Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

mialam ten sam dylemat, LC czy pearly. ale finanse zdecydowaly-- ledwo odzalowalam te 1250 zl :P, zwlaszcza ze mąz do mnie rzekł tonem nieznoszącym sprzeciwu: "za podswietlany wyswietlacz chcesz zaplacic 500 zl? oszalalas?" :P czasem mi brakuje ze nie mozna wydrukowac wykresu, i rano musze se podswiecic komórka, zeby zobaczyc co mi dzis za swiatelko daje, ale jest malutki i lekki. mysle ze wygodniejszy w podrozy, no i nie trzeba ladowac. spokoj na 2-3 lata. dzieki z ta owulacja :) juz rozwiane mam watpliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
no ja również jestem uboga bo raczej pearly mnie interesuje a dziecka nie planuje tym bardzie płeć mnie nie interesuje. A i jeszcze jedno co robisz jak zapomnisz zmierzyć albo wstaniesz np. siusiu i nie zmierzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah85
dziewczyny, w zielone rozumiem, że bez zabezpieczenia a jak macie czer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, w zielone bez zabezpieczenia rozumiem , a jak macie czerwone dni to rezygnujecie z s /abstynencja/? a jak nie to jak sie zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czerwone rezygnuję. z powodów przekonań moich i męża :) ale nei cierpię zbyt, bardziej on haha ja demonem seksu nei jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat zdecydowałam się na pearly ze względu na finanse właśnie, ale nie powiem bo akurat ten podświetlany wyświetlacz w moim przypadku by się sprawdził. Więc przeważnie jest tak, że podświetlam sobie dodatkowo komórką żeby na świeżo zobaczyć jak wygląda sytuacja - czy temperatura wzrosła, czy spadła i np będzie już okres, czy nadal jest zielone itp. (nie)stety tak właśnie mam, że o tej szóstej rano już jestem mega przytomna i wiem co się wokół mnie dzieje więc w moim przypadku nie ma mowy o mierzeniu w półśnie. Ale i tak nie żałuję że mam pearly ;) Kasa została w kieszeni a swoje funkcje spełnia jak nic. :) Jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanabardzo
a ten kolor lampki można jeszcze w ciągu dnia sprawdzić czy to tylko rano przy pomiarze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam Baby Compa ale uważam że tak naprawdę to bez znaczenia. Choć ja bym chyba wolała kupić LC niż pearly z powodu wyświetlacza ale też tego że nie trzeba wymieniać baterii tylko się ładuje, u mnie to zdecydowało. Ja w czerwone używam gumek i jednocześnie przerywany żeby mieć większą pewność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaWa
dostałam swoj komputerek. Nie myslalam ze jest taki duży... Powiedzcie mi musze ustawiac w nim budzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, pierwszy pomiar musi odbyć się na ustawionym budziku. No a na resztę to chyba tez warto ustaqwić bo możesz przegapić godzine pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaWa
dostałam swoj komputerek. Nie myslalam ze jest taki duży... Powiedzcie mi musze ustawiac w nim budzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaWa
dzięki. Wolę korzystać ze swojego budzika. Wiec pierwszy pomiar musi byc z budzikiem a kolejne mogą byc a nie musza, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Kolejne nie muszą. Po prostu komp musi sobie zanotować o której godzinie te pomiary będziesz robić, musi mieć godzinę wyjściową by uznać tą 3h odchyłkę w jedną lub drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaWa
dziekuje ci bardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary30
hej dziewczyny. Podczas pierwszego ładowania po chwili moj lady comp wydał dźwięk. U was tez tak bylo? Bo nie wiem o co moze mu chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary30
zauważyłam ze komputer wydaje ten dźwięk gdy podczas ładowania przestuwajac go dotknę kabel od ładowarki. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalinka
kobietki mam pierwsze ładowanie 24h swojego bc. Gdy bedzie on juz naladowany to wyda jakis dźwięk czy nie? Lepiej zeby nie bo zalezy mi na dyskrecji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LC/BC po 24 godzinach ładowania nie wyda żadnego dźwięku a to że jest naładowany to widać bo na wyświetlaczu ma BA10. hmm dźwięk podczas ładowania mi się nigdy nie włączył więc nie wiem co to może być Życzę wam Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avitamed
Do roonilkola. Czy zakupiłaś już komputer? Jeśli nie to odezwij się na info@avitamed.pl Osoby które także są zainteresowane zakupem urządzeń BabyComp, LadyComp, PEARLY także proszę o wiadomość e-mail -> info@avitamed.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONIMMMMM
wITTAM MAM TAKIE PYTANIE MOJA DZIEWCZYAN MIALA OKRES 10 GRUDNIA JEJ CYKL TO 35 DNI I KOCHALISMY SIE W DNIACH 21 23 26 GRUDZIEN I MAM PYTABIE CZY MOZLIWOSC JEST W TYCH DNIACH ZBYM BYL OJCEM NASTEPNE MOJE PYTABNIE JEST TAKIE ZE PODCZAS STOSUNKU BOLI JA A JAK DOCHODZI DO WYTRYSKU W POCHWIE TO JA PIECZE BYLA U GINEKOLOGA I JEST WSZYSTKO WPORZADKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meridiuma
Dziewczyny czy mozecie mi odpowiedziec na jedno pytanie? Nosimy się z zamiarem kupna Pearly i zastanawiam się czy jest duzy problem z wymiana baterii? Mozna to zrobic samemu , czy odsyla sie urzadzenie do producenta , a jesli tak czy to duzo kosztuje? Dziekuje bardzo , dzieki waszej rozmowie upewniac sie ze to urzadzonko dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meridiuma--pearly jak mu zaczyna siadać bateria trzeba odesłać do dystrybutora, ale nie trwa to długo z tego co słyszałam i bodajże kilkadziesiąt złotych tylko kosztuje. ale chyba któraś z Dziewczyn juz wymieniała, nie? TO niech powie jak to w praktyce wygląda. tez jestem ciekawa :) U mnie drugi cykl z pearly. mam nadzieje ze tym razem obejdzie sie bez zawirowań :P haha a jutro mamy z mezem 10 rocznice ślubu :P i totalnie czerwone swiatelko . az szkoda haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avitamed
meridiuma jeśli chodzi o wymianę akumulatora zainstalowanego w urządzeniu, to nie jest to zbyt prosta sprawa i dystrybutor robi to we własnym zakresie. Koszt wymiany akumulatora nie jest duży. Ty wysyłasz urządzenie do dystrybutora i on Ci je po wymianie odsyła. Natomiast jeśli jesteś zainteresowana zakupem urządzenia to odezwij się na info@avitamed.pl bo jestem przedstawicielem firmy zajmującym się również dystrybucją Pearly. Osoby które także są zainteresowane zakupem urządzeń BabyComp, LadyComp, PEARLY także proszę o wiadomość e-mail -> info@avitamed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ma ponad rok (od września 2011), mam nadzieję że jeszcze długo do wymiany baterii, ale w razie czego to nie jest problem, wystarczy wysłać i zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a ja dzis mam 30 dc a od 9 mam same czerwone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×