Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

u mnie nie mam tak żeby owu była tak dużo wcześniej, raczej się to wszystko pokrywa ze wskazaniami kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie owu wahała się w granicach 2 dni ale zawsze była mniej więcej w tym samym czasie zgodnie ze wskazaniami kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mógłby mi ktoś przesłać na maila polską instrukcje do baby comp? bardzo bym była wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam przygodę z kompikiem więc za dużo nie napiszę o zgodności wskazań owulacji chociaż tą pierwszą wskazał dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wczoraj zamrugał ładnie na owu tempka 36,42 więc już się cieszyłam, że za jakieś 2 dni wskoczę na zielone, a tu dzisiaj 35,90!!!!???? i pewnie będzie zaraz żółtko jak to w ostatnich moich cyklach bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają, ale nie dadzą, bo to jest płatne u dystrybutora, więc nikt się gratis nie podzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ostatnio jakaś plaga po co kupować coś za granicą skoro chce się mieć instrukcję po polsku. A co jak przyjdzie do serwisu to gdzie odeślą przecież do polskiego im nie przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? To chyba oczywiste ze po to, by mieć taniej. Po co przepłacać za kawałek papierka po polsku... Nie wspominając już o tym, ze nie dla każdej polskojęzycznej osoby miejsce poza Polską to od razu zagranica... Ktoś może mieszkać poza Polską i tam kupować, a języka jeszcze nie znać na tyle super, bu preferować tamtejsze instrukcje. Postęp i globalizację mamy, a nie plagę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja po prostu nie ma jak tego wkleić, telefon mam stary i zdjęcia wychodzą fatalnie nieczytelna, a skanera nie mam ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urządzenia kupione za granicą są tańsze? chyba nie. Ja niestety nie poratuję instrukcją bo nie mam jak zrobić zdjęć moja córcia skasowała mi telefon:) teraz tylko dzwoni bez wyświetlacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo kolorowa
a ja mam zadwóstkę mój pearly wskazał zielone pomimo skoku o jedną dziesiątą i teraz nadal się utrzymuje temperatura o jedną dziesiątą ja mam zielone i to wykorzystane powiedzcie mi dziewczyny czy miewacie takie przypadki u mnie pierwszy raz od kiedy mam kompa tj. od roku. i nie ukrywam że się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieurzytkowniczka
A ją z innej beczki. Tak jak pisałam miałam owu szybciejniz zwykle komp to niby wykrył dał zielone a teraz nie prognozuje M pomimo że to już za kilka dni i co ciekawsze teraz mam bardzo wysoką temperaturę jak na moje możliwości oczywiście gdyż zawsze w tym dc mam już niskie i zastanawiam się czy aby nie zalicze wpadki z pearly no byłoby wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bez wklejenia temperatur cieżko coś powiedzieć bo mało wiadomo. Skok nie musi być aż tak wyraźny nie wiem dokładnie jak to jest ale jeżeli ileś tam temperatur wcześniej było niższych to ponoć też tak można. Co do prognozy M to ja często jak miałam wcześniej owu którą komp prawidłowo wyłapał to sama musiałam potem wprowadzać M. więc nie ma strachu spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieurzytkowniczka
Dzięki zawsze można na ciebie liczyć. Trochę boje się wpadki bo już ciąży nie planuje no ale akceptuje że los może za mnie zdecydować i będę mamusią po 30 choć już nie chciałam :) zawsze można zwalić na kompa i mieć malucha w domu gdzie jeden dzieciak już nastolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest że się nie planuje, a kiedy jeż się pojawi to okazuje się największym szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Jadę dzisiaj do pracy komunikacją miejską i jedną pani drugiej opowiada właśnie o LC a raczej o BC zarzucając że te komputerki to raczej są dobre do odkładania poczęcia bo mają bardzo wysoką skuteczność niż do planowania dziecka podkreślając że właśnie ta skuteczność to ich największą wada :) i tak od rana mam dobry humor że jestem właścicielką tak wadliwego bo skutecznego urządzenia :) to tak jak by któraś dlań się obawiała wpadki to nie ma co raczej na to liczyć :) ale wypadki chodzą po ludziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre ale się uśmiałam chyba Pani nie za bardzo wiedziała na jakiej zasadzie trzeba się starać o dziecko tzn, że wtedy lampki się zmieniają i trzeba używać czerwonych a nie zielonych haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadziłem do kompa M a ten nie rozpoczął nowego cyklu co robić ? Kiedy to poprawi czy mam go odesłać do dystrybutora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta533
