Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żartownisia

Czy faceci lubią jak się żartuje? czy można się naśmiewać...

Polecane posty

Gość żartownisia

Mam chłopaka, lubie się przy nim wygłupiać. Często sobie żartuje, z niego też. Ale wiadomo, że to przecież tylko żarty.. Chociaż nie wiem czy on jest do końca pewny, może czuje się urażony.. Eh nie chce żeby pomyślał że go tak lubie bo boje się że go znudze, z drugiej strony, może kiedyś powiedzieć że ma dość głupich żartów i obrażanie i odejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy z czego się śmiejesz
nie podważaj czasem jego męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało kto lubi gdy sie z niego
naśmiewa! głupie pytanie! wiadomo ze któregoś dnia sie wkurzy... żartuj, śmiej sie ale nie z faceta! to nie jakies popychadło..chyba ze zrobi cos śmiesznego- to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba można to tylko żart
Wspaniała osobowość, uroda, wspaniałe ciało, ogromne poczucie humoru, wysoki poziom IQ... to tyle o mnie... a co by tu napisać o TOBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie lubi byc osmieszany, nikt na to nie zasluguje...a tym bardziej boli gdy robi to osoba, ktora darzymy miloscia.... wlasciwie nic wiecej nie chce mi sie pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zależy. Ja tam się naśmiewam ze znajomych, al tylko z rzeczy z ktorymi dawno sie pogodzili, albo z wad, z których są dumni (tak, tak niektórzy faceci są dumni z tego, że chleją na umór:D). Nigdy z tego co ich boli. Spytaj go szczerze czy mu to przeszkadza twoje podkpiwanie, jeśli tak, znajdź inny obiekt żadrtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×