Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

witajcie jak myjecie sensor? boje sie go pod wode dac..:( w ogóle to dbam o mojego BC strasznie, bo to najlepsze urządzenie na świecie:) kurcze gdzies wyczytalam ze mozna tym urządzeniem zmierzyc tempetaturę po południu podczas choroby, czy to możliwe ? bo cos mi sie wierzyc nie chce..i niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Aniołeczku no nie gadaj że nie wiedziałaś :D Hehe tak da się u7żywać go jako termometru :P Włącz samotestowanie, zmierz tepkę zobacz wynik i juz hehe on nie zapisuje pomiarów robionych w samotestowaniu poza limitem :) W BC zaczynając od pozycji startowej wciśnij 3 razy plus i jak zaczną wariować wszystkie diody ( to jest samotestowanie) i usłyszysz piknięcie to włóż sensor do ust i czekaj na wynik tempki :-) To przydatne, ja zawsze podczas choroby bazuje na termometrze z Pearly :) Nom a sensory czyści sie tylko i wyłącznie ciepłą wodą, żadnych alkoholi ani innych detergentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agra24
Heja. W końcu w 27 dc przyszło zielone:). Co do stosowania ostatnio medykamentów to miałam zapalenie pęcherza i stosowałam furagin, ale to nic nowego, bo zdarza mi się to co jakiś czas i nigdy nie było problemu z tempkami. Napisałam do experta ze strony LC i odpisali mi,że musieliby zobaczyć wykres i że być może owulka była, a kompik mógł wykryć niewydolność ciałka żółtego dlatego daje żółte. Może coś w tym być no bo przecież były 2 temp. poniżej linii podstawowej:), co może oznacza brak owu, tylko w instrukcji jest napisane, że wtedy świeci się czerwone. No nic ważne, że green light w końcu nadeszło :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że zielone przyszło a moze żeczywiscie jakis problem z owulką był. aniołeczku ja myje sensor tak że albo odłączam od urządzenia pod wode i przecieram papierem albo mocze jakąś szmatke i przecieram szmatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
agra, no cos z owulką moglo byc. ja raz mialam taki cykl, ze mialam skok, juz sie cieszylam, a potem - bach troche spadlo, potem znowu skok, drugi dzien wysokiej i dopiero na trzeci dzien dal zielone (trzeci dzien wysokiej). ja bym sama siebie puscila wczesniej (patrzac na sluz i inne objawy) no ale LC to LC, poczytalam troche wtedy o wykresach i owulacjach i stwierdzilam ze poczekam na zielone. Jednak to urzadzenie ma wieksza baze wiedzy niz ja to nie bede polemizowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werix- no poważnie !! nie wiedziałam o mierzeniu temp. poza limitem czasowym :D:D:D mam go od listopada i ciągle się uczę:D ale dziękuje ci za szybką odpowiedź:) katasha dzięki za odpowiedź , ja chyba wolę zmoczyć szmatkę i przetrzeć,żeby mi to cudo do wody nie wpadło ;) mam już 4 dni po zakończonym cyklu i ciągle nie mam informacji na temat owulacji w poprzednim cyklu:( żadnej migającej czerwonej lampki. chyba nie miałam owulacji...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
No więc poznałaś kolejną jego funkcję :D Aniołeczku cierpliwości kochana jutro zerknij i na bank była owu, 5ty dzien juz na pewno zamknie stary cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris uff...dopiero po 5 dniach zamknął się cykl. Byłam przerażona że nie bylo owu. :D póki co zbliża się kolejna owu:) i kolejne przytulanki:) mam nadzieje ze tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny, to ja pisałam o tym ze kochałam się w pierwsze zielone po owulacji...."zbiera" mnie strasznie na okres od kilku dni w sumie, ale okresu nadal