Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulaaaaa78

odżywka do bardzo zniszczonych włosów

Polecane posty

Gość idi
na zniszczone koncowki polecam serum do koncowek z profesjonalnej serii schwarckopf'a -ok 45 zl ale starcza na ok pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi2
do niedawna miałam suche i łamliwe włosy az moja fryzjerka poleciła mi profesjonalne kosmetyki firmy Loreal :) Sama tez ich uzywa :) Tak jak ona kupiłam je na allegro .Szmpon i odżywke z serii Loreal absolut repair lub intense repair. Sa naprawdę świetne.Włosy juz po poierwszym zastosowaniu sa miękkie ,gładkie i dobrze sie rozczesują :).Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez....
Majonez na włosy???Co on da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie co z tym majonezem
tez slyszalam ze odzywka z majonezu jest dobra- ale jak dziala i na jak dlugo ja nakladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserfatorka
ja bym nie radzila zadnych majonezow- to przeceiz starsznie natlusci wam wlosy- profesjonalne kosmetyki sa pod tym katem badane, a przeciez i tak natluszczaja.... co do stosowania podwojnych odzywek- ja tez czasem MUSZE uzyc obu bo ze splukiwaniem nie pomaga... mam siano... a to co komu pomaga jets b indywidualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetti
podałam tyle sposobów,a Wy sie akurat majonezu uczepiłyście :-D majonez sprawi,że włosy będą lśniące i miękkie, zmywa się dość łatwo i wcale nie natłuszcza włosów za bardzo( z pewnością mniej niż niektóre odżywki- mam tu na myśli np. Pantene Pro-v), oczywiście pod warunkiem,że nie będziecie go stosować na skórę głowy a jedynie na włosy na długości. a i proszę o nie odradzanie przed wypróbowaniem:-P dodam jeszcze,ze majonez należy nałożyć przed myciem i myć później włosy dwukrotnie,a nie stosować jak zwykłą odżywkę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetti
zapomniałam:-) zamiast tego profesjonalnego serum poleconego wyżej proponowałabym nałożyć przed snem na same końcóki trochę oliwy z oliwek - taniej a porównywalnie skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Ja zamówiłam na allegro SP Power Mask Wella,mam nadzieje,ze pomoze ,bo słyszałam ze jest bardzo skuteczna. Dostanę ja za jakieś 1,5 tyg.Bo jeszcze muszę wpłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów to mam ten sam problem, strasznie wysuszone po koloryzacji, no, ale przestalam rozjaśniać i skończyłam ze swoim baleyage i powiem wam, ze to juz duzo dalo moim wloskom! pozatym polecam z serum na zniszczone koncowki z beznadziejnej firmy-avonu, bo strasznie regeneruje wlosy i na dlugo starcza!!! Jest to jedyny chyba dobry produkt z tej firmy! do tego odzywki z jedwabiem z gliss-kur, jedwab w płynie tez jest dobry! Pamietajcie dziewczyny nie ma nic gorszego niż laska w długich zniszczonych sianowatych wlosach, wiem cos o tym , bo sama musialam ściąć i wlasnie jestem na etapie zapuszczania!!! Pamietam jeszcze, ze nakladalam na noc wieksza ilosc odzywki i spłukiwałam ją rano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Oliwa z oliwek na paznokcie i wlosy. Podgrzewam troche oliwy, wsmarowuje odrobine we wlosy (taka maseczke trzeba potem bardzo dokladnie zmyc) zostawiam na godzine lub kilka, jesli mam czas, mocze w niej tez paznokcie, najlepiej ok. 20 min. efekty sa wspaniale: paznokcie mocne a wlosy dobrze nawilzone. 2. Do czterech łyżek oliwy z oliwek dodaje jedno zółtko i wyciska trochę soku z cytryny,miesza i to nakłada na końcówki włosów, pół godziny przed myciem głowy. 3. Na odżywienie i poprawienie kolorytu włosów dobry jest pantenol.. Po zmoczeniu włosów nałożyć pantenol - taki zwykły do oparzeń skóry, do kupienia w aptece - na włosy 30 minut trzymac na wlosach potem dokladnie umyc. Błyszczą się z daleka. Odzyskuja kolor i nabieraja blasku. 