Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Patinka a ty kupowałaś zagranicą jeśli się nie mylę nie??? I jak tam serwis dystrybutor UK daje radę??? Bo w Polsce to mi się podoba, że wszystko jest szybko i sprawnie załatwiane. A co do twoich pytań hmm jezeli nie wbiłaś na początku daty ostatniej @ to niestety chyba najlepiej będzie poczekać do kolejnej @ bo wydaje mi się że cały czas będzie żółte. bo skąd ma urządzenie wiedzieć w jakim dniu cyklu jestes. Co do sensora to dziwnie się zachowuje może zadzwoń do dystrybutora i niech wyśle nowy??? Ale pierw sprawdź czy sytuacja się powtórzy bo może coś źle przytrzymałaś. a co do budzika to może go przez przypadek wyłączyłaś. Albo jeżeli nie wykonałaś pomiaru to sam się mógł wyłączyć. Teraz aby wykonać kolejny pomiar musisz go aktywować. Wiec moim zdaniem najlepiej zacznij pomiary od 1 dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
katasha7 jak zwykle dobrze gada. ja też nie wbijałam poprzedniej @ robiłam pomiary, ale aż do czasu następnej @ miałam żółte światło więc rówine dobrze mogłam nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was może mi przesłać instrukcję obsługi Lady-Com ewentualnie Pearly w języku polskim .Pilne.Z góry serdecznie dziękuję. Mój adres:koraz3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
ja niestety nie posiadam ale juz tu dziewczyny się wymieniały więc może cie któraś poratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
Dziewczyny witam ❤️ Ja zczęłam poszukiwania Pearly, ale w aptekach niestety nie sprzedają :-( Pozostaje Allegro. Czy cena 1175 zł to normalna i korzystna cena? Też tyle płaciłyście? Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoni1988
A nie lepiej kupić na str producenta http://www.ladycomp.pl/. Przynajmniej pewne. Kosztuje 1199 zł. Ja tam kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
O dziękuję za stronkę zmoni [ usta] Być może skorzystam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, że jeśli już kupować w Pl to u producenta. może Ci da jakiś rabat? :) Upomnij się. ja miałam owu ale pearly po raz pierwszy pokazuje żółte po owu jak nigdy nie robił. jakby nie było pewne..ciekawe..zawsze było czerwone a potem zielone od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagooodka - poproś o rabat - ja na zakup LC wytargowałm 100,- zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
hehe zapytać zawsze warto a jednak u producenta kupuje się najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny dzis dostalam kalendarzowo @ wiec wcislam plusik nie mam jeszcze tej instrukcji polskiej jakos dojsc nie moze czy musze jeszcze potwierdzic okraglym ze mam @ czy tylko plusik ? jeszcze raz dzieki no i jak wcislam plusik pokazalo automatycznie zielone swiatelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha tak kupowalam za granica z polski nie wysylaja do uk. dzwonilam do swojego producenta powiedzial ze teraz okres jest zimowy i pewnie jak sie budze mam za sucho w ustach z powodu ogzrewania mieszkania i dlatego moze byc problem z temperatura mam nie pic wody tylko sprobowac z 3 razy przelknac sline i powinno byc ok. dzis mierzylam temperature bardzo powolutku szla w gore trwalo to ok 1.5 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i kontaktowalam sie z polskim dystrybutorem powiedzial ze 1 raz slyszal o takiej teorii i jesli nadal tak bedzie sie dzialo to mam dzwonic o nowy sensor i kropka.Ale facet z uk szedl wczoraj w zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy + i nie trzeba juz nic wciskać. okrągły się wciska jak sama chcesz wprowadzić M, a nie jak pyta. Jeśli widnieje już "M" to znaczy, że już jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
Witam dziewczyny - to znowu ja :-) Wiecie co, zaczęłam się zastanawiać czy ja już nie jestem za stara na Pearly :-( Za pół roku będę mieć 40-tkę :-( A niektóre kobiety przekwitają b. wcześnie. Co jeśli za kilka lat już mi się ta maszynka nie przyda? Może szukam dziury w całym, ale jednak ten wydatek jest duży... Dzwoniłan na ifolinię. Dostałamm 5% rabatu :-) Czyli ogólna cena 1140 zł. Co myślicie dziewczynki ? Przepraszam, że tyle pytań zadaję... Wybaczcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoodka nie masz za co przepraszać w końcu po to tu jesteśmy. Ja myślę że 40 lat to masz jeszcze dużo czasu do menopauzy. a nawet jak nie daj boże dostaniesz ją w wieku 45 lat to i tak 5 lat poużywasz a potem możesz urządzenie ewentualnie sprzedać na allegro. Patrząc na to ile byś wydawała na np tabletki to i tak po 2 latach użytkowania już się zwraca. A pozatym tu chyba chodzi przede wszystkim o to zebyś miała radość z seksu i nie myślała o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka a co do Ciebie to przyznam troche dziwna teoria ale skoro się sprawdziła to może to jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
