Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

Nie liczy sie wielkosc ale... Tak to sie mowi, ale w praktyce to inaczej wyglada. Ja osobiscie nie jestem za gigantami, ale to COS musi byc chociaz sredniej... bo inaczej pozadanie splywa po mnie jak woda po kaczce... odechciewa mi sie i juz. 馃尰 Chcialabym poznac Wasze historie... bliskiego spotkania z Malym Penisem. Zaczne od swojej. 馃尰 To byly wakacje. Poznalam kogos kto mnie adorowal bez umiaru. Byl po prostu slodki i czarujacy. Podobal mi sie. Wiedzialam, ze to nie bedzie zwiazek na dluzej i gdy wyjade do swojego miasta wszystko sie skonczy. Ale... chwilo jestes tak piekna! Trwaj! W koncu zostalam u niego na noc. Mieszkal z rodzina w domku i juz samo skradanie sie po kretych schodach bylo smieszne i podniecajace. Trzeba przyznac, ze wiedzial co robic ;-) I wszystko bylo super do momentu gdy go... tam nie dotknelam. Mchmmm... to bylo bardzo zniechecajace...poczulam sie oszukana...chlop jak dab...duzy...wyskoki... :-O W kazdym razie decyzja zostala podjeta: na pewno nie posune sie dalej!!! Przez kilka kolejnych nocy kazdy rabek mego ciala zostal dokladnie pieszczony i calowany... a on tlumaczyl, ze rozumie, ze jestem wstydliwa, niegotowa i on to szanuje... blah blah blah. Potem napisal do mnie kilka razy, miedzy innymi i o tym, ze poznal prawdziwa mnie, ze ja taka z duza buzia a w alkowie okazalam sie prawdziwie niesmiala kobieta, ktora bala sie posunac dalej - w obliczu prawdziwego uczucia - i to go strasznie ujelo. 馃尰 To moja historia! Od razu prosze o nie pakowanie tu przeklenstw, wyzwisk i pouczen. Maja byc same historie i tyle! Ladies!!! Do roboty!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET
To: "a ja z taka duza buzia" - chodzilo o to, ze jestem bardzo pyskata i zawsze mam cos do powiedzenia ;-) P.S. Musze sobie wymyslec inny nick, ten jest tymczasowym przedluzeniem tematu. Jak znajde czas to napisze, jeszcze dwie historie ale nie swoje - ktore znam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znawczyni21
no niestety ale wielkosc tez ma znaczenie ja bylam z moim facetem 4 miesiace i kochalismy sie doslownie codziennie po dwa a nawet trzy razy ale.... gdyby nie jego jezyk nie mialabym z nim zadnej przyjemnosci... byl kochany ,czuly ale brakowalo mi czegos . wydawal sie taki niemeski. jak pierwszy raz zobaczylam co nosi miedzy nogami to ehhhhh ale bylam z nim mimo wszystko. niedokonca satysfakcjonujacy sex byl przyczyna dla ktorej go zostawilam. pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 FIKUSNA
A ja zaczelam glupio chichotac jak sie rozebral... a potem aby pokryc zmieszanie zaproponowalam dokonczenie butelki wina - z sexu byly nici. Tez uwazam, ze nie musi byc ogromy, ale chociaz ta srednia. Krotkie i chude odpadaja... niestety.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 UdawaczkaKaczka
Mi kolezanka opowiadala jak na imprezie zrobilo sie goraco i z takim jednym, ktory jej sie bardzo podobal w zacisznym kaciku zaczela sie i przytulac i calowac... itd. A na drugi dzien powiedziala, ze nic a nic nie czula i musiala udawac i ze raczej sie z nim nie spotka... :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm ale te ma艂e i cienkie to jaka d艂ugo艣膰 i obw贸d??:D rozumiem, 偶e 艣redni to 13-16cm?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 raz bzykne艂am
