Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Paulina 24
Wiecie ja mam lady compa ale zastanawiam się czy nie przekształcić go w baby comp bo zmężem chcemy się starać o dziecko w najblizszym czasie czy ktoś wie coś na ten temat jak się to robi i ile kosztuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicja***
Musisz go odesłać do dystrybutora, kiedyś się pytałam o to ile to kosztuje, ale serio nie pamiętam, chyba dosyć dużo, bo wyszło mi na to, że wolałam zapłacić za babycompa. Ale najlepiej jeśli zadzwonisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja wiem to nie ma znaczenia czy kupisz od razu BC czy LC a potem przekształcisz w BC. koszt jest ten sam bo w w przypadku przeróbki LC w BC trzeba wpłacić różnicę w cenie miedzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1313
Dziewczyny! czy ktoras z Was kupowala lc w uk? Ile trwa dostawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicja***
A można zamówić w UK, bo jak zamówiłam w USA wysłałam kasę to mi napisali, źe jest niemoźliwe, oddali kasę i dali numer do polskiego dystrybutora. I dla mnie sie skonczyl temat kupowania za granica i kupilam w PL. ;) Ale moze sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Nie wiem ja tam wolałam za granica nie kupować ostatnio kupiłam sukienke z allegro z uk i cezkałam ponad 2 tygodnie:P ale poważnie ja wolałam nie ryzykowac bo to kupa kasy a potem z serwisem może byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny_funny
a jezeli lezalam jakies 20 minut zanim zmierzylam temp? bo mi sie zapomnialo, ale nie wstawalam? nie wiem czy dobrze zroliam i nie wiem czy teraz moge ufac temu co pokazuje lc. co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jeden raz na pewno nic się nie stało spoko pamiętaj tylko następnym razem żeby robic pomiar od razu ja ostatnio byłam w sobote na baletach i rano zapomniałam o tym i zrobiłam pomiar jak zawsze bo budzik lc mnie obudził (zapomniałam go przestawić na później) i wiecie co nawet ta tempka zmieniona nie była a zaimprezowałam dość ostro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
do katia1313 ja kupilam Lady Comp na raty z tej strony ktora juz wczesniej podawalam i odebralam przesylke zaledwie kilka dni po tym jak przefaksowalam im wszystkie potrzebne dokumenty. Lady Comp jest swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak malina i już
dziewczyny, słuchajcie mam takie pytanie, zastanawiam się nad LC ale co w przypadku gdy ja się przeważnie budzę po kilka razy wciągu nocy, oczywiście raczej nie wstaję ale po prostu się budzę? albo np później mam trochę trudności z zaśnięciem, czasem mi się to zdarza.... no i co wtedy? czy lady comp będzie skuteczny? jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić żebym mogła od razu zasnąć i obudzić się na dźwięk budzika z LC:) i tak co noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1313
Dzięki Angela:) Ja wlasnie chcialam zamowic z tej str. tylko nie bylam pewna ile to potrwa..super..tez biorę na raty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
jak juz zlozysz zamowienie to dostaniesz od nich maila z zalacznikiem (payment plan confirmation) ktory musisz wypelnic i najlepiej przefaksowac do nich mozesz tez wyslac poczta ale faksem bedzie szybciej. jak bedziesz wypelniala ten zalacznik to musisz podac im numery twojej karty i wazne jest to ze nie moze to byc karta debetowa tylko kredytowa bo inaczej nie da rady. wezma z tego konta 1 dolara a potem zwroca go spowrotem - tak sprawdzaja czy jestes wierzytelna. a i jeszcze trzeba im wyslac 2 kopie jakegos dowodu tozsamosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1313
angela- wielkie dzięki za info:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Ja mam tak samo też się kilka razy w nocy budzę ale wtedy nie wstaję tylko sie kręcę w łóżku do puki nie zasnę. Ale jak rano się budze np o 5 i nie mogę zasnąć ni cholery no to wtedy mierzę już o tej 5 chyba że zasnę to wtedy normalnie o 7. Więc spoko LC radzi sobie z niespokojnymi nocami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!wreszcie sie zalogowalam i przebrnelam przez wszystkie strony .gdy sie dowiedzialam w tv o tym cudenku stwierdzila ze tego szukam ale na forum przeczytalalm o paru wpadkachobecnie jestem pol na pol nastawiam sie na peraly(narazie to by mi starczylo)ale tak sobie mysle mam obawy dla niektorych odealny a dla niektorych sme dni czer.pewnie zalezy od organizmu kobiety.ja mam 35dni cykl normalnie pewnie raz sa w nim dni plodne tak mi sie wydaje)ten kompek bylby swietnym rozwiazaniem ale ma pewne obawy.plemniki zyja przeciez 5dni ,nie unormowany tryb zycia ..zgadzam sie z wypowiedzia oj oj oj na str.18 ze jesli wpadka bylaby nie nareke to lepie nie ryzykowac,niby skuteczna jak tabletki hm .hm a jak nas poniesie tak jak pisala ktoras pani na forum w czerwone dni .hm wiele za i przeciw .rozmyslam nad tym niedlugo bede mezatka ale do mysli o dziecku musze dorosnac mam dopiero 23lata(wiem jedno kobieta bez antykon.jest biedna!)pochodze tez zze srodowiska ze tylko po slubie jedno dzieci ...absolutnie sie z tym nie zgadzam to jest sterotyp myslenia dla mnie..co myslicie o tym ?mysle o tym bo to byloby fajne rozwiazanie ale boje sie wpadki chce miec dzieci ale w swoi czasie aha moja ginka niezbyt prawie mnie wysmiaala..