Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość kolorowych jarmarków
a ja mam dziewczyny jeszcze takie pytanko: mianowicie u mnie wzrost temperatury w czasie cyklu (bo teraz obserwuję i mierzę zwykłym termometrem) nie zawsze jest to gwałtowny skok. Czasem sie tak zdarza, ale czasem temperatura jakby wspina się do góry, tzn np w pierwszej fazei jest dajmy na to: 36.1,36.2, później rośnie trochę np 36.38 a dopiero po owulacji jest np 36.60 i tak dalej (czyli w sumie metoda że o dwa stopnie wyższa jest zachowana) także mam pytanie czy LC sprawdza sie również w przypadku gdy ktoś nei ma tak dobrze zarysowanych wykresów jak z zegarku że jest niska niska niska niska.......SKOK.....? wiecie o co mi chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że się sprawdza ja tak np mam i czasami nawet ten skok nie jest tak widoczny jak u Ciebie. To co opisujesz to jest raczej norma. Przynajmiej mi się tak wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki katasha ja chwilowo jestem bez instrukcji.mieszkam w anglii i nie mam calej polskiej instrukcji a angielska zostawilam w starym mieszkaniu a wlasnie sie przeprowadzilismy:) moze ktoras z dziewczyn ma przeslac instrukcje polska na maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mialam dzis dostac urzadzenie ale nie przyszlo ale kasa poszla z banku wrr😠 dzwonilam no i facet szuka polskiej instrukcji i stwierdzil ze nie dostal przelewu jeszcze.A juz sie doczekac nie moglam wiec pozostaje mi czekac do piatku jesli nie dojdzie to sie poplacze chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
No to widze że was na wyspy wywiało:P Ale fakt instrukcja to podstawa mi się szczególnie ta skrócona przydała bo tam było łatwiej wszystko opisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny drogie
a czy mierzy się też temperaturę podczas okresu czy robi sie jakąś przerwę? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny drogie
kurcze na serio? to trochę bez sensu bo ja często wstaję w nocy jak mam okres bo mam strasznie dużo:( myślałam że LC zaczyna sie mierzyć dopiero od 5 dnia cyklu nawet jeśli okres jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ale nawet jak wstajesz to nie widzę problemu przecież nie wstajesz chyba co godzinę co??? Ja jak zawsze np wstaje wcześniej powiedzmy o 4 do toalety to wtedy od razu mierzę temperaturę ( normalnie mierze ok 6-7) Więc jakoś sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......jesienna.....pogoda.....
ja jestem bardzo zadowolona z LC, mysle ze nie bylabym w stanie zaufac tak nawet tabletkom. No bo wiadomo, malo sie nie slyszy...jak nie wymioty, to antybiotyki, wszystko obniza skuteczność....a tutaj jest po prostu czysta biologia, albo jesteś płodna albo nie i tyle....przy chorobie i braku pomiarów najwyżej będzie więcej czerwonych i tyle:) a swoją drogą rewolucją na rynku byłoby urządzenie które byłoby w stanie ocenić płodność na dany dzień bez konieczności mierzenia całego cyklu.....kto wie, może za kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
Witam dziewczyny! ja mam takie pytanie w sprawie..hmm.. jakby to no....czy wy idziecie na całego jak są dni zielone po miesiączce i po dniach czerwonych jak jest skok tempki?Tzn.chodzi mi o to ,że ja jak mam zielone dni do 5 dnia włącznie zielone to już 5 dnia się boję i jak mam zielone od 19 dnia to zaczynam od 20(ktoś mi powie,że mogę gumeczkę ale ja ich nie uznaję)biorę sobie jeden dzień ostrożności.I chodzi mi o to czy któraś z was współżyje w zielone dni te bliskie dni płodnych bez dodatkowego zabezpieczenia i nie zaszła w ciążę.Może głupio to ujęłam ale czy wiecie o co mi chodzi?Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze korzystam z zielonych bez obaw bez względu na to czy to jest dzień zaraz po czerwonych czy dzień przed czerwonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wy usatwialysie wzrost BMI i rok urodzenia kurcze naciskam + i - pojawiaja sie dziwne znaczki i nic nie mozna zrobic ale zla jestem :( ale udalo mi sie ustawic czas i alarm przed 12 w poludnie pisze na instrukcji ze trzeba trzymac przycik 5 sekund a u mnie trzebalo naciskac i wtedy szlo przejsc dalej dziwne ewla odezwe sie pozniej pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzka20
