Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość Do Powyzej
Szczera i lebska dziewczyna z Ciebie. Ale niestety, na takich forum trudno o kulture i tolerancje. Mialy byc historie a jest stek wulgaryzmow. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzcie sobie dalej o 20cm
Zostaniecie starymi zrzędliwymi pannami, których nawet 10 cm nie zechce... będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzcie sobie dalej o 20cm
tak się zastanawiam, czy te dzisiejsze mohery też nie marzyły o 20 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up JagodaLovesBigDicks - niezłe ;) Respect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Tolerancyjna
Brawo Jagoda i inne szczere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoSzczerze
mam pytanie do wszytskich pań gustujących w dużych penisach........ jak wyglada w waszych oczach rozmiar dł 15cm(może troche wiecej) i obwód 14cm TYLKO NIECH KTOŚ ODPISZE........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4231
kiedyś dawno dawno temu miałam chłopaka kochaliśmy się bardzo ale kiedy nadszedł moment zbliżenia poczułam sie strasznie jak mocno go kochałam tak mocno i szybko przestałam Jego fiut miał może 5-7 cm nie mierzyłam ale po takim szoku nigdy więcej namiastki członka Swoją drogą to mi go żal ale przecierz nie będę wiązała się z kaleką do końca życia? Mały penis tj. do14cm to nie penis to parodia penisa A i dodam jeszcze że o orgażmie nie było mowy bo i jak? skoro praktycznie jego nie miał Te brednie o miłości , o wnętrzu o ciekawym charakterze to tylko gadki dla facetów z małą KUŚKĄ Żeby kobieta była zaspokojona potrzebny jest prawdziwy członek i choćby nie wiem ile miał na koncie , nie wiem jak był przystojny itp to nie zrewanżuje normalnego sexu NIe wiem co mają zrobić ci co niestety nie mają czym sie wykazać ale muszą zdawać sobie sprawę z tego że kobieta która z nimi jest lub będzie , nigdy nie będzie do końca szczęśliwa Mały penis to porażka !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma co sie oszukiwać !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4231
do dego na górze Na jakim świecie żyjesz??? W szuflandii ??? Człowieku 16-18cm no taki nie duży a o mniejszych np 8 cm to tylko napisze ha ha ha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4231
i prawdą jest że to wy macie huj do gadania bo jeśli macie malego to jesteście towarem wybrakowanym i mamy was gdzieś Możecie sobie sami fiuta doić To od nas zależy czy zrobimy wam łaskę i kłamiąc w żywe oczy pieprzymy że było nam dobrze ale jesteście durni:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4231
a i jeszcze jeśli te20 cm ma jeden na milion to gdy ja miałam kilku o tym normalnym rozmiarze tzn że maz miko ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzak 25
nigdy nie spotkałem nikogo z małym penisem ale myśle że to kurwa nie fart mieć małego .Sądzę że utrudniona jest penetracja a co za tym idzie kobieta która nie czuje w sobie penisa nie będzie szczytowała Jeśli są naiwni co myślą że sex z krasnalkiem to przyjemność to sami siebie oszukują :) :classic_cool: :classic_cool: to jak amen w pacierzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzak 25
:classic_cool: :classic_cool: niektóre wypowiedzi faciów co chcą sie pocieszyć że małe jest piękne jest żenujące i śmieszne :classic_cool: :classic_cool: :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman 102
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant2
Mam małego kutasa (13cm) nie jestem specjalnie majętny z wyglądu też raczej przeciętny i jak na razie zawsze to ja zawsze zrywałem z dziewczynami. Dzwoniły, prosiły, płakały a ja pozostawałem niezłomny. Cóż chyba już taka moja natura, wyruchać i zostawić. Czyżbym był wyjątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, mój facet ma 18cm.. i ma kompleksy, że to mało. Ja nie mam porównania bo to mój pierwszy. Ale widze, że faktycznie sa takie dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman 102
do amanta nie zalewasz ? :) Naprawde ? :) 13 cm i to ty je porzucasz ? :) No nie polewka :D Czy już nie ma topiców na których ludziska szczerze piszą ? Wszędzie kitują , że mała fujara da lasce szczęście , a jak gdzieś czytam , że i też orgazm to zastanawia mnie co za kretyni to piszą :) :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant2
Czy ja pisałem że mała fujara zapewni lasce szczęście czy też orgazm? Robiłem swoje i wracałem do swoich zajęć, a czy laska została zaspokojona? szczerze nie dbam o to jeżeli tak to dobrze, jeżeli nie to żadna katastrofa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman 102
rozumię zaliczasz i nie interesuje ciebie czy sie sprawdzasz czy też nie , boisz sie usłyszeć prawdę Ciekawe podejście ciekawe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman 102
amancie2 w twoim przypadku to są naprawdę bliskie spotkania z małym penisem Bliższych nie będzie Rzadko trafia sie ktoś szczery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant2
Nie boje się prawdy, poprostu żadna jeszcze nie odwaźyła mi się o tym powiedzieć. Może się sprawdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman 102
nadzieja umiera ostatnia tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszki
niestety maluszki sie sprawdzają sie -nie dają przyjemnosci, jeżeli rzadna ci tego nie powiedziała to znaczy że cie okłamywały . A i pewnie wszyskie orgazmy byly udawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia z krakowa
na pewno były udawane bo maluch nic nie zdziała amant sam sie ocenił na 2 to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia z krakowa
może nie wszystkie mają duże cyce ale to nie one są naszym jedynym atrybutem Co innego fiut Ma być jak fiut czyli ma być!!!!!!!!!!!!!!!! Taki np. 9cm to jak by go wcale nie było To po cholere wtedy facet ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duze penisy daja rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :D Dawać kolejne traumatyczne spotkania z \"małym\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystiana
Byłam kiedyś z facetem którego pisiorek miał długość ok 6 cm więc nikt mi nie powie że mogło być między mami coś więcej To było straszne Nie miałam pojęcia nawet czy to stanie nie wspominając czy się spuści Po prawie godzinie nadal tylko stał i nie miał zamiaru dojść gdziekolwiek...... Zadna kasa nie ma znaczenia jeśli w rachubę wchodzi taki TROCZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystiana
nO WŁAŚNIE NIC a on był na baczność nie na spocznij :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virbatorrrrrrrrrrrrr
wiecie nie ma co moj mezczyzna ma 17 cm i ja myslałam ze to przecietniak ale tak czytam czytam to dopiero sobie zdaje sprawe jak wazna jest wielkosc rozmiac tym bardziej ze nie mam porownania bo jest moim pierwszym i mysle ze ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×