Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gypsy_87

chcę zrobić chłopakowi niespodziankę! kolacja, co jeszcze pomozcie!

Polecane posty

Gość gypsy_87

Jest trochę ciężko. Pokłóciliśmy się i teraz nie jesteśmy razem. Chcę Go odzyskać. Chcę znowu z Nim być. Wiem, że jeśli będę się starać i pokazę Mu jak mi zależy i że zmienię te zachowania, których On nie tolerował to może jeszcze wszystko się ułożyć. I w związku z tym pytanie:) chcę zrobić kolację, nie pytam co zrobić, bo będzie to, co lubi, ale czy mam np jeszcze Mu coś kupić ? co mogę jeszcze wymyśleć oprócz kolacji, coś takiego, że każdy chłopak byłby zadowolony ? Chce pokazać, że mi zalezy :) a wiem, żę On teraz nie chce, za bardzo się zawiódł ale ja to chce odprawcowac, tylko nie wiem czy jakis podarunek byłby na miejscu.. bo i co bym miała kupić ? hmm wiem, ze napiszecie " nie znasz swojego bylego nie wiesz co lubi ? " no ale tu jest troche inna sytuacja Nie wiem tez czy mam poruszyc temat NAS przy stole... Co radzciie ?? Prosze o same pozytywne opinie, jakies sugestie, nie szydercze wysmieniwanie, dla mnie to powazna sprawa. A moze wypowiedza sie tez panowie co dla nich byloby znakiem, ze dla dziewczyny naprawde liczy sie tylko On ? Moze jakies szalenstwo ? Prosze o jakies propozycje i bardzo wam z gory dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsy87
Kolacja będzie w sobotę, jest jeszcze trochę czasu na wypadek jakiś "szalonych pomysłów" czy coś takiego :) wierzę, że kobietki mnie zrozumieją i będą wiedziały, o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsy87
prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsy_87
nikt mi nie pomoze ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda jestem
Daj spokój - kolacja i to, że będziesz miła i czuła w zupełności wystarczy. Wino dobre proponuję do tego. No chyba, że przed kłótnią codziennie Mu ją robiłaś:P I nie poruszaj tematu o WAS dopóki sam nie wypłynie. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino dobra nastrojowa muzyka
swiece i powinno byc dobrze. jesli cos chcesz kupic to jakis drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsy8787
no wlasnie ale On w ogole nie jest romantykiem swiece, wino- boje sie, ze bedzie sie smial i nie lubi wyszukanych potraw :( tylko frytki kotlet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Pomorska
Czy to jakiś kurwa inżynier kanałowy czy co? :-o Frytki i kotlet... jezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi tom
Frytki i kotlet to świetne żarcie. Jak jeszcze do tego surówka z kapusty pekińskiej to już genialnie. Pozdrów swojego faceta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro przyjdzie do Ciebie na kolację to już znaczy, że nie wszystko stracone. Uważam, że prezent nie potrzebny. Przecież będzie widać o co Ci chodzi, że Ci zależy, jeśli on tego nie zauważy, to znaczy, że jest ostatni tłumok. A jak to Ty wywołałaś kłótnię, to go po prostu przeproś, a nawet jak nie Ty, to przeprosin nigdy za wiele, a będą okazją do porozmawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy eliot
Jeżeli lubi takie żarło to przyrządź mu - polędwicę wołową - ziemniaki pieczone w piekarniku w mundurkach plus sól i masło czosnkowe - okóry kiszone Każdy facet na to pójdzie I wino czerwone na trawienie a po winie wszystko pójdzie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy eliot
ogóry oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryku chyba masz racje
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×