Najskuteczniejsze metody antykoncepcji to tabletki, a także cieszące się coraz większa popularnością plastry antykoncepcyjne - więcej informacji znajdziecie na stronie sklepu antykoncepcja - http://antykoncepcja.sklep.pl - informacje o produktach, a także możliwość kupienia poprzez konsultacje online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość a na pewno masz wprowadzoną M tzn w tym dniu wprowadzenia wyświetla sie symbol M??? Jeżeli tak to możliwe że komp zamknie cykl dopiero po 3 dniach tzn jak 3 razy wprowadzisz M i wtedy przeskoczy na 3 dc od razu. Ja tak kiedyś miałam. Więc spokojnie to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 533 tu raczej nie znajdziesz chętnych na hormony a komputerki maja potwierdzoną skuteczność 99,36% która jest zbliżona do skuteczności tabsów ale bez żadnych środków ubocznych jak dla mnie to właśnie komputery cyklu są najlepszą metodą antykoncepcji, bo i skuteczna i bezpieczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Ciekawa sprawa konsultacje online :) w końcu tabletki antykoncepcyjne to tybetańskich suplement diety :) nawet gimnazjalistki online mogą brać. Grałam tabletki 12.lat i dziś widzę że pomimo roku od ostatniej tabletki moje zdrowie daje dużo do życzenia nikt mnie nigdy nie przekona że ten rodzaj antykoncepcji jest najlepszy może skuteczny ale też bardzo inwazyjny spustoszenie na całe życie. Nigdy bym swojej córce nie poleciła. Ale jak kto lubi tylko nie można wciskać bzdur że tabletki anty do dropsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to że właśnie te najmłodsze dziewczyny są narażone na skutki uboczne hormonów, nikt nawet ich nie informuje o innych możliwościach, a one idą po najniższej linii oporu i wybierają tabletkę. Szkoda bo pewnie jak już dorosną to część z nich będzie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny same też przez to przechodziłyśmy, a przynajmniej ja. Brałam tabletki bo tak było najłatwiej i to wydawało mi się tylko bezpieczne i chroniące przed ciążą. Nie wiem czy mając te kilkanaście lat zdecydowałabym się na kompa bo pewnie zwyczajnie bym się bała. Myślę, że do takich wniosków i decyzji trzeba dojrzeć i coś tam już w życiu przeżyć. Ale to jest tylko moje zdanie i mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romano małżonek
przede wszystkim naturale metody są dla ludzi odpowiedzialnych w stałym związku akceptujących ewentualną wpadkę. Podziwiam dziewczęta uprawiające przygodny sex bez zobowiązań pomijając ryzyko już samej ciąży, chorób wenerycznych ale sam fakt bycia jak grypa - tj każdy ją miał :) zero szacunku do siebie drogie panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tylko szkoda że tak się patrzy jedynie na kobiety a jak facet skacze z kwiatka na kwiatek to nikt mu nie powie że jest puszczalski. Ja tam jestem zdania że jak kobieta ma potrzebę sypiania z wieloma mężczyznami to jej sprawa. Oczywiście jak jest madra to powinna się odpowiednio zabezpieczać no i gumki obowiązkowo w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi romano, żadna z metod poza wstrzemięźliwością nie daje 100% pewności :) więc zawsze bez względu na to czy jest się w stałym związku czy nie, należy liczyć się z ryzykiem , ale z nami ludźmi to tak jest ...zawsze myślimy że nas to nie spotka. W kwestii skakania z kwiatka na kwiatek faceci są jakoś tak dziwnie usprawiedliwiani, a przecież mamy równouprawnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe równouprawnienie jakoś ciężko czasem to dostrzec. Jednak jak ktoś zmienia często partnerów to obojętnie czy by stosował tabletki czy Lady Compa to i tak gumka w tym przypadku obowiązkowo żeby się czyms nie zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×