Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b.ciekawe co wyjdzie

ANKIETA!!!najlepsza dieta na świecie to...

Polecane posty

Gość atkinsa nieee
??? u mnie sie nie sprawdziła,nie dość ze nie schudłam ,to na dodatek moje libido spadło do minimum ,a wygląd przypominał cien czlowieka,odradzam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapapap
a dlaczego nie atkinsa dieta atkinsa pozwala jesc to co lubie czyli mieso i białko w roznej postaci:) ale ogranicza weglowodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze ogranicza
zle na niej się czulam.spadek wagi był zerowy,rozczarowała mnie ta dieta,nawet wyniki badan krwi były gorsze od obecnych-jestem na 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do diety atkinsa, tez bylam na niej i szczerze mowiac nie czulam sie za dobrze .... najlepiej czuje sie na diecie wlasnie mż z ograniczeniem max do 1500kcal + jak juz pisalam cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece----kształty
South Beach 1000 kcal Mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podjadac pomiedzy glownymi posilkami i sie ruszac. tyle. glowne trzy posilki mowna zjesc do syta, do tego ew. drugie sniadanie i podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
1000 kcal zdecydowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prpponuje
lodówke na kłodke lub tylko światło w niej-trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
a ile chudlyscie lacznie na 1000 kcal i z jakiej wagi do jakiej przy jakim wzroscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila25-dieta mż
Witam!ja stosowalam diete mż schudlam w 1.5 miesiąca 12kg jadlam wszystko w miejszych o polowe porcjach oprocz slodyczy z 82 zeszlam na 70 przy wzroscie 177 jest dobrze ale z 2 kg moze jeszcze schudne pozdrawiam.Kamila25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam rózne diety i obe nie jestem na MŻ bo jem wszystko ale w bardzo małych ilościach. I czuje sie świetnie:D Polecam. NA razie nic nei schudłam- stosuje od poniedziałku ale tez nie przyztyłam nic. Cały czas jest 70 kg. Obym cos schudła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta garściowa, uczy jeść regularnie i często ale mało, szybko się chudnie i bez jojo. Ale jej nie było w rozpisce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 kcal dziennie
skukces murowany, 15 kg za soba mam w poltora miesiaca, jestem pol roku po diecie . nie mialam jojo, wrocilo tylko 2 kg:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montignac
montignac polecam mozna sporo zrzucic - odzywiajac sie zdrowo i jedzac smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDIA - 43 latka
W 10 m-cy 25 kg. POLECAM !!! POZOSTAŁO MI 2,5 OPAKOWANIA MERIDII 15 mg. - w cenie 55,- zł. za listek ( 15 kapsułek ) ORYGINALNA POLSKA , CZESKIEJ BYM NIE TKNĘŁA BO SĄ PODRÓBY !!! chętni proszę pisać na e-mail : fiolka1000@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 26 trojmiasto
stillmana schudlam na niej w tydzien 5 kg teraz jestemna diecie mż i nadal chudne oczywiscie juz wolniej bo wmiesiac 5kg teraz juz nie stosuje zadnej diety porpstu ograniczam slodycze jedynie zjem w swieta kawalek ciasta piwko pije ze znajomymi jak mam chec i cwicze poprostu cwicze i nie tyje mam 2 kochanych dzieciakow przekochanego meza i jestem przeszczesliwa:)pozdrawiam odchudzajace sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
pewnie 11 jest w sumie najlepsza chociaż na norweskiej można sporo schudnąć (teraz ją stosuje -7 dzień i jakieś 4kg mniej)ale niestety jak dla mnie jedzenie na niej troche podłe:( (zero soli,cukru tłószczu nawet oliwy z oliwek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowa
a to dlatego, bo jako jedna zakłada wszystkie etapy: odchudzania, utrwalania i ostatecznej stabilizacji. W moim przypadku okazała się najskuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda
skuteczna i bez jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa dieta
a ja w dwa tygodnie schudłam 7 kg i po diecie też a byłam na diecie norweskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×