sie z "ma艂ym". cwaniak od beemki ale jak si臋 okaza艂o.... skonczy艂 bardzo szybko i dopiero mnie o tym poinformowa艂 s艂ownie, bo .. nie zauwa偶y艂am 偶e w og贸le dzia艂a. mia艂 tak moze z 14 cm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 onazawiedziona
Zdarzyla mi sie podobna przygoda - nie pozwole aby spotkalo nie cos takiego ponownie. Nie czulam kiedy zaczal , jak rowniez kiedy skonczyl, zadna satysfakcja. Wiem jedno mezczysni ktorzy kupuja drogie sportowe samochody naprawde maja "kompleks malego penisa" czasami im tylko ten samochod zostaje aby zaimponowac "czyms" kobiecie - wogole tez nie moga popisac sie dobra technika. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZMARTWIONAnaZAPAS
A skad wiedziec jak to poznac? Co na przyklad jakby sie umawialo z kims wspanialym, taka druga polowka jablka a gdy sie juz byloby zaangazowanym to w kulminacyjnym momencie okazaloby sie, ze facet jest... ...7 centymetrowy... 馃槶 Uprzedzam, ze nie wierze w zadne wielkosci nosow czy stop. Z tymi samochodami tez nie wierze bo mezczyzni lubia dobre samochody i pewnie kazdy by mial jakby go bylo stac... nie wierze, ze wszyscy w lepszych to wlasciciele malych czlonkow.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LUBIEWIEKSZE
ostatnio moj kolega powiedzial ze ma 15 cm (bez zadnego tam obciachu) i uwaza ze to przeciez normalne. hehehheeh. Ja mialam szczescie spac z ok. 20 cm. Super uczucie. Tylko mi tu nie pierdo---lcie ze dlugosc nie ma znaczenia. Spalam z 9 facetami i ten byl najlepszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 14 cm toz to
podsumujmy: male smierdzace, krzywe, slabo stoi, szybko sie meczy i tryska pozostawiajac kobite niezaspokojona jakies sugestie jeszce?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SkalaObliczenia
bardzo ma艂y: poni偶ej 10cm ma艂y : 10 cm 艣rednio ma艂y: - 10-13 cm 艣redni: -14 cm du偶y: -15-17 cm ogromny: powy偶ej 17 cm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niestety nie mam smiesznej
historii, trafiali mi sie wlasnie tacy lepiej wyposazeni przez nature. Lubie czuc w dloni, ze jestem z Mezczyzna przez duze M :-D :-D :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Moze rzeczywiscie racja co
... do tych co zgrywaja nie wiadomo co bo maja kompleks malego czlonka. Maz kolezanki zawsze podkreslal, ze on tylko to co firmowe. Jak sie napil to startowal do wszystkich innych nie zwracajac na obecnosc swojej zony czy mezow pozostalych pan. Sloma z butow mu wylazila wraz z wulgarnymi zartami w, ktorych opisywal jakim to jest playboyem. Zaklinal sie nawet, ze pokaze i chyba nawet kiedys gacie sciagnal - podpity na jakiejs impreze. Zona wyprowadzona z rownogami przysolila mu potem, ze nie ma sie czym chwalic. On sam - znowu pod wplywem alkoholu - opisywal zalety pompki do penisa... ...zalosne, nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozbawionanamaxa
Niezly temat!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
By艂am kiedy艣 z facetem, pie艣ci艂 mnie, wsadza艂 mi 艂apy do majtek, a jak ja chcia艂am go tam dotkn膮c, to mi nie pozwoli艂, trzyma艂 moj膮 r臋k臋, 偶eby nawet przez spodnie go nie dotkn臋艂a. Pewno nic tam nie mia艂:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiem wam
