Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość angela007
Dziewczyny jaka jest u was srednia zielonych swiatelek? Pytanie bardziej skierowane do tych ktorzy uzywaja LC dluzej niz 4 miesiace. U mnie to ok 14 i tak sie zastanawiam czy to duzo czy poprostu norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie raczej powinno brzmieć ile macie średnio czerwonych bo ta liczba jest raczej stała i powinna wynosić ok 10 bo tyle ma kobieta dni potencjalnie płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcaca
A ja się zastanawiam, skoro naukowcy stworzyli taki program dla tak malego urzadzenia, czemu niema takiego podobnego do zainstalowania na komputer. Mozna by bylo wprowadzac temp, a komp obliczalby na tych samych zasadach co pearly czas płodny i niepłodny, i nas o tym infromował. Byłoby to o wiele tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
heheh no niezły pomysł ale wtedy na kazdy wyjazd trzeba by było brać ze sobą laptopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
Katasha7 pytanie brzmi jak brzmiec powinno bo interesuje mnie ilosc zielonych a nie czerwonych. Dlatego tez pytam o srednia bo w kazdym miesiacu moze byc inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela nie denerwuj się poprostu liczba zielonych zależy od długości cyklu i każda kobieta może mieć różną a liczba czerwonych jest raczej stała u wszystkich. Ja mam zielonych ok 20- 23, ale mam dość długie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleiaxyz
ja mam zielonych ok 20-22 dni cykle ok 30-33 dni a LC mam od 2007 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
okoani Te programy w naszym przypadku są zbędne bo nasze urządzenia robią to samo a nie trzeba się męczyć :P A ja mam pearly od stycznia 2009 i mam zielonych też ponad 20 ale dokładnie nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
No ale są osoby które mimo iż mają np LC same lubią wprowadzać dane do takich komputerowych programów żeby zobaczyć wszystko na wykresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcaca
No mi chodzi o program ktory tak jak pearly zrobi za nas wszystko inne procz zmierzenia temp:). W ogole sorry dziewczyny, ze sie tak wbilam na wasz watek mimo iz nie uzywam tego cudu, ale jak tylko bede miala jakis dochod zaczynam zbieranie pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
I wlasnie o to mi chodzilo dziekuje wszystkim za odpowiedz. Katasha7 ja sie nigdy nie denerwuje, ty mnie poprostu nie zrozumialas :) Ja uzywam mojego LC dopiero od kilku miesiecy i pominelam troche pomiarow wiec liczba zielonych u mnie jest raczej oczywista. Wiem ze z czasem bedzie ich troche wiecej ale biorac pod uwage moje bardzo krotkie cykle napewno nie tak duzo jak u was dziewczyny. Ja mam bzika na punkcie LC wiec to mi i tak wcale nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
Niechcąca nie masz za co przepraszać forum nie jest zarezerwowane tylko dla użytkowniczek miło jak ktoś inny tu zagląda:) Angela no fakt jak masz bardzo krótkie cykle to siłą rzeczy będzie mniej zielonych ;( a ja na punkcie mojego pearly tez coraz bardziej bzikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham pearly, nie oddam go za nic w świecie :P Ja w tym cyklu, a jest to dopiero 4-ty cykl, będę miała około 22 zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P tak, ale jak wiadomo tylko krowa nie zmienia poglądów hihi Zielonych coraz więcej to i humorek lepszy :) Teraz już się tak przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie powrotu do chemii. Mam o niebo lepszy nastrój niż na pilach, czuję się pewnie i komfortowo, a poza tym pearly jest gadżeciarski i kobiecy ;) Taka mała, fajna, skuteczna zabaweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrażenia są lepsze z cyklu na cykl a samopoczucie bez pigułek jest znacznie lepsze no i doznania także :) jednak tak się wydaje taka mała pigułeczka a co może z nami i zdrowiem powyrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Cześć dziewczyny! dawno sie nie odzywałam ale musze napisać o mojej radości ze stosowania lady compa.Już niedługo minie rok jak go mam,troche sporo czerwonych światełek,taki chyba mój urok ale z mężem jestesmy bardzo zadowoleni i naprawdę dziewczyny nie niszczcie zdrowia chemią bo kiedyś to wyjdzie.Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