4. Na włosy, pomijając rycynę, która jednak nie za łatwo się zmywa polecam naftę kosmetyczną. Do kupienia w aptece. Kupujecie, mieszacie z żółtkiem i paroma kroplami soku z cytrynki i nakładacie na wilgotne wlosy.Owijacie folią i ręcznikiem, trzymacie ok. 0,5 godziny. Potem normalnie myjecie.wlosy. Polecam też dodawanie do ostatniego płukania włosów 3 łyżek octu WINNEGO Błyszczą się po tym jak głupie 5. Jeśli są cienkie i po myciu nie można dojść z nimi do łądu - to można spróbować spłukać włosy (ostatnie płukanie) piwem - i wysuszyć. Ilość piwa - w zależności od długości włosów - szklanka, dwie. Absolutnie już tego nie spukiwać, bo po efekcie będzie nici. Po takiej płukance włosy stają się sztywniejsze i dużo łatwiej nad nimi zapanować. 6. Przepis na lśniące włosy jest prosty: po każdym myciu należy spłukać włosy wodą z odrobiną zwykłego octu(lepiej winnego). Na jedną szklankę (dla krótszych włosów) można dodać parę kropli, pół łżeczki, ale nie więcej. Wylewa się to na włosy, a następnie spłukuje DOKŁADNIE pod bieżącą wodą. Ocet zamyka łuski włosa, dzięki czemu stają się gładsze i odbijają światło, a więc lśnią. Podobny efekt jak po piwie. 7. Do suchych i matowych polecam A)ocet jabłkowy rozcieńczony z wodą, B)można natłuszczać je także jedwabiem w płynie (mała buteleczka kosztuje 10 zł, ale używasz tylko dwóch kropelek), C) możesz także natłuscić włosy olejem kokosowym (kupisz w zielarniach ze zdrowa żywnościa), D)zwykła oliwą z oliwek, zostawiasz w reczniku na pół godz i płuczesz, E) ewentualnie maska z morskich alg (7 zł lub 12 zł opakowanie) F)maska z miodu, bananu i awokado (nakładasz na 20 min), wypróbuj G)też siemię lniane i woda brzozowa – sposoby-sprawdzone i naprawde skuteczne 8. sposób na włosy- (na łupiez, odzywienie i dodanie koloru (naprawdę działa!)) potrzebujemy tylko łupiny z cebuli, moga być kolorowe, moga być zwykłe. W zalezności od tego, ile mamy włosów- gotujemy te \"cebulaki\" (05,- 1,5 litra wody), a po przestudzeniu płuczemy nimi włosy (to coś na zasadzie balsamu). Działa rewelacyjnie. 9. Na końcówki włosów-olejek rycynowy /30 min przed myciem glowy Olejek rycynowy do małej miseczki, która stawiałam na filiżance z gorącą wodą - co by był ciepły czasami kilka kropli cytryny brała starą szczoteczke do zebow i miejsce przy miejscu wcierałam w skóre potem folia i ręcznik na głowe i potem w zależności dnia - albo tak chodziłam kolo 3-4 godzin, albo przynajmniej godzinke polecam :) efekty sa swietne ... i niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej
crema midollo& placenta-krem pielęgnacyjny z wyciagiem z łożysk zwierzęcych! rewelacja!!! super na syche łamliwe, farbowane , zniszczone włosy. włosy są na prawde piekne , miałam do tej pory suche siano farbowane , wiecie farba na farbę , myslałam że mi juz do reszty sie wykruszą , znalazłam w internecie , szukałam czegoś dobrego na moje bidne włosy i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
yvetti, dzięki za odpowiedź.. ja skuszona zachętami fryzjerki kupiłam szampon i odżywkę GOLDWELL do włosów platynowych. Miala ona utrzymać mój kolor włosów i dodatkowo regenerować je. Zapłaciłam 35+42 zł Zastosowałam raz, i póki co efektów nie ma absolutnie żadnych.. Trochę się obawiam bo sporo kasy na to poszło, i jeżeli bezcelowo- to będzie szkoda. :/ Poza tym troszkę boję stosować się olejku rycynowego, aby nie przyciemniłwłosów, ani rumianku- bo gdy kiedyś strosowałam zauważyłam, że od niego włosy mi żółkły.. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły zabiegi keratynowe Amazon keratin. Robię jeden raz na średnio pół roku i mam gładkie włosy na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif Podrzucam ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×