to nie było żadnego problemu. Są rzetelni, wyrabiają się w terminach, no i oczywiście dzięki nim mamy piękne wspomnienie na całe życie. Nasz pierwszy taniec był meega wzruszający - Krajewski!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha34
Aaaaa, Rura Band.. Wiem o którą grupę chodzi bo grali u mojej koleżanki. Też wyszliśmy bardzo zadowoleni. Są energetyczni i używają ciekawych instrumentów. Koleżanka mówiła że bała się żeby nie zrobiło się z tego jakieś disco polo ale było profesjonalnie i dobrze. Jak się dowiedziałam ile zapłacili to aż nie chciało mi się wierzyć. Dobrze że ceny są takie niskie ale nie wiem zupełnie jak im się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zachwyciłam się Chojnackim i jego cudownymi wykonaniami na saksofonie i już wtedy wiedziałam, że na moim weselu musi być zespół, który ma w składzie saksofonistę. Wbrew pozorom nie było łatwo taki zespół znaleźć, bo saksofon, lub akordeon to rzadkie wyposażenie zespołów weselnych. Po przewertowaniu internetu i popytaniu u znajomych w końcu znalazłam Motiv, który spełniał moje wymagania. Po dogadaniu się szczegółów, a mieli wtedy wolny termin zagrali dla mnie, mojego męża i wszystkich gości. Pięknie przeprowadzili wesele pod kątem muzycznym i z tego względu mogę ich z najczystszym sumieniem polecić każdej przyszłej parze młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół CDN mogę polecić z województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia polecam ekipę CDN. Mają świetny repertuar, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Energicznie kiedy trzeba, konferansjerka jak najbardziej na plus. Na wesele zapewne sprawdzą się również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat

Kochani, szukam kapeli na wesele - meski i zenski wokal glowny plus gitara, klawisze, perka, bas i saksofon. Chciałabym by kapela umiala porwac gosci do tanca piekna gra i wyrazistym wokalem jak i potrafila poprzez szereg zabaw weselnych rozbawic i rozruszac impreze. Kapele z woj. opolskiego i dolnoslaskiego. Pozdrawiam i dziekuje z gory 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa

Polecam zespół Revers. Świetne prowadzenie imprezy, super muzyka dla każdego i nikt nie siedzi za stołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×