Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość gość
następnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 razy starałam się z Baby Compem i 2 razy zaszłam w pierwszym cyklu a stosowałam się tylko do wskazań kompika więc jak dla mnie miał on duży wpływ na pomoc w staraniach. Co do wprowadzenia współżycia to ja wprowadzałam tak jezeli sex był do 18 to wprowadzałam tego samego dnia a jeżeli po 18 to następnego dnia po pomiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka sssss
ja również zakupiłam Baby compa aby się starać o dziecko mama nadzieję że niedługo będę już szczęśliwą mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, witam wszystkie dziewczyny. Już długo zastanawiam sie nad kupnem pearly ( bo jest najtańszy), mam prawie 40 lat (masakra) dwoje dzieci. Czy naprawdę można zaufać temu urządzeniu jako metoda anty? Stosowałam tabsy ale mój stan zdrowia już mi nie pozwala. Proszę poradzcie czy pearly plus prezerwatywa ( dla nas to nie problem) to naprawde skuteczne metoda. Dodam, że mam nieregularne miesiączki 25-33 Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, pojawił się ostatnio komputerek o nazwie Ovu-comp, cena nie jest taka ogromna jak przy reszcie (około 180zł), czy ktoraś z was miała z nim doczynienia ? jakie jest wasze zdanie o takich tanich komputerach cyklu ? podaje link do niego: http://dlaciazy.pl/index.php/ovu-comp-komputer-cyklu-detail sądzicie że jest na maire zwykłego termometru owulacyjnego czy jednak można mu zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
dziewczyny w ktorym dniu cyklu lc pokazal Wam prawdopodobna ciaze??jestem 5 dni po okresie,trzy testy pozytywne, a komputerek jeszcze nic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala mi pokazał chyba po 20 dniach taką pewną bo migać zaczął wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka33
z tego co dobrze pamietam (bylo to 4lata temu) to zaczal mi mrugac w 33dniu cyklu. ale potwierdzil stale swiecacymi sie diodami dopiero w 53 dniu cyklu.. zreszta w moim przypadku podejrzewal ciaze kilka razy w innych cyklach( co mnie smiertelnie przerazalo) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka33
nie wiem czy to przypadek ale u mnie plec zgadzala sie ze wskazaniami baby compa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka33
a jak bylo u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety stosujace metody naturalne zwykle koncza jako biedne otyle wielorodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
zamigal dzis ,w 36 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
malenstwo,zamigal mi 20 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństw1
to może owulacja się przesunęła i dlatego zaświecił niby po 20 dniach? a tak naprawdę po 18? nie wiem tak sobie zgaduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, pojawił się ostatnio komputerek o nazwie Ovu-comp, cena nie jest taka ogromna jak przy reszcie (około 180zł), czy ktoraś z was miała z nim doczynienia ? jakie jest wasze zdanie o takich tanich komputerach cyklu ? podaje link do niego: http://dlaciazy.pl/index.php/ovu-comp-kompute r-cyklu-detail sądzicie że jest na maire zwykłego termometru owulacyjnego czy jednak można mu zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zwykły termometr i nie ma nawet badań dotyczących jego skuteczności jak można sprzedawać coś i nazywać to komputerem cyklu jak nawet nie podaje sie jego skuteczności masakra. Jednak chińskie podróbki Lady compów zaczynają pojawiać się coraz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używamy pearly już ponad 3 lata. Jakiś czas temu wymieniliśmy baterię i od tej pory przestał prognozować na zielono - aż do miesiączki pokazuje płodne dni (czerwone). Co mu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie przestał dawać zielonych przez to że wymieniliście baterię, tylko z cyklami jest coś nie tak i nie ma owulacji, a jak nie ma owu to daje czerwonymi aż do miesiączki. weszłam na tą stronę z tym ovu-compem i tak jak katasha napisała nic tam nie wspominają o skuteczności i jest to raczej zwykły termometr z wykresem i lampkami, a gdzie jakieś badania? zresztą do czego jak nic tam o tej skuteczności nie wspominają, ja bym się tego bała, ale każdy decyduje o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no post o owulacji tydzień wcześniej niż wskazywał komputerek rozwaliło mnie........... czerwone cykle to cykle bezowulacyjne więc warto to sprawdzić u gina ten ovucomp to nie złe g.... termometr jak nic, chińszczyzna leci na kilometr. Ktoś zwąchał że takie komputerki to interes i próbuje podrobic a jak wiadomo podróbki zawsze będą podróbkami - na badania, jakość, oprogramowanie kasy nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Ovu-comp od 3 miesiecy jako urzadzenia, które ma mi pomóc zajść w ciążę. Kupiłam go po tym jak poczytałam w internecie o Lady