nie ma. Dziś jest 29dc i temperatura spada tak schodkowo od dwóch dni (bo nigdy nie mam ani raptownego skoku ani spadku zawsze schodkowo).....no i zaczynam się martwić. Czasem mam cykle nieregularne, od dwóch miesięcy miałam okres w 27 dc...a teraz wiem, że owu mi się trochę przesunęła do przodu, kurcze martwię się, że jednak coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że mam wszystkie takie jak zwykle objawy na okres, panikuję dziewczyny, czy mam się czym martwić? To było pierwsze zielone (kochaliśmy się późno wieczorem a zielone oczywiście było rano), przed nim było jedno żółte, mój Tż wyskoczył tuż przed końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka
Witam, mam do sprzedania Lady Comp używany przez 9miesięcy, dzięki niemu nauczyłam się zasad npr i teraz jestem sama w stanie interpretować mój cykl, dlatego też chcę odsprzedać go za 1500zł, mam instrukcje w języku polskim, ładowarkę, pokrowiec, a także skróconą instrukcję obsługi, ulotki, które dostałam przy jego zakupie, a nawet pudełko w którym mi go dostarczono. Akumulator trzyma od 6ciu do 8miu tygodni w zależności od tego, czy często przeglądam dane, czy tylko jeden pomiar i później już go nie ruszam. Proszę o kontakt na adres e-mail: sprzedamladycomp@onet.eu Zależy mi na czasie, ze względu na to, że na wiosnę wyjeżdżam z Polski i nie będę w stanie sprzedać go wtedy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zwyczajna
Panikujesz. Jeśli ci spada temperatura, to na 90% nie jesteś w ciąży. Bo w ciąży podwyższona prawidłowo powinna pozostać przez cały pierwszy trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
zwyczajna - nie panikuj faktycznie :) a tak na przyszłość - stosunek przerywany to nie antykoncepcja. Rety, już bym wolała wziąć LC na raty niż po kimś, w końcu to się pod język włada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka
dziewczyny, wystarczy że sprawdzicie sobie na stronie producenta - można wymienić sensor - właśnie to, co się wkłada do ust - sensor do Lady Compa kosztuje 175zl (z tylu lady comp jest po prostu tak jakby wtyczka, z ktorej wyjmuje sie aktualny i wklada nowy-tak samo jak podlacza sie ladowarke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Aniołeczku więc pamiętaj- nie czekaj na owu ale zastosujcie przytulanki jak tylko będą zbliżac się płodne dni, przed po i w trakcie :D To jest gwarancją sukcesu ;) Przede wszystkim- nie traktowac faceta jako maszyny do robienia dzieci ale myslec o sobie i o przyjemnosciach a nie tylko kochac sie z nastawieniem na dziecko :):):) Ja życzę powodzonka ;*** Niebawem powiesz nam, że dzidzia w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Do zwyczajna- kobietoooo spoko loko, ciąża Ci nie grozi, za szybko zeby to stwierdzac a skoro owu sie przesuwa to i @ pózniej przyjdzie :) Do sprzedającej- na serio ufasz sobie juz na tyle że wolisz sprzedac cos co ma tak wysoką skuteczność ? Pytam bo podziwiam, gdyz sobie bym nie zaufała i nhie chciało by mi sie bawić w samoobserwacje ;) Nom ale fakt faktem- sensor mozna przeciez dokupic a 1500 zł dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka
Przez te 9cykli wskazania Lady Compa pokrywały się idealnie z moimi obserwacjami (metoda rotzera) poza tym obserwacje nie sa czasochlonne, codzienne mierzenie temperatury - to tak samo jak przy uzywaniu lady comp, poza tym obserwacja sluzu - podczas wizyt w toalecie, ja mam bardzo jednoznaczny sluz - jak plodny to plodny, jak nieplodny to tez od razu mozna poznac, wiec ufam sobie;) dla mnie, tak szczerze, lady comp to to samo co obserwacja - jesli chodzi o czas i zaangazowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka
Przez te 9cykli wskazania Lady Compa pokrywały się idealnie z moimi obserwacjami (metoda rotzera) poza tym obserwacje nie sa czasochlonne, codzienne mierzenie temperatury - to tak samo jak przy uzywaniu lady comp, poza tym obserwacja sluzu - podczas wizyt w toalecie, ja mam bardzo jednoznaczny sluz - jak plodny to plodny, jak nieplodny to tez od razu mozna poznac, wiec ufam sobie;) dla mnie, tak szczerze, lady comp to to samo co obserwacja - jesli chodzi o czas i zaangazowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka
Przez te 9cykli wskazania Lady Compa pokrywały się idealnie z moimi obserwacjami (metoda rotzera) poza tym obserwacje nie sa czasochlonne, codzienne mierzenie temperatury - to tak samo jak przy uzywaniu lady comp, poza tym obserwacja sluzu - podczas wizyt w toalecie, ja mam bardzo jednoznaczny sluz - jak plodny to plodny, jak nieplodny to tez od razu mozna poznac, wiec ufam sobie;) dla mnie, tak szczerze, lady comp to to samo co obserwacja - jesli chodzi o czas i zaangazowanie. A 1500 to zawsze mniej niz te 1899 jak na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka
Przez te 9cykli wskazania Lady Compa pokrywały się idealnie z moimi obserwacjami (metoda rotzera) poza tym obserwacje nie sa czasochlonne, codzienne mierzenie temperatury - to tak samo jak przy uzywaniu lady comp, poza tym obserwacja sluzu - podczas wizyt w toalecie, ja mam bardzo jednoznaczny sluz - jak plodny to plodny, jak nieplodny to tez od razu mozna poznac, wiec ufam sobie;) dla mnie, tak szczerze, lady comp to to samo co obserwacja - jesli chodzi o czas i zaangazowanie. A 1500 to zawsze mniej niz te 1899 jak na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Do użytkowniczka - nie można twierdzić, że LC to to samo co samoobserwacja :) Tam mierzysz temperaturę, masz światełko jako wynik płodności i po zabawie. Nie musisz się nad niczym zastanawiać, interpretować itp, jak pomijasz pomiary to LC sam dba o to żeby taką dzirę pomiarową odpowiednio sklasyfikować itp a jak stosujesz samoobsrerwację, to jednak trzeba być bardziej sumiennym, wymaga to większej ilości snu, codziennych pomiarów ZAWSZE o tej samej porze. No nie muszę tu wspominać o udowodnionej skuteczności. A wyobraź sobie, że nie każdy zna się na metodach naturalnych, albo nie ma wyraznego sluzu, lub tak jak ja prowadzi bardzo nieregularny tryb życia, podczas którego nie mam czasu ani chęci zastanawiania się nad tym czy jestem płodna czy nie. Często nie przesypiam nocy, regularnie imprezuje i zwyczajnie nie ufam sobie w takich rzeczach jak samoobserwacja ;) Ty masz o tyle dobrze, że chciało Ci się wgłębiać w tajniki npr i że wszystko masz klarownie widoczne, pamiętaj też, że LC bierze pod uwagę zmiany klimiatu i choroby, podczas kt.órych Ty z kolei będziesz niepewna ;) Bądź co bądź skoro jest Ci nie potrzebny- ktoś inny skorzysta :) A podsumowując jest to dla mnie wieeeeelka wygodaa, że komputer myśli za mnie dzięki czemu mogę spać spokojnie a nie zastanawiać się czy dobrze zinterpretowałam śluz i czy współżyć czy jednak nie czy może tak itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Oczywiście nie neguję Twojej decyzji- chciałam tylko przedstawić swoje argumenty, dzięki którym zastanowisz się czy warto się pozbywać tego urządzonka z domu :) Do zwyczajna- widzisz! I po co tyle krzyku :D Hehehe super że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UŻYTKOWNICZKA