Katasha - Ty jesteś lepsza od 10-ciu ginekologów i seksuologów razem wziętych :-) Muszę w każdym razie wprowadzić zmiany w życiu, bo tymczasem żyję jak zakonnica :-( Hormony wypłukały ze mnie całe libido... Pa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagooodka - mój pomysł na dylemat - jak nie wykorzystasz do końca pearly to zostawisz córci (może masz), przy okazji przetestujesz to urządzenie i będziesz mogła coś doradzić w tej kwestii dorastającej latorośli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
jagoodka ja bym się na twoim miejscu skusiła. Tessa ma rację :) jak masz córkę to się jej da żeby umiała początkowo obserwować swój cykl i poznawać swoje ciało :) A jak nie to zawsze pewnie ktoś chętny się znajdzie :) Ale nie masz się co przejmować moja mama ma 53 lata i dalej jest płodna. więc to chyba nie reguła, że przekwita się przed 50. z tego co obserwuję to zazwyczaj ok 50 i po zaczyna się u większości kobiet menopauza. Więc masz jeszcze sporo czasu. Tak czy siak hormony musisz odstawić i starać się naprawić wasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
Tessa - Nie mam córci. Ale przy mojej b. dużej płodności, to jeszcze może się przytrafić :-) Wolę jednak nie ryzykować i dlatego z mężem śpimy osobno. Wiecie, żeby nie kusić losu :-) Tylko: CO TO ZA ŻYCIE !!! :-) :-) :-) :-) Czytałam jeszcze o innych urzĄdzeniach: Persona i Bioself. Czy to "coś" jest warte uwagi wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
Paulinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
jagoodka persona i bioself mają dość małą skuteczność, więc raczej bym nie ryzykowała. Fakt sa tańsze ale za to badziewniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Pauline 24 - te urządzenia mają mniejszą skuteczność i chyba używając ich trzeba orientować się w naturalnych metodach planowania rodziny. Jagooodka - to w takim razie dasz synowej ( ha ha ha ) - a poważnie to myślę że powinnaś skusić się na LC lub pearly skoro zastanawiasz się nad tym dość intensywnie - bo jak nie kupisz to nie odczepisz się od tych myśli kupić nie kupić. Tak to w życiu jest że jak się czegoś nie spróbuje to się człowiek sam na swojej skórze nie przekona. pisze to z własnego doświadczenia bo chyba z miesiąc zastanawiałam się kupić nie kupić i w kółko te same dylematy ( zwariować można!) Jak kupiłam koniec tematu i poczułam się wolniejsza od tego ZASTANAWIANIA - teraz zaczynam 4 cykl z LC i jest OK. ( w ciąży nie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkk
lepiej kupować szybko bo potem do pełni szczęścia trzeba doliczyć czas oczekiwania na zielone światełka! ja na razie pierwszy cykl z LC i zielone miałam tylko w trakcie okresu;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evek teraz będziesz tez miała po owulacji zielone więc cierpliwości z każdym kolejnym miesiącem zielonego będzie coraz więcej :) jagoodka a ty nie mysl tyle tylko kupuj Pearly i odstawiaj wreszcie te hormony. a cene przyznam ładną wytargowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
No radzę nie zwracać nawet uwagi na persone i bioself ich skuteczność to ok 94% więc bardzo mało. A co do kupna to chyba większość z nas się zastanawiała długo bo to jednak nie małe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dziewczy mam pierwsze zielone swiatelko(nie liczac tego podczas miesiaczki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się biła z myślami bardzo długo...pierwszy raz usłyszałam o LC w 2006 roku, wtedy było już w Pl, ale mało kto tego używał. teraz jest już więcej użytkowniczek. lc/pearly ma swoje wady i zalety, ale do pigułek już bym nie wróciła :) a decyzja zależy do Ciebie jagooodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoni1988
Ja nie żałuję że kupiłam pearly. Zielonych światełek już mam bardzo dużo także mogę poszaleć :) Na początku nie mogłam zaufać urządzeniu na 100%, ale raz się odważyłam i było warto. Teraz już się nie boję. Może dlatego że jestem młodą mężatką, nie mam dzieci, a gdyby nawet była wpadka to bym się cieszyła. No ale na razie nie planuję dzieci bo chce spokojnie skończyć studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×