Mam takie pytanie. Kupilam Pearly i czy rózni sie on czymś od Lady Comp po za brakiem podświetlenia i sposobem ladowania baterii. Tzn czy ma taka samą skutecznosc jak LC?? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie 3 urządzenia a więc baby-comp, Lady-Comp i Pearly mają taką sama skuteczność różnią się jedynie dodatkowymi funkcjami. co do dni zielonych zaraz przed czerwonymi to trzeba korzystać bo urządzenie samo się asekuruje i z tego co mi mówiła Pani w sklepie daje zawsze np 2 dni czerwone zanim na dobre zaczną się dni płodne żeby nie ryzykować. co do ustawienia BMI to to jest w skróconej wersji super opisane Zaczynając od pozycji czasu: • Poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisków plus/minus przez 5 sekund, możesz dostać się do pozycji wprowadzania tych danych • Najpierw wprowadzasz rok urodzenia, naciśnij i trzymaj przez 5 sekund okrągły przycisk - zacznie migać przykładowy rok urodzenia 1975. Poprzez naciskanie odpowiednio przycisków plus lub minus należy zmienić datę do tej pożądanej. • Potwierdź dane poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przez 5 sekund okrągłego przycisku. • Następnie poprzez krótkie naciśnięcie okrągłego przycisku przejdziesz do wprowadzania danych o wzroście. Poprzez dłuższe naciśnięcie okrągłego przycisku zacznie migać przykładowa wartość wzrostu 175. Poprzez naciskanie odpowiednio przycisków plus lub minus należy zmienić tę wartość do tej pożądanej, potwierdzając to przyciśnięciem i trzymaniem przez 5 sekund okrągłego przycisku. • Następnie naciśnij krótko okrągły przycisk ponownie. Przejdziesz do poziomu wprowadzania danych o wadze. Naciśnij dłużej okrągły przycisk - zacznie migać przykładowa wartość wagi 65. Wprowadź dane o wadze i potwierdź to naciśnięciem i trzymaniem okrągłego przycisku przez 5 sekund. • Krótko naciśnij 2 razy okrągły przycisk, aby zachować dane i powrócić do pozycji czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
dzusta dzięki,trochę mam stracha,może inne dziewczyny coś powiedzą?jakoś w grupie rażniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Oluchna nie mniej stracha naprawdę jak jest zielone to jest zielone szkoda sobie samemu 2 dni zielone odbierać. Musisz zaufać tyle kasy się wydaje że trzeba korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasha dziekuje ci wytlumaczylas to lepiej niz w instrukcji ktora znalazlam w internecie wielka 😘 dla ciebie wszystko wprowadzilam wiec od jutra zaczynam :) Jeszcze raz dziekuje :) padam z nog dopiero usiadlam gotowalam 2 dania pozniej podczas gotowania nauczycielka zadzwonila ze starsza corka zle sie czuje i czy moge przyjechac jak pojechalam powiedziano mi ze jest nowa nauczycielka i zaistaniala pomylka za ktora mnie przepraszaja w samochodzie zasnela mlodsza olivka pozniej pranie nakarmic mala mezowi do pracy naszykowalam jedzonko a teraz nie czuje wlasnych nog :D sorki ze nie na temat ale lepiej mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sa zielone to używać i się cieszyć, bo nie ma ich aż tak dużo...Ja co cykl mam 1 zielone więcej na początku, na razie doszłam do 10 :) Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. na razie ok. 14 czerwonych w cyklu... Na amerykańskim forum czytałam o dziewczynie, która zaszła bo uprawiała sex nad ranem w ostatni zielony dzień/na granicy z żółtym bodajże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
Oluchna ja zawsze w zielone do konca i jak narazie zadnych niespodzianek. LC stosuje od 6 miesiecy. ale przyznaje w pierwsze zielone troche sie balam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkkk
je je je wreszcie okres i zielone światło!!!!!!!111 hura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co do okresu,dziewczyny wprowadzacie tylko te min. trzy dni czy wszystkie dni miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkkk
nie no mi się wydaje, ze przez cały czas trwania. w instrukcji jest, że "conajmniej przez trzy dni". czyli nie, że przez trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×