Compie i Baby Compie, które kosztują horrendalne pieniądze, a działają dokładnie tak samo jak Ovu- comp. Pomiary są bardzo dokładne i czego nie ma w Lady-compie moge sama dodatkowo przyjrzec sie wynikom, a nie tylko wierzyc w magie procesorow komputerowych. Naprawde jestem zadowolona. Kazda racjonalna osoba stosuje naturalne metody używajac kilku metod na raz, poniewaz każda z metod jest obarczona ryzykiem. Ja stosuje dodatkowo obserwacje śluzu i paski lh oraz czasami stosuje mikroskop owulacyjny. Moim zdaniem sprawdza sie stare powiedzenie, że jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Płacenie 2,5 tysiaca za Baby- compa jest nieracjonalne i musi wzbudzac podejrzenie, że ktos nas oszukuje i podpłaca lekarzy podtykajac im SWOJE (bo przeciez nie obiektywne- niezależne) wyniki badan. Polecam stosowanie zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam ovu-comp i używam go 3 tygodnie . Na razie wszystko OK. Wyglada porządnie i działa bez zarzutu. Alarm, nie pozwala mi zapomnieć o pomiarach, wszystko zapisuje i jest to widoczne w postaci graficznych słupków. Po kilku użyciach staje się łatwy w obsłudze, choć na początku trzeba przewertowac instrukcje, bo ma możliwość analizowania chyba z 10 parametrów. Początkowo sie przestraszyłam i zadzwoniłam do sprzedawcy, ale okazalo, że niezbędne jest wprowadzenie tylko danych o miesiączce i gorączce. Upławy , bolesne miesiączki, aktywnosc seksualna, nieprawidłowe miesiączki czy przyjmowanie leków wprowadza sie tylko dla siebie lub lekarza, żeby mógł je przeanalizowac. Cena rzeczywiscie atrakcyjna, ale z tego co mi mowił sprzedawca taka jest strategia, że sprzedaja po kosztach, żeby urzadzenie zyskało na popularności. Ponoć pózniej ma kosztowac dwa razy tyle . Nie wiem ile w tym gadania sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nagle o dziwo pojawiły się osoby które zachwalają ovu coś tam w wątkach o Lady Compach podejrzane to trochę i pachnie tanią reklamą. Co do Ewy po to wydałam te 2,5 tys żeby właśnie nie musieć badać śluzu, używać pasków czy mikroskopu owulacyjnego. Też uważam że Lady Compy są drogie ale niestety za jakość i bezpieczeństwo się płaci a wyniki badań prowadzone przez niezależne instytuty badawcze są wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezła ściema z tymi owu coś tam , Ewa wierzę w twoją historię i szczerze współczuję :( że musisz się w to wszystko bawić. W lady comp właśnie o to chodzi żeby było skutecznie, wygodnie i bezpiecznie, może racja ze jednorazowy wydatek jest duży ale masz wybór co do urządzenia i zawsze możesz wziąć je na raty , za każdą antykoncepcje się płaci, jak to policzysz to już nie jest tak drogo. A co do badań to nie wiem czy wiesz, że skuteczność NPR wg Indeksu Pearla wynosi 3 a Lady-Comp 0,7 dla mnie jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zastanawiam sie nad kupnem lc albo pearly. Widze ze wiekszosc z Was uzywa przy staraniu sie o dziecko baby compa lub lc, a czemu nie pearly? Jest o wiele tanszy i najawazniejsze funkcje ma takie same co reszta. Dodatkowe funkcje to tylko statystyki, czy sa az tak wazne? Zastanawia mnie to, bo oszczednosc przy pearly jest znaczna a jednak wybieracie baby compa. Czemu warto wydac o 1000zl wiecej na baby compa? Prosze oswieccie mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego jak uzywam ovu-comp, a nie lady-com wywoluje to takie emocje. Nie wszczyscy maja 2,5 tysiaca, a Ovu-comp kosztuje 200 zl. Dodatkowo mozna w nim samemu wracac do zapisanych wynikow i obserwowac je w postaci graficznych slupkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jakbyś nie zauważyła wątek jest zatytułowany "Lady Comp i Pearly najlepsza antykoncepcja " Pozatym jednak jak wejdziesz i poczytasz o tym ovu.... to niestety ale to jest poprostu termometr który jak najbardziej jest przydatny jak ktoś stosuje NPR ale nie jest metodą antykoncepcji samą w sobie. Ja mam Baby Comp i w nim o staraniach o dziecko fajne jest to że pokazuje najbardziej płodny czas poprzez wskazanie ikonek dzieci :) Poza tym wskazuje najczęstsze problemy w cyklu utrudniajace zajście w ciążę takie jak zbyt krótka faza lutealne czy niewydolność ciałka żółtego. Ale jeżeli ktoś się zna na cyklu to może sobie to sam określić obserwując wskazania choćby pearly. Prawda jest taka że każde z urządzeń może służyć na 2 sposoby bo poprzez wskazanie czerwonych lampek oczywtstym jest że można w czasie ich trwania zajść w ciążę. Dla mnie Baby Comp był poprostu wygodniejszą opcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malieństwo1
ja też postawiłam na LC bo przekonały mnie do tego badania, pozytywna opinia Polskiego towarzystwa ginekologicznego i bardzo wysoka skuteczność i tu niestety w przypadku owy compa nic na ten temat nie ma mowy :( a przy dwójce dzieci dla mnie skuteczność jest mega ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×