Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Jeśli chodzi o niezawodność to pearly jest aż za ostrożne...nie da zielonego nigdy, jeśli nie jest pewne na 100%... Dlatego jest sporo czerwonych, zwłaszcza na początku co bywa odrobinę irytujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
heheh no pamiętam początki tez się wkurzałam że za dużo czerwonych ale teraz mam ok 10 i mi to pasuje. Już przywykłam że z tymi dniami trzeba się liczyć. No i chyba lepiej że jest więcej czerwonych niz jakby było ich mniej a przez to jakies wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna zgadzam się z tobą. Fakt czerwone lamki nie są najprzyjemniejsze ale każdy wybierając ta metodę musi brać pod uwagę że 8-12 lampek czerwonych w miesiącu to norma. Jeżeli cykle są nieregularne to tych lampek może być więcej. Ale to nie taka tragedia zawsze w czerwone dni można stosowac inne metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny a czy mozecie mi powiedziec jak mam wprowadzic SI probowalam wedlug instrukcji w dniu kiedy pojawil sie chlopczyk na baby comp ale pojawil sie znaczek M i niechcaco wcislam + bylam pewna ze dzis znow zjawi sie zapytanie o M ale nic sie nie pojawilo tylko czlopczyk i dziewczynka chcialam bym wprowadzic te parametry ale nie wiem .Licze na wasza pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka to musisz usunąć tą miesiączkę wprowadzoną. Cofnij się i ją usuń!!!!!! A Si wprowadza się na innym poziomie. tzn nie na poziomie temperatury ( tam wprowadza się właśnie "M") tylko na poziomie niżej. Jak włączysz urządzenie to naciśnij 2 razy krótko okrągły guzik i jak pokaże się data to wtedy naciśnij go długo aż zacznie migać to kółeczko i wtedy potwierdź plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób tak jak pisze katasha. Koniecznie usuń tę M bo masz na to tylko 3 dni aby coś zmienić. A SI wprowadza sie poziom niżej. Masz instrukcję to spójrz na stronę gdzie są wszystkie poziomy pokazane to bardzo ułatwia sprawę przy wątpliwościach z obsługi mnie to zawsze ratowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoni1988
A u mnie ostatnio coś dziwnego. W poprzednim cyklu miałam bardzo dużo zielonych światełek. A w tym od zakończenia miesiączki ani jednego. Cały czas czerwone a za kilka dni wypada następna miesiączka. Temperature mam cały czas niską. Codziennie sprawdzam prognoze płodności na nastepny dzień i pokazuje zielone, a jak następnego dnia zmierzę temperaturę to pokazuje czerwone i tak w kółko. Nie wiem czym to moze być spowodowane. Może to ze mam kuracje antybiotykową ma jakiś wpływ... sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
najprawdopodobniej oznacza to cykl bez owulacji albo bardzo długi cykl w którym owulacja dopiero nastąpi. oryental kiz to kiepsko chyba miałaś jakieś cykle dziwne co??? Ja po 5 cyklu miałam chyba max 12 czerwonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! chce kupić Lady com, ale mieszkam zagranica, dlatego mam do Was pytanie techniczno - pocztowe :-) Co zawiera paczka od producenta ( komputer, instrukcje, ladowarke - cos jeszcze?) ile wazy i jakie ma wymiary?? z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziekuje dziewczyny @ udalo mi sie wymazac uff ostatni dzien mialam na to ale SI mozna wprowadzic tylko nastepnego dnia rano wiec poczekam do nastepnego cyklu. justazg a gdzie mieszkasz bo za granica tez mozna zakupic lady comp i gwarancja jest na 5 lat bynajmniej w uk w polsce 2 lata nie wiem jak w niemczech.Paczka byla nie duza lekka byl kartonik a w nim urzadzenie z sensorem pokrowiec instrukcja ladowarka i 2 wtyczki dostalam na polski i angielski kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Patinka no to dobrze że wymazałaś. A ty masz w końcu LC czy BC bo już sie pogubiłam:P???? Justyna moja paczka też była nie taka wielka zawierała komputer, ładowarkę, instrukcję, skróconą instrukcję, gwarancję pokrowiec i fakturę. Ale nie wiem czy ci z Polski wyślą za granice lepiej zadzwoń i się zapytaj bo Patinka pisała że teraz raczej nie wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam baby-comp :) no ja dzwonilam do samego dystrybutora i powiedziano mi ze nie robia wysylek zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
No tez tak słyszałam niby jakaś ochrona rynku czy coś takiego. Trochę szkoda bo jak ktoś mieszka teraz za granicą a wraca np za rok czy dwa to lepiej byłoby mu kupić tutaj. Ale zawsze można to jakoś ominąć np zamówić na adres rodziców i odebrać podczas wizyty albo poprosić ich o przesłanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez o tym myslalam aby na adres rodzicow ale stwierdzilam ze jesli tu mieszkam i 3 lata dluzsza gwarancja to po co sobie komplikowac pozniej jak cos sie stanie to wysylac do polski ubezpieczac paczke a to kosztuje nie malo. a jesli ktos np wraca po roku to na pewno lepiej zamowic z polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evekkkkkk
