Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Magi - niewykluczone, do tej pory myślałam że mój termometr jakiś zepsuty bo w ciągu dnia, jak czasami mierzyłam bo myślałam, że mnie coś bierze, pokazywał np w ustach - 34.6 itp. a ostatnio zrobiłam pomiary testowe pearlym w ciągu dnia i wychodziło mi w ciągu dnia np 34.9 albo 35.8. najwyższą w ciągu dnia miałam 36.3 :P Ale ja mam też ciśnienie zwykle rzędu 90/60 więc możliwa korelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Ale to żem zimnokrwista, to chyba nie dyskwalifikuje prawidłowego działąnia Pearly nie? bo on opiera się na różnicy w temperaturach...(którą mam nadzieję będę mieć wyraźną :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe napewno nie dyskwalifikuje bo przecież wyłapuje on tylko różnice temperatur i nie ma znaczenie czy zazwyczaj masz niskie czy wysokie ważny jest sam skok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie nie bylo. Wyjechałam na 2 mies, bc zostawilam w domu. Przed wyjazdem go naladowalam i teraz mam pytanie...niedługo wracam i nie wiem czy od razu mogę zaczac go uzywac czy naładować go ponownie....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni74
Witam! Mam olbrzymią prośbę, jeśli jest taka możliwość o zeskanowanie instrukcji z Lady-comp i przesłanie na email. Dostałam od znajomych z DE urządzonko jakiś czas temu i z związku z brakiem instrukcji PL leży sobie w szafie. Z góry dziękuję za instrukcję i pozdrawiam! Email, na który prosiłabym przesłać scan, lub zdjęcia instrukcji: basilio2@interia.pl Dziękuję raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ty śledzisz całe forum i wiesz kto ma jakie e maile :P Co do powrotu do używania Baby Compa po przerwie to nie trzeba go ładować jeżeli o to nie prosi zacznij używać normalnie a jak zacznie prosić o naładowanie to dopiero wtedy naładuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Moni ma 2 osobowości :) hehehe ,anowi widać taka Twoja natura z tymi niskimi temperaturami, ale w metodzie najważniejszy jest skok temperatury i tak naprawdę to właśnie jest fajne w kompikach, że dopasowują się do użytkowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma potrzeby ładowania jeśli nie ma komunikatu, pamiętaj tylko nastaw budzik bo po tak wielu opuszczonych pomiarach pewnie się wykasował limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, :) Z ciekawośc***orobiłam pomiary testowe Pearlym, bo jako nowicjusz zaskoczyło mnie że mam tak niskie temperatury, i wyniki tego testowania również mnie dość zdziwiły..Zrobiłam przed chwilą 3 pomiary testowe jeden po drugim. 1. 35.42 C 2. 36.00 C 3. 35.88 C Czy to normalne, żeby Pearly pokazywał tak rozbieżne dane, mierzone w pomiarach jeden za drugim? ...Bo coś wątpię żeby w ciągu 2 minut moja temperatura doznała takich wahnięć... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katsha hehe nie śledzę , nie mam na to czasu. Akurat przypadkiem ostatnio szukałam innych zagadnień i tam był gościu, któremu się wyświetał taki sam e-mail :P zapamiętałam, bo mój znajomy miał taki sam tylko bez tej 2 na końcu:P :D Świat jest mały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rzeczywiście świat jest mały :) Co do pomiarów testowych to w ciągu dnia tempka jest różna nigdy nie wychodzą dokładnie 2 takie same pomiary wystarczy, że wstaniesz przejdziesz się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że mają prawo się różnic, ale jak to testowałam, to nie wyjmowałam perly z buzi nawet, naciskałam przyciski mając sensor w ustach, więc nawet zbytnio położenia nie zmieniałam i takie wyniki. Dzisiaj z ciekawości sobie zmierzyłam też testowym od razu po zakończeniu pomiaru właściwego rano i temperatura różniła się o 0.05, (pomiar właściwy 36.05, pomiar od razu po nim testowy - 36.10 ) ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Ja również kiedyś zauważyłam ze kompik ma różne pomiary co nie znaczy ze choć raz się pomylił spisuje sobie na wykres temp i zawsze wychodzi skok i zieleń i pokrywa mi się to z śluzem więc chyba nie ma co się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, trochę mnie uspokoiłaś :) A dzisiaj jakoś długo mierzył rano, raz krócej raz dłużej..już nawet przysypiam i boję się żeby się nie ruszył wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
U mnie też ostatnio długo coś mierzy i zastanawiam się czy coś z tym robić. A w tym cyklu to juz całkiem mam szaleństwo. Zdarza wam się ze przed owi jesteście zestresowane i przewrażliwione ja to jak bomba zegarowa przed owulacja jestem do tego depresja mnie wtedy dopada nadchodzi skok i czuję luz a nigdy nie mam psm masakra z tym wszystkimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest czasami z tymi pomiarami zwłaszcza wtedy kiedy chcemy żeby trwał krótko to się ciągnie w nieskończoność(tak nam się wydaje), ale myślę że właśnie to ma wpływ że za bardzo o tym myślimy i biedak nie może tej tempki uchwycić bo gdzieś tam się tym stresujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Dziękuję dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt jak myślałam zawsze o pomiarze to mi się dłużył strasznie najlepiej to nie myśleć albo robić na śpiocha wtedy raz dwa idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam katar i najgorzej jest właśnie rano po całej nocce, nos zatkany i jak mierzę to zanim mi wychwyci tą temperaturę to trochę mija, a ja mam wrażenie że się zaraz uduszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dłużą się jak myślę, a jak na śpiąco to nawet nie wiem kiedy :D Tylko, że czasem mój facet budzi się (choć twierdzi że nie pamięta) jak zaczynam mierzyć i wtedy się wierc***przekłada i przytula do mnie, czym mnie ciągle szturcha i wtedy mi się wydłuża, bo cała się trzęsę na tym łóżku przez niego :D PS. ostatnio zauważyłam coś dziwnego drugi raz. Następująca sytuacja rano : "piknięcie pearly, budzę się, sięgam po niego, naciskam okrągły przycisk, naciskam jeszcze raz, wkładam do paszczy, mierzy się mierzy się mierzy się mierzy się biiipip! zmierzyło. odkładam, a on jeszcze raz takie biiip wydaje...myślałam, że pyta o M, ale zapalam światło i nie, ... nie mam pojęcia o co mu chodziło... drugi raz tak piknął w ciągu paru tyg używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anovi mi się wydaje że pytał własnie o M jak już zrobi bip to nawet jaka zapalisz światło to przecież nie będziesz wiedziała o co pytał bo będzie już po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
U mnie jak pyta o M to nie robi bip nigdy tylko bip po pomiarze i wyskakuje M bo zawsze patrzę na pomiar dziwne to u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już go obserwowałam pod tym kątem, i stwierdzam co następuje: Nie pika jak pyta o M. piknie kiedy nacisnę minus, żeby potwierdzić że coś wcisnęłam pewnie. Jak czekam i nic nie wciskam kiedy miga M, to po jakimś czasie też pika i M znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
hej dziewczyny, Chciałabym dołączyc do grona uzytkowniczek komputerów cyklu, juz nawet zakupilam pearly, niestety bez instrukcji:( Czy , ktoras z Was mogłaby mnie takową poratować drogą mailową? :-). pozdrawiam gorąco qookiee@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
Mozna, kupiłam na gwarancji lecz uzywany i ktos zapomnial o instrukcji, ot cała tajemnica:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
Kontaktowałam się ale nie wiem co z tego wyjdzie a poza tym liczyłam, że Wy będziecie szybsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×