Oczywiscie, daje mi wygode, z tym ze to ja dzieki Lady Comp poznalam npr, po prostu chcialam sobie narysowac wykres wedlug tempki z kompika (zawsze mierzylam o tej samej porze) a pozniej zaczelam obserwowac sluz. Nie do konca zgodze sie z tymi codziennymi pomiarami, jezeli wyznaczam wg npr IIIfaze(nieplodnosci bezwzglednej) nie musze juz mierzyc-ale i tak mierze zeby wiedziec kiedy dostane okres - widze to po spadku temp. Ogolnie Lady nie polega na zasadach npr, ale DOBRZE stosowany npr tez ma wysoka skutecznosc, poza tym wiedze po wykresach ze lady daje mi za duzo czerwieni-po prostu sie zabezpiecza, ze wzgledu na to ze mam cykle dl. 27-33dni on bardziej jedzie po statystykach i dodaje np 2czerwone dni, kiedy ja wiem, ze mialam juz szczyt sluzu, 3wyzsze temperatury i jestem juz bezpieczna. Przez te 9cykli stosowalam i Lady i npr i czuje sie na tyle pewna, ze moge sobie zaufac - choc kiedys to bylo dla mnie nie do pomyslenia. W kazdym razie jezeli ktoras chcialaby odkupic - prosze o kontakt, zawsze to taniej niz gdziekolwiek (tak podejrzewam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jednak ufam tylko komputerkowi swoim obserwacją nigdy bym w 100% nie zaufała i ciągle chodziła i biła się z myslami czy czegoś nie pokręciłam. Ja jestem wygodna i leniwa wolę jak urządzenie robi za mnie czarna robotę :P a ja korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatkująca1983
Witam użytkowniczki urządzenia mam pytanie czy któraś z dziewczyn ma instrukcje do baby-comp. Od jakiegoś czasu staramy się sie o dzidzię i nic z tego nie wychodzi, więc zakupiłam urządzenie w nadziei, że będzie pomocne. Biorąc pod uwagę cenę urządzenia zakupu dokonałam za granicą niestety nie posiada ono polskiej instrukcji. Dzwoniłam do polskiego dystrybutora, ale życzy sobie moim zdaniem zbyt wiele. Swoja drogą na stronie zagranicznej instrukcję można pobrać za darmo!!!!!! W pełnej wersji ( w naszym kraju za wszystko sobie każą płacić) Mam prośbę, jeśli posiadacie taka instrukcję bardzo bym była wdzięczna, jeśli byście mi ją udostępniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Właśnie wg mnie dobrze robią, skoro ktoś chciał mieć taniej i kupił za granicą to niech teraz za granicą mu udostępniają :P z jakiej okazji polski dystrybutor ma rozdawać za darmo instrukcje nie dla swoich klientów ?? To nie wolontariat :P Sory laski ale takie jest moje zdanie :P Ja zgubiłam na początku instrukcję do pearly i jak zadzwoniłam do dystrybutora to nie dość że przysłali mi oryginał za darmo, to w dodatku wysłali mi skróconą wersję mailem żebym mogła cokolwiek mieć zanim ta wysłana dojdzie ;] Ale to wszystko dlatego że jestem ich klientką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkujaca 1983
Witaj Werix masz prawo do takiego zdania tylko przypominam, że to producent zarabia za wyprodukowanie urządzenia oraz wszystkich sprzedawanych w pakiecie części w tym instrukcji a dystrybutor tylko rozprowadza w danym kraju i za to bierze kasę. Tak, więc producent nie jest stratny, bo urządzenie jest oryginalne itd. A dystrybutor traci, bo zawyża i tak nie małą cenę urządzenia Gdyby różnica w cenie nie była tak kolosalna zapewniam Cię, że wiele dziewczyn nie kupowałoby komputerów za granicą. I na pewno nie chodzi tu o chęć kupowania za granicą, bo za granice to ja wole na wakacje jechać ;p Jeśli chodzi o zapłatę niech będzie chciałam ją kupić, ale 120 złotych plus koszty wysyłki to chyba trochę za dużo. Ale tak jak wspomniałam każdy ma prawo do swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×