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ty w tv o tym usłyszałaś ?????????????? Wiesz jak się decydujesz na taką formę antykoncepcji to nie ma, że cię w dni czerwone może ponieść jeżeli cie poniesie a nie chcesz mieć dzieci to musisz się dodatkowo zabezpieczyć. Jeśli chodzi o skuteczność to badania są a badań nie da się oszukać tylko trzeba używać urządzenia tak jak w instrukcji a więc mierzyć codziennie rano temperaturę w dni zielone się kochać a w czerwone albo abstynencja albo dodatkowe metody ( ja w czerwone dni używam gumek). co do ginekologów to niestety ale zazwyczaj w ogóle wyśmiewają naturalne metody, dla nich tabletki są najlepsze. Dziwi mnie to bo przecież mają wiedzę o tym że kobieta podczas cyklu ma tylko kilka płodnych dni. Ale niestety tak to już jest lekarz woli przepisać tabletki i mieć nas z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha dobrze pisze jak decydujesz się na taką antykoncepcję to musisz zdawać sobie sprawę że w czerwone nie można albo z gumkami dla mnie było to oczywiste i wiedziałam na co sie decyduje i to zrobiłam skuteczność tych kompów jest na prawdę duża i spokojnie nimi można zastąpić tabletki po których ja czułam sie fatalnie. ps gdzie tu ktoś pisał o wpadce? Z tego co sie orientuję to tu na kafe nie ma żadnej foremki z wpadką z kompkiem. chyba że coś przeoczyłam? ja mam LC drugi rok i wpadki brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha .ja zakladam ze wogole nie bede w czerwone, w wypowiedziach na tym forum jest 23strony sem w pracy i zbytnio nie moge odszukac ale pare bylo negatywow.jedno z nich to\"moja kolerzanka to miala i ma dzidziusia..\"ale to nie wiadomo w jakich okolicznosciach,musze odszukac i napisze na jakich stronach .jeszcze rozmyslam w pazdzierniku mam slub czeka nas remont ...sama wiesz jak jest.bardziej sem na tak... aha super ze tak skuteczne ze 2lata juz ..niektore babki pisaly ze dobrze by bylo zbadac poziom prolaktyny i hormonow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicja***
Mam dziwną sytuacją z BC. 21 dzień cyklu od 4 dni pomarańczowa lampka, a kiedy przechodzę do tej opcji, żeby pokazał kiedy była owu to nic nie ma. :( Nie wiem o co chodzi. To chyba moja wina, a nie BC, bo wydaje mi się, że dobrze działa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa lampka oznacza że owu jeszcze nie było i będzie później uważaj bo to pomarańczowej jest teraz jak czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_bella_21
Mam takie pytanie, czy da się wpisać datę miesiączki, jeżeli akurat tego dnia nie robiłam pomiaru temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że tak musisz wejść tam gdzie powinien być pomiar będą takie 4 kreseczki i wtedy wprowadzasz M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 9779
A ja uzywam juz 3 cykl i nadal duzo czerwonych (okolo 13-17),mniej zoltych dni.Cykl mam miedzy 24 a 29 ale nie wiem czy az tyle czerwonych powinno byc,takze narazie jestem tak srednio zadowolona,chociaz ja uzywam pearly odwrotnie ;). Poza tym pokazuje owu TYLKO w prognozie,a potem znika migajaca owu i nie pojawia sie juz nawet po rozpoczeciu nowego cyklu.A jak u Was kolezanki z proporcja czerwonych,zielonych i zoltych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmt007
Moja dziewczyna uzywa Lady-Comp juz miesiac i boi sie w zielone :( Dziewczyny mozecie jej przetlumaczyc ze juz pierwszej zielonej lampce mozna zaufac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dużo masz faktycznie 17 sporo ale może to się zmieni pytanie czy robisz codziennie pomiary? bo jak nie to to jest przyczyna kompki dodają czerwonego jak brakuje pomiarów. pmt007 my ci nie pomożemy twoja dziewczyna sama musi się przekonać zaufać. Wydaję mi się że z każdą z nas było podobnie. Ja tez na początku byłam nie ufna i ostrożna. To sie zmieniło po kilku cyklach więc daj jej trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmt007
wielkie dzieki dzusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zapytam tak
ja bym sie bała kupić takie zwróconej przez kogoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ryzyko bo nigdy nie wiadomo co się wcześniej dział z tym urządzeniem jak bardzo stare jest i w ogóle...... to zbyt ważna dziedzina życia aby tak ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×