Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Ja mam pytanko odnosnie wydrukow. Jak dlugo sie na nie czeka ,czy sa odpłatne? Po ilu dniach odsylaja kompik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanko odnosnie wydrukow. Jak dlugo sie na nie czeka ,czy sa odpłatne? Po ilu dniach kompik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanko odnosnie wydrukow. Jak dlugo sie na nie czeka ,czy sa odpłatne? Po ilu dniach odsylaja kompik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydruki są za darmo mi odesłali urządzenie na drugi dzień od otrzymania a więc bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszecie wnioskuję, że firma bardzo dobrze traktuje swoich klientów :) Profesjonalizm jest dużym plusem :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tu czytam i czytam od 2 dni :) i postanowiłamw czerwcu kupuje BC. Biore wlasnie ostatnie opakowanie tabletek i koniec z tym dziadostwem. Od stycznia mam w planach starania o dziecko :) Troche sie obawiam bo b.dlugo bralam tabletki , jestem po 30 i z moja plodnoscia moze byc roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
No przyznam że rzeczywiście firma jest jak dla mnie bardzo profesjonalna. najbardziej podoba mi się to iż znają doskonale produkt i w razie jakiś wątpliwości potrafią zawsze odpowiedzieć na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dostałam wczoraj ankietę od dystrybutora odnośnie skuteczności mojego BC. tez dostałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam ankiety ale kto wie ..... może dostają te użytkowniczki z dłuższym stażem używania ( ja dopiero 9 m-cy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zakupiłam LC i mierzę temperaturę od jakichś 2 tygodni ale nie jestem pewna czy dobrze :( Powiedzcie mi, jak trzeba trzymać ten sensor pod językiem? Ma on dotykać podniebienia dolnego czy jak?? Opiszcie to jakoś dokładniej, proszę :) Aaa i czy to normalne że mam w czasie @ temperaturę 36.17? Wcześniej jeden cykl mierzyłam termometrem rtęciowym i w trakcie @ miałam 36,5-36,7. Mam wrażenie że robię coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam sensor zawsze po tej samej stronie tak aby dotykał dołu jezyka. a co do temperatury to podczas @ az do owulacji temperatura 36,17 jest jak najbardziej prawidłowa. Ja mam 36,5 - 36,7 w trakcie owulacji i po niej termometr rteciowy jest bardzo mało dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam dotykać języka a nie podniebienia? Ech.. czyli źle robiłam pomiary :p Też trzymam z jednej strony, ale najpierw go ogrzewam chwilę z drugiej strony języka. Mierzyłam chwilę i LC i rtęciowym i pomiary były podobne. A rtęciowym mierzyłam bo wybieram się dziś do poradni rodzinnej i tam pani wymaga mierzenia właśnie w ten sposób. Ale zdecydowanie LC jest wygodniej...bo mi się zawsze rano bardzo chce siku, a tak musiałam 8 minut leżeć i cierpieć :p Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis sie troche chce pozalic:( wkurza mnie ten caly LC, uzywam go dopiero drugo cykl ale terazz mam wiecej czerwonych lapmek niz w pierwszym cyklu,dzis mam 23 dzien i caly czas czerwone nie liczac okresu, wlasciwie to dzis mam pomaranczowa i tak jak na to patrze to sie nie dziwie ze on ma taka duza skutecznosc bo jak tu zajsc w ciaze jak sie ma same czerwone:/ tak z moich obserwacji to juz jestem po owulacji. dziewczyny napiszcie mi po jakim czasie bylyscie nprawde zadowolone z uzywania LC i ile macie teraz czerwonych lampek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Madziucha, może jednak masz cykl bezowulacyjny? W takiej sytuacji urządzenie musi się asekurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 2345
