Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

Nie liczy sie wielkosc ale... Tak to sie mowi, ale w praktyce to inaczej wyglada. Ja osobiscie nie jestem za gigantami, ale to COS musi byc chociaz sredniej... bo inaczej pozadanie splywa po mnie jak woda po kaczce... odechciewa mi sie i juz. 🌻 Chcialabym poznac Wasze historie... bliskiego spotkania z Malym Penisem. Zaczne od swojej. 🌻 To byly wakacje. Poznalam kogos kto mnie adorowal bez umiaru. Byl po prostu slodki i czarujacy. Podobal mi sie. Wiedzialam, ze to nie bedzie zwiazek na dluzej i gdy wyjade do swojego miasta wszystko sie skonczy. Ale... chwilo jestes tak piekna! Trwaj! W koncu zostalam u niego na noc. Mieszkal z rodzina w domku i juz samo skradanie sie po kretych schodach bylo smieszne i podniecajace. Trzeba przyznac, ze wiedzial co robic ;-) I wszystko bylo super do momentu gdy go... tam nie dotknelam. Mchmmm... to bylo bardzo zniechecajace...poczulam sie oszukana...chlop jak dab...duzy...wyskoki... :-O W kazdym razie decyzja zostala podjeta: na pewno nie posune sie dalej!!! Przez kilka kolejnych nocy kazdy rabek mego ciala zostal dokladnie pieszczony i calowany... a on tlumaczyl, ze rozumie, ze jestem wstydliwa, niegotowa i on to szanuje... blah blah blah. Potem napisal do mnie kilka razy, miedzy innymi i o tym, ze poznal prawdziwa mnie, ze ja taka z duza buzia a w alkowie okazalam sie prawdziwie niesmiala kobieta, ktora bala sie posunac dalej - w obliczu prawdziwego uczucia - i to go strasznie ujelo. 🌻 To moja historia! Od razu prosze o nie pakowanie tu przeklenstw, wyzwisk i pouczen. Maja byc same historie i tyle! Ladies!!! Do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET
To: "a ja z taka duza buzia" - chodzilo o to, ze jestem bardzo pyskata i zawsze mam cos do powiedzenia ;-) P.S. Musze sobie wymyslec inny nick, ten jest tymczasowym przedluzeniem tematu. Jak znajde czas to napisze, jeszcze dwie historie ale nie swoje - ktore znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni21
no niestety ale wielkosc tez ma znaczenie ja bylam z moim facetem 4 miesiace i kochalismy sie doslownie codziennie po dwa a nawet trzy razy ale.... gdyby nie jego jezyk nie mialabym z nim zadnej przyjemnosci... byl kochany ,czuly ale brakowalo mi czegos . wydawal sie taki niemeski. jak pierwszy raz zobaczylam co nosi miedzy nogami to ehhhhh ale bylam z nim mimo wszystko. niedokonca satysfakcjonujacy sex byl przyczyna dla ktorej go zostawilam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIKUSNA
A ja zaczelam glupio chichotac jak sie rozebral... a potem aby pokryc zmieszanie zaproponowalam dokonczenie butelki wina - z sexu byly nici. Tez uwazam, ze nie musi byc ogromy, ale chociaz ta srednia. Krotkie i chude odpadaja... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UdawaczkaKaczka
Mi kolezanka opowiadala jak na imprezie zrobilo sie goraco i z takim jednym, ktory jej sie bardzo podobal w zacisznym kaciku zaczela sie i przytulac i calowac... itd. A na drugi dzien powiedziala, ze nic a nic nie czula i musiala udawac i ze raczej sie z nim nie spotka... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale te małe i cienkie to jaka długość i obwód??:D rozumiem, że średni to 13-16cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz bzyknełam
sie z "małym". cwaniak od beemki ale jak się okazało.... skonczył bardzo szybko i dopiero mnie o tym poinformował słownie, bo .. nie zauważyłam że w ogóle działa. miał tak moze z 14 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazawiedziona
Zdarzyla mi sie podobna przygoda - nie pozwole aby spotkalo nie cos takiego ponownie. Nie czulam kiedy zaczal , jak rowniez kiedy skonczyl, zadna satysfakcja. Wiem jedno mezczysni ktorzy kupuja drogie sportowe samochody naprawde maja "kompleks malego penisa" czasami im tylko ten samochod zostaje aby zaimponowac "czyms" kobiecie - wogole tez nie moga popisac sie dobra technika. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONAnaZAPAS
A skad wiedziec jak to poznac? Co na przyklad jakby sie umawialo z kims wspanialym, taka druga polowka jablka a gdy sie juz byloby zaangazowanym to w kulminacyjnym momencie okazaloby sie, ze facet jest... ...7 centymetrowy... 😭 Uprzedzam, ze nie wierze w zadne wielkosci nosow czy stop. Z tymi samochodami tez nie wierze bo mezczyzni lubia dobre samochody i pewnie kazdy by mial jakby go bylo stac... nie wierze, ze wszyscy w lepszych to wlasciciele malych czlonkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBIEWIEKSZE
ostatnio moj kolega powiedzial ze ma 15 cm (bez zadnego tam obciachu) i uwaza ze to przeciez normalne. hehehheeh. Ja mialam szczescie spac z ok. 20 cm. Super uczucie. Tylko mi tu nie pierdo---lcie ze dlugosc nie ma znaczenia. Spalam z 9 facetami i ten byl najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 cm toz to
podsumujmy: male smierdzace, krzywe, slabo stoi, szybko sie meczy i tryska pozostawiajac kobite niezaspokojona jakies sugestie jeszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkalaObliczenia
bardzo mały: poniżej 10cm mały : 10 cm średnio mały: - 10-13 cm średni: -14 cm duży: -15-17 cm ogromny: powyżej 17 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie mam smiesznej
historii, trafiali mi sie wlasnie tacy lepiej wyposazeni przez nature. Lubie czuc w dloni, ze jestem z Mezczyzna przez duze M :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze rzeczywiscie racja co
... do tych co zgrywaja nie wiadomo co bo maja kompleks malego czlonka. Maz kolezanki zawsze podkreslal, ze on tylko to co firmowe. Jak sie napil to startowal do wszystkich innych nie zwracajac na obecnosc swojej zony czy mezow pozostalych pan. Sloma z butow mu wylazila wraz z wulgarnymi zartami w, ktorych opisywal jakim to jest playboyem. Zaklinal sie nawet, ze pokaze i chyba nawet kiedys gacie sciagnal - podpity na jakiejs impreze. Zona wyprowadzona z rownogami przysolila mu potem, ze nie ma sie czym chwalic. On sam - znowu pod wplywem alkoholu - opisywal zalety pompki do penisa... ...zalosne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawionanamaxa
Niezly temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś z facetem, pieścił mnie, wsadzał mi łapy do majtek, a jak ja chciałam go tam dotknąc, to mi nie pozwolił, trzymał moją rękę, żeby nawet przez spodnie go nie dotknęła. Pewno nic tam nie miał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam
...że kiedyś też myślałam, że małe są do niczego. Nie czułam nic, kompletnie nic. Jednak to nie jest teoria. Wydawało mi się że już mniejszego mieć nie można.....no i trafił się. Wiecie co, nigdy w życiu z nikim nie było mi lepiej, mało tego, że go czuję, to daje mi tyle satysfakcji co żaden inny (a uwieżcie,że przez lata miałam do czynienia z duuużym). I jeszcze jedno - mogę z nim zrobić o wiele więcej rzeczy niż z tym dużym, bo wszędzie się bez problemu mieści ;) Nie potrafię wam powiedzieć, czy chodzi tu o technikę czy może o coś jeszcze innego......ale napewno nie o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopek z malym peniskiem niekoniecznie musi sie wieszac tylko szukac sobie malej niskiej kobitki np.150cm. wzrostu jak on ma 10cm. lub ciut wiecej to taka babka jest stworzona dla niego a jak sobie wezmie kobiete otyla dosc wysoka np.180cm./90kg. wagi to efekt bedzie mizerny .oczywiscie liczy sie technika.no i to cos czyli pozytywna energia aby sie przyciagali a nie odpychali od siebie.to te czynniki dopiero gwarantuja satysfakcje obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
A my faceci tez lubimy być z kobietami o przynajmniej Sredniej wielkości biustu. Z kobietami przez duże K! Ale niestety większość ma średnio maławe, małe lub wcale nie ma piersi. A jesli już to jakies obwisłe, niekształtne. Wcale nie jędrne... NIe czuć ze to kobieta!!! A te nogi - lubimy zgrabne, seksowne a nie jakieś garbate, krzywe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog84935
To już wiemy, ze GAZXSW nie jest szczesliwym posiadaczem dużego przyrodzenia........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyyyy
Ja mam Syrenkę Bosto czyli ........... i lubię małe jedrne cycuszki A co!Ha Ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kiciusss.. chlopek z malym peniskiem niekoniecznie musi sie wieszac tylko szukac sobie malej niskiej kobitki np.150cm. wzrostu jak on ma 10cm. lub ciut wiecej to taka babka jest stworzona dla niego a jak sobie wezmie kobiete otyla dosc wysoka np.180cm./90kg. wagi to efekt bedzie mizerny .oczywiscie liczy sie technika.no i to cos czyli pozytywna energia aby sie przyciagali a nie odpychali od siebie.to te czynniki dopiero gwarantuja satysfakcje obu stron. No to zajebiście.Fajne małe zgrabne kobietki tylko dla \"małych fiutków\" a wielkie KOBIETY tylko dla facetów z \"dużymi kutafonami\".Wobec takiego podejścia do sprawy to ja chcę mieć małego fiutka:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwionastraszliwie
FRANC, a co to za bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Franca
Bzdura! A co to im wyzsza tym glebsza?! A jak taka drobna przytyje to tez tam sie robi szeroka czy dla odmiany wezsza bo zarasta tluszczem? Jaka jest Twoja teoria? Nie debatujcie tylko piszcie te przygody bo to sie fajnie czyta. Ja nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha...dobre :)...proszę o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwionastraszliwie i Do Franca Mógłbym powiedzieć-NIE CHCE MI SIĘ Z WAMI GADAĆ.Jednak nie.Odpowiem.Jak coś czytacie to starajcie się robić to uważnie.Mój post był reakcją na post kiciusia.Nawet w całości go zacytowałem.Zrozumiałyście/mieliście? Poza tym wypowiem się jeszcze w kwestii tematu.Na kafeterii jest mnóstwo topików n/t.Ten ma służyć opisywaniu przez kobiety SPOTKAŃ z \"maluchami\".Nie widzę wypowiedzi nawiązujących do niego.A szkoda bo fajnie byłoby poczytać:). Ps.Ja mam spotkania ze swoim maluchem kilka razy dziennie jak sikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finia
franc pozdrow swojego malucha🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×