...偶e kiedy艣 te偶 my艣la艂am, 偶e ma艂e s膮 do niczego. Nie czu艂am nic, kompletnie nic. Jednak to nie jest teoria. Wydawa艂o mi si臋 偶e ju偶 mniejszego mie膰 nie mo偶na.....no i trafi艂 si臋. Wiecie co, nigdy w 偶yciu z nikim nie by艂o mi lepiej, ma艂o tego, 偶e go czuj臋, to daje mi tyle satysfakcji co 偶aden inny (a uwie偶cie,偶e przez lata mia艂am do czynienia z duuu偶ym). I jeszcze jedno - mog臋 z nim zrobi膰 o wiele wi臋cej rzeczy ni偶 z tym du偶ym, bo wsz臋dzie si臋 bez problemu mie艣ci ;) Nie potrafi臋 wam powiedzie膰, czy chodzi tu o technik臋 czy mo偶e o co艣 jeszcze innego......ale napewno nie o rozmiar.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chlopek z malym peniskiem niekoniecznie musi sie wieszac tylko szukac sobie malej niskiej kobitki np.150cm. wzrostu jak on ma 10cm. lub ciut wiecej to taka babka jest stworzona dla niego a jak sobie wezmie kobiete otyla dosc wysoka np.180cm./90kg. wagi to efekt bedzie mizerny .oczywiscie liczy sie technika.no i to cos czyli pozytywna energia aby sie przyciagali a nie odpychali od siebie.to te czynniki dopiero gwarantuja satysfakcje obu stron.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qazxsw
A my faceci tez lubimy by膰 z kobietami o przynajmniej Sredniej wielko艣ci biustu. Z kobietami przez du偶e K! Ale niestety wi臋kszo艣膰 ma 艣rednio ma艂awe, ma艂e lub wcale nie ma piersi. A jesli ju偶 to jakies obwis艂e, niekszta艂tne. Wcale nie j臋drne... NIe czu膰 ze to kobieta!!! A te nogi - lubimy zgrabne, seksowne a nie jakie艣 garbate, krzywe !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 psycholog84935
To ju偶 wiemy, ze GAZXSW nie jest szczesliwym posiadaczem du偶ego przyrodzenia........ :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 normalnyyyy
Ja mam Syrenk臋 Bosto czyli ........... i lubi臋 ma艂e jedrne cycuszki A co!Ha Ha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jaki kiciusss.. chlopek z malym peniskiem niekoniecznie musi sie wieszac tylko szukac sobie malej niskiej kobitki np.150cm. wzrostu jak on ma 10cm. lub ciut wiecej to taka babka jest stworzona dla niego a jak sobie wezmie kobiete otyla dosc wysoka np.180cm./90kg. wagi to efekt bedzie mizerny .oczywiscie liczy sie technika.no i to cos czyli pozytywna energia aby sie przyciagali a nie odpychali od siebie.to te czynniki dopiero gwarantuja satysfakcje obu stron. No to zajebi艣cie.Fajne ma艂e zgrabne kobietki tylko dla \"ma艂ych fiutk贸w\" a wielkie KOBIETY tylko dla facet贸w z \"du偶ymi kutafonami\".Wobec takiego podej艣cia do sprawy to ja chc臋 mie膰 ma艂ego fiutka:P:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zdziwionastraszliwie
FRANC, a co to za bzdura!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do Franca
Bzdura! A co to im wyzsza tym glebsza?! A jak taka drobna przytyje to tez tam sie robi szeroka czy dla odmiany wezsza bo zarasta tluszczem? Jaka jest Twoja teoria? Nie debatujcie tylko piszcie te przygody bo to sie fajnie czyta. Ja nie mam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hahaha...dobre :)...prosz臋 o wi臋cej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdziwionastraszliwie i Do Franca M贸g艂bym powiedzie膰-NIE CHCE MI SI臉 Z WAMI GADA膯.Jednak nie.Odpowiem.Jak co艣 czytacie to starajcie si臋 robi膰 to uwa偶nie.M贸j post by艂 reakcj膮 na post kiciusia.Nawet w ca艂o艣ci go zacytowa艂em.Zrozumia艂y艣cie/mieli艣cie? Poza tym wypowiem si臋 jeszcze w kwestii tematu.Na kafeterii jest mn贸stwo topik贸w n/t.Ten ma s艂u偶y膰 opisywaniu przez kobiety SPOTKA艃 z \"maluchami\".Nie widz臋 wypowiedzi nawi膮zuj膮cych do niego.A szkoda bo fajnie by艂oby poczyta膰:). Ps.Ja mam spotkania ze swoim maluchem kilka razy dziennie jak sikam:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 finia
franc pozdrow swojego malucha馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×