Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Dostałam dzis swojego baby compa :)) Tak niepozornie wyglada a tyle kosztuje...ale ja nie o tym chcialam. Chcialam zapytac czy mozna zaczac ustawiac date, budzik, BMI itp gdy urzadzenie sie ładuje? czy musze poczekac 24h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virtualia chyba lepiej poczekaj...tak jest bezpieczniej. Zawsze możesz wprowadzić dane wstecz, zdaje sie, że 6 ostatnich @, a potem zaczniesz sobie pomiary :) jak urządzenie ma wprowadzone poprzednie @ to od razu ma jakąś "podkładkę" i szybciej daje pierwsze zielone. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez uważam że musisz poczekać te 24 h bo podczas ładowania najlepiej nic z urządzeniem nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina 24 - dzięki za informację. Następnym razem zostawię BC w spokoju. Wydaje się, że takie sytuacje są rzadkie, ale jakoś mi się w związku ze problemami ze spaniem przydarzyły już kilka razy. Cóż - każdy ma swoje problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam kolejne pytanie :)) Sprzecik sie naladowal i wprowadzilam wszystkie wymagane dane. Mam jednak troszke rebus jesli chodzi o wprowadzanie wczesniejszych @. mam tylko jedna bez tablet -wprowadzilam 20.06 trwala 3 dni i tu moje pytanie czy musze recznie wklepac te 3 dni czy wystarczy ze podalam date ostatniej @ jako 20.06. wiem, ze komputerki po potwierdzeniu @ same wpisuja na 3 kolejne dni okres .co gdy trwa 5 dni? Trzeba to wprowadzac recznie czy nie ma to znaczenia ,ze okres trwal 2,4, 6 dni. Wydaje mi sie, ze nie ma znaczenia. Data rozpoczecia jest wazna bo to pierwszy dzien cyklu a to ile dni trwala juz chyba tak istotne nie jest....ale moge sie mylic. Odpiszcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Jak wprowadzasz przeszłe dane o @ to wystarczy tylko data pierwszego dnia @. ale jak już będziesz używała i pojawi się @ wtedy min przez 3 dni musisz ją wklepywać. a ja wklepywałam zawsze tyle dni ile miałam miesiączkę czyli ok 4 bo plamień w ostatnie dni już nie wklepywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaneczka123
Witam, słuchajcie mam taki problem, może pomożecie. Od kilku miesiecy uzywam pearly wszystko bylo w porządku az do niedawna. Po miesiączce po zmierzeniu temperatury przez kilka dni pojawialy sie czerwone swiatelka. Nastepnie opóściłam jeden pomiar i az do teraz pojawiaja mi sie pomaranczowe swiatelka tj jakies 3 tygodnie. A dzisiaj pearly pytalo mnie o miesiaczke bo mam 28 dzien cyklu. Co sie dzieje? Noramlnie powinny byc juz dawno zielone. Moze ktos mi pomóc :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pyatnie, czy kiedy macie plamienia, to wporwadzacie to jako jeszcze miesiączkę, czy już nie? chodzi mi o ostatni dzień miesiączki, kiedy mam jeszcze krwawienie, ale naprawdę niewielkie.. co z tym? tak się pytam, ponieważ zazwyczaj dostaje tylko 1 dzień zielony po miesiączce, więc żal mi stracić :) dzieki z gory za pomoc :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
blaneczka123 byc może pominełaś pomiar akurat jak była owulacja i jej nie wychwycił albo w tym cyklu owulacji nie było flleurdellys Ja plamień nie wprowadzam bo to już w końcu nie miesiączka tylko plamienia.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzenie miesiączki piątego czy szóstego dnia i tak nic nie zmieni względem światełek, więc teoretycznie możesz to robić, ale nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
widziałyście że w najnowszej Claudii jest o komputerach cyklu. Juz na okładce mega napis "rewolucja w antykoncepcji: komputery cyklu i nieszkodliwe tabletki" ale myslałam że będzie jakoś bardziej fachowo opisane a tam tylko krótka wzmianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPE
witam :) od niedawna przestałam brać tabletki i zastanawiam się nad inną metodą antykoncepcji mam pytanko - długo już stosujecie lady comp? zastanawiam się nad zakupem ale jakoś nie mam przekonania że jest naprawdę skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Bardzo dużo z nas używa długo ten topik zaczoł się w końcu w 2006 roku Ja osobiście prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goslawac
Ja mam BC i jestem zadowolona, wprawdzie kupiłam go głównie do zaplanowania płci dziecka, ale pół roku wcześniej go testowałam na okoliczność nie zajścia w ciążę i byłam bardzo zadowolona. Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam BC i aktualnie jestem w zaplanowanej ciąży ale przez ponad 1,5 roku stosowałam jako antykoncepcje i sprawdza się w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska8484848
witam Mam do sprzedania prawie nowego Baby-Comp kupiłam go w maju w celu zajścia w ciążę. Udało się już w 2 cyklu a więc teraz chciałabym go sprzedać bo bardzo zalezy mi na pieniądzach. Używany zaledwie 2 miesiące. Mam kartę gwarancyjną ważną do maja 2013 roku bo na Baby-Comp Gwarancja jest 3 letnia. Urządzenie w stanie idealnym jak nowe. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na maila : teresa84@poczta.fm cena to 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPE
Dzięki dziewczyny :) Dużo ostatnio czytałam na ten temat i chyba się zdecyduję. Dopiero niedawno dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak LC. Przez prawie 4 lata brałam tabletki i plastry ale musiałam zrezygnować więc szukam czegoś lepszego. Jak czytam Wasze wypowiedzi na ten temat to po prostu rewelacja :) Teraz tylko pozostaje zbierać pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) moj baby comp w 16 dniu cyklu pokazuje ikonke dziewczynki i czerwone MIGAJACE swiatło. Dlaczego miga co to oznacza? Miga tylko jednego dnia w pozostale sie tylko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) moj baby comp w 16 dniu cyklu pokazuje ikonke dziewczynki i czerwone MIGAJACE swiatło. Dlaczego miga co to oznacza? Miga tylko jednego dnia w pozostale sie tylko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) moj baby comp w 16 dniu cyklu pokazuje ikonke dziewczynki i czerwone MIGAJACE swiatło. Dlaczego miga co to oznacza? Miga tylko jednego dnia w pozostale sie tylko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) moj baby comp w 16 dniu cyklu pokazuje ikonke dziewczynki i czerwone MIGAJACE swiatło. Dlaczego miga co to oznacza? Miga tylko jednego dnia w pozostale sie tylko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) moj baby comp w 16 dniu cyklu pokazuje ikonke dziewczynki i czerwone MIGAJACE swiatło. Dlaczego miga co to oznacza? Miga tylko jednego dnia w pozostale sie tylko swieci. ps. za 5 dni mam pierwsze zielone swiatełka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :) moj baby comp w 16 dniu cyklu pokazuje ikonke dziewczynki i czerwone MIGAJACE swiatło. Dlaczego miga co to oznacza? Miga tylko jednego dnia w pozostale sie tylko swieci. ps. za 5 dni mam pierwsze zielone swiatełka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiście tylko prognoza, w pierwszym cyklu miga chyba własnie 16., bo taka jest statystyka, w drugim mi migał ten sam dzień, w którym była owulacja w pierwszym cyklu, później pewnie będzie uśredniał moje wyniki. Po zakończonym cyklu możesz wrócić sprawdzić, w którym dniu owulacja faktycznie nastąpiła. A ja tymczasem nadal mam tę zagwostkę z owulacją i dziewczynką... ostatnio kolejna para moich znajomych zaplanowała sobie w ten sposób chłopca, więc sama już nie wiem, jak to właściwie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzic czy owulacja faktycznie byla i kiedy? alez ja pytanie zadaje....:) nigdy sie tym nie interesowalam, bralam tabletki i jestem zupelnie nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka ty mnie nie strasz bo ja za kilka mc chce sie starac o dziewczynke! szkoda ze tak malo dziewczyn planowalo plac dziecka z baby comp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×