dziewczyny, któraś tu chyba kiedyś wrzucała linka do takiej strony gdzie sobie można zrobić wykres temperatur... znacie taką stronę? bo ja się gubię jak patrzę na lc, lepiej widzę na wykresie a mam ciągle zamieszanie z tempkami (teraz np od 3 dni mam wysoką a powinnam mieć okres zaraz) więc taka strona by się przydała. 28dni.pl mi wygasło i teraz chcą żeby im płacić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie wklepywać na polską stronę: http://www.ctlife.eu/frmLogin.aspx (trudna w obsłudze, za to robi interpretacje..choć w moim przypadku ostatnio pomyliła się i to baaardzo) lub angielską www.fertilityfriend.com (bardzo łatwa, ale nie interpretuje cyklu automatycznie, wyznacza tylko dzień owu, raczej dla starających się...) lub www.ovusoft.com/ http://www.tcoyf.com/ Na amerykańskim forum dziewczyna zaszła właśnie w ciążę na "żółtym", a dokładniej 5 godz. przed następnym zielonym. (KawaiiNot): http://www.aphroditewomenshealth.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=183926&page=46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię wykresik na http://www.nmpr.bfe.pl/ Trochę mnie denerwuje że pomiary wprowadza się tam w wielkościach co 5 czyli np. 36.05, 36.10, 36.15 itd. więc pomiar z LC trzeba trochę zaokrąglić ale wykres wychodzi w sumie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale się namnożyło moich wypowiedzi!! hi hi hi wczoraj był jakiś problem z wyłaniem, ale widzę że jednak przeszła odpowiedź z potrójną siłą!!! Dla wszystkich WESOŁYCH ŚWIĄT !!! ( z zielonymi lampkami) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
hehe tessa :) Ja wykresów nigdzie nie robię bo nie widzę takiej potrzeby . A ja na szczęście mam święta z lampkami zielonymi :) a że między świętami mamy wolne z mężem to wykorzystamy je na pewno ;) życzeń jeszcze nie składam bo na pewno zajrzę jeszcze przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc babeczki czego ja mogę życzyć jak Tessa Wesołych Świąt z upragnionymi lampkami. bowiem dla niektórych to są zielone a dla niektórych czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdunia betlejemska
dziewczyny mam do Was pytanko. Przede wszystkim jednak życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku:) Zastanawiam się nad kupnem LC, teraz robię pomiary tak dla samej siebie żeby mieć rozeznanie zwykłym termometrem. I tu pojawia się moje pytanie, w zasadzie wątpliwości. Co z dniami, wieczorami które są np zakrapiane alkoholem, lub też gdy pojawia się jakieś przeziębienie, czy choroba, albo zwykła bezsenność itp. Wtedy ja nie mierzę tym moim termometrem bo wiadomo że taki pomiar będzie niewiarygodny (przeważnie nie mierzę około trzech razy średnio wciągu jednego cyklu) Co wtedy z LC? czy można mierzyć nawet po alkoholu? Czy jak mamy jakąś przerwę w mierzeniu to komputerek nie 'oszaleje' ja to jest u Was? Jak będziecie mieć trochę czasu to odpiszcie:) dzięki z góry:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdo :) W instrukcji jest napisane, żeby pomijać pomiar jedynie jeśli jest się chorym. Alkohol raczej nie powinien mieć większego wpływu na temperaturę, przynajmniej u mnie nie ma. Mówię tu o np. 2 lampkach wina a nie urżnięciu się w trupa-wtedy nie wiem jak by się LC/pearly zachowywało... Lc/pearly korzysta z algorytmu i wprowadzonych do komp. ok. 1 mln cykli innych kobiet tak więc ma się na czym oprzeć :) poza tym pamięta przecież Twoje cykle i na tej podstawie prognozuje płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdunia betlejemska
oo jak fajnie że jest odpowiedź - dziękuję:) hm, no właśnie nie wiem jak z tym alkoholem do końca:) ja czasem czuję się trochę hmm 'bardziej ciepła' jak coś wypiję, też nie mówię o zalaniu się w trupa, ale np już się zastawiam jakby to było po sylwku gdybym miała LC:) no a co w sytuacjach bezsenności, czasem nie mogę spać pół nocy albo budzę sie co godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam dodać, że jedyną konsekwencją braku pomiarów może być więcej dni czerwonych. Jeśli braknie pomiaru w dniu, w którym np. wystąpiła owu to LC może nie wiedzieć co się dzieje i przedłużyć czerwone dni bo nie miał szansy zauważyć owu. Poza tym nie powinien "szaleć " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się często budzę. ważne, żeby nie wstawać z łóżka. W ciągu snu przecież też często przewracamy się z boku na bok, nie spimy nieruchomo 8 godzin, więc jak otworzysz oczy czy się przewrócisz to nie będzie raczej miało wpływu na temp. :) powinno się spać przynajmniej 3 godz. przed pomiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
wlasnie szukam innej metody antykoncepcji - bylam bardzo zadowolona z plastrow ale cena 60 na miesiac uff troche drogo, lykalam tabletki z zegarkiem w reku - 14 tydzien ciązy (3 dzidzius)takze nie chce juz ryzykowac i tak wpadlam na ten topik, jednak cena naprawde mnie odstraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Co do alkoholu to jak się dużo pije np w sylwestra albo na weselu albo na imprezie :) to można pominąć pomiar ( ja tak robię) albo zmierzyć wtedy temperatura przynajmiej u mnie jest znacznie wyższa , to są tylko takie jakby jednodniowe zaburzenia i lady comp sobie z nimi radzi, jak juz pisała oryental kiz te urządzenia mają w sobie ponad milion różnych cykli więc alkoholowe zaburzenia też pewnie mają gdzies w schemacie:P Ale mi się na kacu rano poprostu mierzyć nie chce więc pomijam :P i jakoś specjalnie to na urządzenie nie wpływa. A jak piję mniej no to mierze normalnie. Kurcze a bpcianek22 widzę że jesteś kolejną która wpadła z tabletkami a więc potwierdzenie że 100% nie daje żadna metoda. Nie zazdroszczę. co do urządzeń to fakt cena trochę powala ale jak na plastry co miesiąc wydajesz 60 zł to lepiej chyba zainwestować w lady compa zwróci się i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×