Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość katasha7
Oj ja używam już ponad 6 lat mojego Baby compa i nigdy nie dał za wcześnie zieleni. Ale fakt faktem nie ma 100% metody anty i on ma 99,3% więc ktoś w tych 0,07 musi być. Ale z tymi skokami dziwnie opisałaś też bym chciała zobaczyć wykres tak z ciekawości. Bo on co do zasady dopiero na 4 dzień wyższych tem daje zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
z tego co opisałaś to było kilka wyższych tempek, które się utrzymywały i dlatego dał zielone, możne byłaś podziębiona? albo coś innego wpłynęło, że tempka na te klika dni wzrosła na tyle, że komp przeanalizował, że już po owulacji. napisz te tempki i światełka to pokminimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejjjj
czemu 4 dnia? ja uzywam póltora roku i nie wpadłam, ale w tym cyklu dał mi 3 dnia wyższych tempek...Więc za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ekspertką nie jestem, ale Lady Comp tak jak wszystkie komputery cyklu opierają swoje wyliczenia na zasadach NPR, które mówią że niepłodność bezwzględną masz trzeciego dnia WIECZOREM wyższych temperatur (trzecia musi być o con. 0,2 stopnia wyższa od linii podstawowej). Więc skoro mierzysz tempkę rano to daje Ci zielone dopiero 4 dnia wyższych tempek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiem ze to temat o lc, ale może któraś z was będzie chciała się wypowiedzieć. Słyszałam, ze we wrześniu w pl ma być dostępny nowy cyclotest. Dużo lepszy niż wersja poprzednia. Wiecie coś może na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscdm
Tak tak to prawda bedzie dostepny od wrzesnia w pl cyclotest myway=lc i cyclotest myplan=bc skuteczność Indexu pearl 99,7% = 0,3 wiec wyzsza niz lc(99,36% - 0,64..... bedzie dosc duzy wyswietlacz który jest dotykowy, gibki sensor, z budzikiem, z widcznym wykresem, kalendarz, i mozna wpisywac rozne roznosci typu pms sluz szyjka leki choroba podroz stres itp mozna miec nawet pin ustawiony.... bardzo dobrze wykonany nie tak jak starszy cyclotest... trzymałam go w reku i czytałam instrukcje.... ładowany akumulator ktory w razie czego mozna samemu wymienic bez serwisu (zamawiasz aku i wkładasz i tyle) pokrowiec ala na plyty cd twardy z 2ma zamkami po jednej stronie mozna włożyc komputerek po drugiej akcesoria.... W niemczech kosztuje jak i jeden jak i drugi model 379eur + przesyłka na terenie niemiec.... W polsce niby urzadzenie ma kosztowac max1600zł wiec baaaardzo konkurencyjny produkt dla firmy lady comp....(dm) Patrzyłam opinie o produkcie na forach niemieckich i powiem szczerze ze opinie sa bardzo dobre... a to jest pocieszajace dla osób o cienszym portfelu, a chcialyby uzywac eco antykoncepcji za prystepna cene.... wiec moim zdaniem trafna oferta..... tego bylo brak na polskim rynku--- urzadzenia za przystepna cene....i tez skutecznego jak lc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był a raczej jest na polskim rynku:) a dokładnie Lady Comp Basic, model tegoroczny. właśnie ja taki kupiłam i kosztował 1600zł, więc coś w sam raz między Pearly a drogim Baby Comp. Co do nowego Cyclotestu skuteczność ma wyższą od LC bo wprowadza się m.in. info o śluzie, ale to można samemu obserwować przy LC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za opinie :) Szkoda, ze nie znam niemieckiego bo też weszłabym poczytać. Chyba wstrzymam się do tego września z zakupem :) Chętnie zobaczę go w polskiej wersji językowej. Na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wyślijcie plis linka o którym teście mówicie ze wejdzie od września i ma taką skuteczność. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
dokładnie tak jak napisała kameleonek jest lc basic 1600 i pearly za 1300. Zobaczymy jak już wejdzie na rynek, chętnie poczytam o jakiś badaniach potwierdzających tą skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
wygląda fajnie, ale tych dotykowych cacuszek to ja się osobiście boję. Widząc co się dzieje z dotykowymi telefonami po 2 latach to maiłabym stracha, że z urządzeniem też mi się to stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie,że cały czas cyklotest próbuje dogonić Lady compa ale jak dla mnie oryginał jest tylko jeden. Czekam z niecierpliwością na rzetelne badania odnośnie skuteczności bo to co mają do tej pory na swojej stronie to jakieś brednie jak dla mnie . Poza tym cenie sobie uczciwych sprzedawców, na wizazu jakaś dziewczyna pisała, że kupiła cyklotest bo chciała zaoszczędzić , ale jednak jej się nie spodobał i chciała go zwrócić i tu pojawił się problem , bo nie przyjęli jej zwrotu i teraz walczy z nimi, jak dla mnie to mega minus dla cyklotestu jako firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
