Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tygrys bengalski

Poszukuję swojej Kocicy....

Polecane posty

...i najgłebiej😘 twardy ogonek tygryska będzie pocierał szczelinkę Kociczki aż poczuje jak Kociczka pręży grzbiet....wtedy i tygrys się wypręży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmrrrrr tygrys jest bardzo ciekawy....czy to będą rękawiczki? Zaczynam szaleć i chcę być trochę brutalny dla swojej Kotki😘 mmmmmrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobrze się bawią i nie chcę im tam robić zamieszania, dlatego tutaj, przecież to nie ja zaczynałam, tamto na gryzieniu dobrze wiesz, ze nie do ciebie, to ktoś kogo bardzo lubiłam okłamał mnie w idiotyczny sposób, a potem że tak piszą faceci bez jaj, TO MNIE NAJBARDZIEJ WKURZYŁO, wiesz jak to jest, skasuj topik i po temacie, ty akurat jesteś ok w tej sprawie, więc dlaczego wypisujesz na orange?: \"jaaaaaaaaaaaasne do autorki z 18:09 w dupie to mam skarbie uważaj żebyś ty czasem nie zatęskniła na przyszłość uważaj co piszesz, po co mamy sobie życie wzajemnie komplikować? \" baw się dobrze, cieszę się i dobrze wiesz, ze nie zamierzam niczego komplikować, napisałam tu tylko raz pod nickiem asheri, nie mam niczego do muzyki, ale gdybym załozyła top, sam rozumiesz, dobrze znam twoje metody:) na orange pewna z tego co mi wiadomo też czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys bangaIski
oh Chochliczkociczko weż dorodną marchew pastewną, nasmaruj obficie lubrykantem z lidla i kochaj mnie po kowbojsku, mrauuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica tygrysa bęgalskiego
tu się chowasz łapserdaku, obwiesiu, latawcu, kurwiarzu. cudzych żon ci się zachciewa i marchewki z Lidla. ja ci dam gałganie. marsz do chałupy wieszać firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×