marmoladka można kupić lady-comp na ebay lub amazon dużo taniej, nawet z gwarancją, o ile oczywiście nie obawiasz się kupować na aukcji. jest sporo ofert na niemieckim ebay. ceny sa zachęcające, tyle, że nie wiadomo jak potem z tą gwarancją, trzeba by zapytać sprzedającego... http://cgi.ebay.pl/Lady-Comp-LadyComp-integr-NEUER-Akku-OVP-Garantie-/270579149938?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3effc62c72 http://cgi.ebay.pl/Lady-comp-Nagel-NEU-Garantie-2-Jahre-/200471720265?cmd=ViewItem&pt=Verh%C3%BCtungscomputer_Zubeh%C3%B6r&hash=item2ead0bb149 poza tym jest opcja rat u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkoważona
Hej dziewczyny, ja z innym problemem. Używam LC już ósmy miesiąc, do tej pory było wszystko ok i w całym cyklu były maks 2 dni żółte. Teraz już piąty dzień pokazuje mi żółte światełko i nie wiem co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to początek cyklu czy druga połowa? jeśli druga to może nie było wystarczająco wyraźnego skoku temp. i LC nie wie czy już była owu, albo pominęłaś pomiar (?) i wtedy to samo albo cykl bezowulacyjny może być. tez tak miałam 2 mies. temu, pominęłam pomiar i urządzenie nie wiedziało czy już była owu czy nie. czekało do pierwszej wysokiej temp.i pokazało zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkoważona
to jest druga połowa cyklu, już po owulacji były może 2 czerwone dni a teraz już chyba piąty dzień pomarańczowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkoważona
a pomiaru żadnego nie ominęłam. pierwszy raz mi się to przytrafiło i muszę przyznać że trochę mnie to martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Spokojnie pewnie albo owulacja się przesuneła albo skok był mało wyraźny. Pozatym to dopiero twój 2 cykl więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkoważona
a gdzie było napisane że to mój drugi cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akuat inna osoba pisała o drugim cyklu ;) Słuchajcie, a ja wczoraj zamówiłam pearly, teraz juz tylko czekam na przesyłkę (no i okres po tych cholernych pigułkach) i zaczynam pomiary. A tak na marginesie, trzeci tydzień bez tabsów a mi libido wraca i ogólnie chęć do życia, mimo okroponej pogody. Jeszcze niedawno, to bym pewnie całe dnie najchętniej przesypiała... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka.......
Janeczka, a gdzie kupiłaś Pearly i za ile? Ja odstawiłam Plastry Evra i też widzę różnicę z libido :-) Chyba zdecyduję się na zakup, bo hormony to nie dla mnie :-( A sama prezerwatywa zbyt mnie stresuje.... Zazdroszczę dziewczynom odwagi, że w czasie zielonych światełek potrafiły zaufać komputerkom. Ja jestem z tych "bojaźliwych" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
miśkoważona Przepraszam rzeczywiście z innym postem mi się pomyliło :) Ale skoro 8 miesięcy wszystko było ok to znaczy że w tym cyklu jakaś anomalia musiała być. Turystka jakbyśmy nie ufały zielonym to dla mnie szkoda by było wydawać tyle kasy na te urządzenia. A z doświadczenia wiem że zielone daje jak już jest naprawdę pewne i dlatego czasem przy jakiś niestandardowych cyklach wkurzamy się np na za duzo czerwonych światełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka.......
Paulina - U mnie z tym zaufaniem jest baaaaaardzo słabiutko. Mam dwójkę dzieci praktycznie "z pierwszego razu " :-) Nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka.......
Proszę o pomoc: Gdzie kupić Pearly, bo w aptekach nie mają. A LC jest dla mnie za drogi. Jeszcze zastanawiam się nad spiralą, ale sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuystka, kupłam na stronie dystrybutora, więc niecałe 1200, być może można trochę taniej w niemczech, ale wolałam w ten sposób, żeby w razie czego nie mieć problemów z serwisem. Jeśli chodzi o zaufanie... poczytaj trochę o kobiecym cyklu, o ile może faktycznie zaraz po okresie istnieje ułamek szasy, że zielone mogą się mylić, to po owulacji, czyli skoku temperatury, właściwie jest fizycznie niemożliwe, żeby organizm był zdolny do poczęcia. Wyobrażam sobie Twój strach, ale przy dobrym stosowaniu ryzyko praktycznie jest praktycznie takie samo jak przy Evrze, zresztą chyba już swój limit wpadek wyczerpałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×