Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość a ja w nocy mojemu facetowi zr
takiego loda że szybko go nie zapomni a było mi przyjemnie gdy tak sie wił i skomlał że nawet nie chciałam by go gdziekolwiek wsadzał ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje spotkanie z
malym morlinkiem bla ha ha ha Owszem byl malutki ale to nie bylo najgorsze!Oprocz malenkiego rozmiaru byl jeszcze chudziutki jak patyczek i co? Przy pierwszym spotkaniu ze "slomeczka"szczeka mi opadla w dol ze zdziwienia ze moze istniec cos tak malego!Potem malo sie nie poszczalam ze smiechu,naturalnie nie dalam po sobie nic poznac zeby mu przykro nie bylo! W dodatku facet mial kompleks na tym punkcie a co najciekawsze w tym"slomeczkowym"spotkaniu to to ze zdawal sobie sprawe z tego czym dysponuje! A jeszcze ciekawsze jest to ze potrafil doprowadzic mnie tam gdzie jeszcze wczesniej nie bylam!Do dzisiaj to pamietam! Nie rozmiar i nie wielkosc jest wazna!Trzeba znac swoje mozliwosci i umiec uzupelnic braki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do powyzej
slomeczka ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy daja rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe penisy sa zalosne
Moi partnerzy seksualni mieli duze czlonki, wiec nigdy sie nie zastanawialam nad tym. Ale wpadki sie zdarzaja kazdemu. Kiedys wyladaowalam w lozku z nowopoznanym kolesiem po kilku glebszych. To co ujrzalam przerazilo mnie ale staralam sie tego nie okazywaczeby nie sprawic mu przykrosci. Jego organ byl chudziutki i malutki. Podczas seksu nic nie czulam i na dodatek koles byl kipeski w te klocki. Mial za to przerosniete ego i z tego co wiem pozostalo mu to do dzis, tylko nie wiem na jakiej to podstawie uwaza sie za alfe i omege majac tak zenujaca zawartosc spodni...........:o Teraz jak poznaje jakiegos faceta, z ktorym potencjalnie chce sie przespac, to patrze od razu na rozporek. Naprawde latwo poznac, czy jest wyposazony, czy nie ma tam nic ciekawego:P Niestety, takie sa brutalne prawa natury. Chudzielcy maja zazwyczaj male pracie, wiec nie zadaje sie z nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz tak to juz bywa natura wie co robi wszystkich wyposazyla w siusiaki ale wyroznila tylko niektorych i to ci nieliczni powinni bracudzial w rozrodzie u zwierzat jest tak ze zadna samica nie wybierze slabeusza i ci z niewlasciwymi genami musza zginac nie zostawiwszy po sobie sladu troche to okrutne prawo selekcji i doboru naturalnego a faceci coz im pozostaje ???...ano wala sobie i wegetuja czasem dojdzie do gwaltu jakiegos desperaty ale to rzadkosc.ci ktorzy zdadza sobie sprawe ze swej ulomnosci i maja odwage zostaja pedalami bo w ich sytuacji maly karakan da sobie rade z odbytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do małe penisy są żałosne
Pominę kwestię, że jesteś zwykłą puszczalską, oceniającą facetów pod względem wielkości fiuta i wskakującą komu popadnie do łóżka po godzinie. Tu pełno takich, więc jesteś tylko kolejna do kompletu. Odniosę się tylko do tego, co mnie osobiście dotyczy. Napisałaś: "Chudzielcy maja zazwyczaj male pracie, wiec nie zadaje sie z nimi". To żałuj. Jesteś nie tylko łatwa, ale jeszcze się mądrzysz na tematy, o których pojęcia nie masz - normalka. Mój kochany jest naprawdę CHUDY, a w spodniach ma... Oj, ma. :P Często nawet żartuję, że wszystko mu poszło w penisa. :) Więc się odwal od chudzielców, laleczko z dyskoteki, bo budowa ciała NIE ma związku z wielkością penisa, to może być baaardzo różnie. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy daja rozkosz
dlaczego w wątku kobiecym wypowiadaja sie panowie z kompleksem małego frędzla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postu z 11.13
