Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medyczek

Konwersacje na temat pożycia sexualnego w grupie...

Polecane posty

...często zastanawiamy się jak ubarwić nasze życie erotyczne... coż lenistwo, praca pochłaniają nasze siły witalne na \"wybujałe\" pomysły... Czas upływa a w nas drzemią nigdy dotąd nie ujawnione pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pomysłodawca dokonuję jako pierwszy wpisu, liczę że zamieścicie tutaj swoje sugestie na podany przeze mnie temat i ujawnicie swoje prawdziwe \"JA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANY JULEK w ramach riposty... masz nader wyszukane słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudzoziemiec przyjeżdża do Polski i dziwi się dlaczego kazdy odpowiadając mu twierdząco uzywa różnych wyrazów. Na swojej drodze napotyka policjanta i pyta: Panie Policjancie dlaczego pytając różnych ludzi uzyskuje rożne odpowiedzi a ponoć chodzi o to samo....? Mianowice jedni mówią OCZYWIŚCIE inni TAK jeszcze inni NO...? Proszę Pana- rzecze Policjant... - osoby odpowiadajace na pana pyt OCZYWIŚCIE to ludzie z wykształceniem wyższym - osoby odpowiadające TAK to osoby z wykształceniem średnim - natomiast Ci odpowiadający NO, to osoby z wykształceniem podstawowym. Cudzoziemiec zadowolony pyta na sam koniec paolicjanta.. A Pan ma wykształcenie wyższe...? Policjant na to NO!!!!! w ramach aluzji do wypowiedzi, które się pojawiły na stronie dotyczącej mojego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×