oryental kiz no to fajnie a pamiętasz jak ci mówiłysmy że będzie lepiej jak na początku sią trochą wkurzałaś ;) hehe chyba każda z nas to przechodziła ale taki urok urządzenia że przez pierwsze 2/3 miesiące urządzenie się uczy i czerwonych jest trochę więcej ale z każdym kolejnym cyklem jest coraz więcej zielonych i to jest super :) Oluchna: ja też stosuje Lady Comp od ponad roku więc wiem o czym mówisz mój mąż też sobie bardzo chwali i się cieszy bo jak brałam tabletki to rzadziej sie kochaliśmy bo jakoś ochota była mniejsza. No i fakt że czuję się bardziej zdrowa i naturalna bez tych tabsów. hehe taka mała rzecz a jak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
O- Nie zaśmiecaj nam wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluchna1 A co to znaczy sporo czerwonych światełek??? Bo po roku używania powinnaś już mieć ich niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
cześć dziewczyny, dzisiaj właśnie kupiłam sobie Lady Comp:) najpierw poczytałam to forum, ale tylko utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że powinnam go mieć. Wzięłam na raty, na 12 rat wychodzi ok 170 zł, więc da się przeżyć. Nie mogę już znieść tych pigułek, teraz siedzę taka nabuzowana radością że wreszcie koniec z tym szitem, przez który czuję się fatalnie, nie chce mi się bzykać i mam cellulit. Wolność już niedługo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
evekkkkk No to witamy w naszym gronie ja cię pocieszę że mi cellulit jak odstawiłam tabsy zmalał :) I byłam zaskoczona bo nie wiedziałam że tabletki mają na to wpływ . No i ochota na sex o wiele większa :) Same plusy tylko pamiętaj żeby odczekać miesiąc po odstawieniu tabsów jak pojawi się pierwsza naturalna miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
aha, no właśnie tak się zastanawiałam nad tą "fizjologiczną" miesiączką. czyli jak powiedzmy za tydzień kończą mi się tabsy, lady compa powinnam dostać w przyszłym tyg., to zjeść do końca to opakowanie i czekać CAŁY MIESIĄC?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
No musisz zjeść całe opakowanie potem dostaniesz okres z odstawienia i czekasz miesiąc na kolejny ten już "naturalny" i dopiero z pierwszym dniem krwawienia naturalnej miesiączki najlepiej stosować ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evekkkkk Zrób tak jak napisała Paulina A ja mam pytanie ile brałas tabsy?? i co skłoniło cie do zaprzestania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
katasha7, biorę tabletki praktycznie od 8 lat z przerwami. co mnie skłoniło? mam ich już dosyć!! i myślę że są odpowiedzialne za wiele złych rzeczy: okresowe depresje, ataki histerii :), no i ten pieprzony cellulit! poza tym, skoro jest takie wyjście, w którym nie trzeba się niczym truć, to ja je wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem po pierwszym cyklu z LC! Zaczęłam drugi i BARDZO się cieszę że kupiłam to urządzenie! Miałam dużo obaw i długo się zastanawiałam nad zakupem. Ja nigdy nie zażywałam tabletek, stosowałam naturalne metody ( nie mylić z kalendarzykiem!), ale przy moich obserwacjach ciągle miałam jakieś wątpliwości - głównie chodzi o śluz. LC traktuję jako WSPOMAGACZA w obserwacjach ( hi hi hi) - czuję się pewniej bo widzę że mój LC jest bardziej ostrożny niż ja! Nie wiem czy zaufam tak na 100% samemu LC - więc nadal robię obserwację i wykresiki temperatury. Ale jestem SPOKOJNIEJSZA z LC. Wasze forum mnie przekonało że to naprawdę dobre urządzenie! Szkoda tylko że mało się mówi i reklamuje LC bo wiele kobiet nie trułoby się tabsami - a to dla organizmu duże spustoszenie! Wpadnę tu po kolejnych cyklach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×