Do tylko duże penisy dają rozkosz --> Ja akurat nie jestem facetem z "kompleksem małego frędzla", bo z racji płci nawet takowego nie posiadam. :O A - jak pisałam - mój facet na swojego na pewno nie może się uskarżać. Co nie zmienia faktu, że wpieniają mnie puszczalskie pustaki i zawsze wpieniać będą. Jak się zakochiwałam w moim, to oczywiście nie wiedziałam co ma w spodniach i waliło mnie to. A byłabym z nim nawet, gdybym mu musiała z lupą zaglądać do gaci. Ale to jest oczywiście rzecz, które takie jak Ty i Tobie podobne, nie są w stanie pojąć i zapewne już w tej niewiedzy umrą. Bo musiałyby się najpierw dowiedzieć, czym jest takie jedno uczucie na literę "m", które u normalnych kobiet zazwyczaj poprzedza pójście z kimś do łóżka. A na to bym nie liczyła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werba
TYLKO DUŻE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecaf
a jaki to jest maly (ile cm dlugosci, srednicy, obwodu) jaki sredni a jaki duzy? w waszym mniemaniu bo w ksiazkach to pisza roznie. Skoro przywiazujecie do tego wage to umiecie chyba podac konkretne wartosci? A ja jestem factem i dzieki waszej uprzejmwsci sobie zmierze i bede wiedzial:) Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chętnie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chętnie dowiem
hmm znalazlem wsrod poprzednich wpisow takie cos, to brzmi bardzo ale to bardzo optymistycznie, czyzby nie za bardzo? SkalaObliczenia bardzo mały: poniżej 10cm mały : 10 cm średnio mały: - 10-13 cm średni: -14 cm duży: -15-17 cm ogromny: powyżej 17 cm kiedys wszak mi mowila jedna dziewczyna ze spala z chlopakiem ktory mial 22 cm a jedna dziewczyna mowila cos o 25 ale w sume to jakos trudno to mi sobie wyobrazic ..no ale przciez skad mam wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki najlepszy ?? Oto jest pytanie ?? Czy mamy tu doczynienia z funkcją constans ?? A co z wariacjami w stylu krzywy i mały ?? Że nie wspomnieć o \"stuleji\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORGAZM NA RATY
BĄDŻMY SZCZERZY aby doprowadzić kobietę do " nieba" potrzebny jest porządny kutas JESTEM UPRZEJMY Małe też zaspokoją Taka jest prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racjeniestety
to prawda.Sm mam duzego i widze jak reaguja dziewczyny i co przezywają kochając sie ze mna.Wola wieksze,bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki chbya powinnien byc
najlepszy okolo 15-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Qndel
kolezanka mojej panny jest taka mala drobna ale sliczna no i lubi z kolei dobrze zbudowanych facetow. no i trafila na takiego co ja pozniej wielkim czlonkiem rozrywal i dala sobie w koncu z nim spokoj. za duzy wiec to tez niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a taki to byłby w sam raz dł 16cm szer.4,7cm chyba dobry nie w zwisie 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do powyzej
Dobry, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie pochwale
moj facet ma 21,5cm i jest zajebicieeeeee, tyle ze anal odpada no i do buzi wchodzi tylko do polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POWYZEJ
A do buzi to niepotrzebne wiec nie ma problemu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy chlopak
juz wiemy DROGIE PANIE jak to jest z wielkoscia a teraz mam inne pytanie z jakimi najczesciej sie spotykacie penisami czy to sa penisy proste zakrzywione (w lewo lub prawo) a moze wygiete jak banan ( w gore lub w dol) prosze wypowiedzcie sie na ten temat wiec zaczynamy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka która ma kochanka
Dziewczyny skąd wy bierzecie tak wyposażonych samców?Ja spałam z 11 i co prawda nie mierzyłam, ale nigdy mi się nie trafił większy niż 15-16 cm.Jak patrzę na linijkę i widzę 20 cm to jestem w szoku i prawdę mówiąc, nie chciałabym takiego penisa u mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×