o tym przypadku z cyclotestem i tym, że nie chcieli dziewczynie oddać kasy, czytałam jakiś czas temu na netkobietach... chyba. Nie stawia to ich w dobrym świetle jako firmy, a dziewczyny szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
oj ja też widziałam te posty dziewczyny, którą firma od cyklotestów oszukała hehe nie pozwolili jej zwrócić całkiem nowego urządzenia bo otworzyła opakowanie. Laska stwierdziła, że produkt nie wart ceny i odesłała. a oni odesłali z powrotem i napisali, że jak otworzyła to już nie mogła odesłać. Dla mnie nierzetelna firma a wręcz ociera się to już o oszustwo ja bym nie odpuściła. Dlatego dla mnie wszystkie cyklotesty to też tania podróbka Lady compów lepiej już kupić tańszy model Lady compa niż cyklotest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałyście na fejsie Lady Comp Polska konkurs - ja tam się udzieliłam , może się uda wygrać kubeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
jeszcze nie widziała, ale zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
hehe ja tez zajrzę kubków nigdy dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka198108
Witam, mam dylemat ponieważ chcę zakupić owe urządzenie i nie wiem które wybrać. Mam do wyboru Pearly nowe za 1.250 złotych lub BABY COMP używany za 1.400 i nie wiem co zrobić :( Pomóżcie mi w plusach i minusach i czy warto odkupić 2 letnie urządzenie czy jednak nowe? Za rok dwa planuję dziecko wiec nie wiem czy nie skusić się na ten model BABY? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonek
Julka 198108 co do pytania czy nowe czy używane to ja jednak zdecydowałabym się na nowe urządzenie. Nigdy nie będziesz wiedzieć jaki był naprawdę powód sprzedaży LC, czy czasem nie działał tak jak powinien, czy nie upadł i coś się nie uszkodziło... nowe to jest nowe, masz gwarancję i nie musisz się martwić. Natomiast co do wyboru między Pearly a LC Baby, no to musisz się zastanowić czy wystarczy Ci podstawowa wersja czy 30 dodatkowych funkcji, które niewiele wnoszą w samą naturę urządzenia, które ma mierzyć i określać dni płodne/niepłodne. I właśnie te dodatkowe funkcje podwajają koszt LC Baby w stosunku do Pearly. LC baby ma funkcję planowania płci, ale jest ona skuteczna w 80%. Ja wybrałam coś pomiędzy tymi dwoma urządzeniami czyli model tegoroczny Lady Comp Basic za 1600zł. Ma podświetlany wyświetlacz (czego nie ma pearly), szybciej mierzy temp niż starsze modele, jest od nich mniejszy i zgrabniejszy, twarde etui i co bardzo ważne możesz wykresy oglądać na swoim kompie (kabel usb), a nie odsyłać urządzenia. Bardzo sobie go chwale i polecam ale wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też bym wybrała nowe ale wolałabym tego lady comp basic niż Pearly, opcja z własnymi wykresami brzmi kosząco no i to ze nie trzeba jednak nigdzie go odsyłać do serwisu a pearly na wymianę baterii trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
ja też bym brała nowe i tak jak poprzedniczka myślę, że wersja LC basic jest fajowa bo ma to zgrywanie danych i wygląda fajniej niż pearli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynasu
Witam, dziś dostałam od męża Lady-Comp baby i mam mały problem - jako, że mieszkamy we Francji urządzenie zostało zakupiony na francuskiej stronie producenta. Niestety mój francuski nie jest na tyle biegły aby poradzić sobie z instrukcja - czy ktos dysponuje polska wersja instrukcji? Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja tez poszukuje polskiej instrukcji prosze o pomoc Moj mail dorota1@mail.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
A jak tam te nowe modele się sprawują. Ja mam cały czas stary i w sumie już tak się do niego przyzwyczaiłam, że chyba ciężko byłoby mi się przestawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo 1
no właśnie? jak tam, ma ktoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloksa
Cześć dziewuszki! Mam pytanie : kochacie się bez zabezpieczenia w ostatni zielony dzień po okresie? Mam Pearly od 3 lat.. nigdy mnie nie zawiódł, ale też kochałam się bez gumek po okresie tylko raz, więc teraz się zastanawiam czy skoczyć po tabletkę "po" czy zaufać Pearlikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×